Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Ten telefon kosztuje normalnie 2999 pln ?!?!?!?!?!?!

Chyba kosztował po wprowadzeniu na rynek.

Widać realną wartość telefonu.

 

Ciekawe ile będą kosztowały odpowiedniki iPhona X u tanich producentów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kosztował po wprowadzeniu na rynek.

Widać realną wartość telefonu.

 

Ciekawe ile będą kosztowały odpowiedniki iPhona X u tanich producentów?

 

Chodzi Ci o producentów typu Goophone? daj spokój...

 

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kminie tego G6 drugi dzień już. Czytam i czytam, musk zlasowany,  chyba kliknę tego LG, Ksziaomi nowe dam starej niech się cieszy, Muszę cos zamówić do środy, bo w czwartek wracam z morza, a w piątek już wylot w ciepły kraj, telefon ma być ze mną do focenia.


A te Huałeje jakies nowe ? Ktos cos używał i cykał foto - 1500 zeta budżet,


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest taka sprawa. Muszę mamie wybrać telefon, coś do 2k. Mama w sumie dzwoni, smsuje, fotek robi sporo, ale raczej tam na pixele i jakość nie patrzy.

Póki co wybrałem Huawei P10 (tylko tu loteria z tą pamięcią wbudowaną) i IPhone SE.

System jaki będzie w smartfonie w sumie obojętne bo i tak przesiada się ze starej Nokii.

A no i ta bateria żeby jako taka była.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jeśli mamie nie zrobi różnicy ekran to już tym bardziej rodzaj wbudowanej pamięci. Myślę, że oba telefony będą ok, pytanie czy SE nie będzie zbyt mały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nad tymi 4 calami trochę się zastanawiam. No i trochę jeszcze nad lg G6 - mocno potaniały.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest taka sprawa. Muszę mamie wybrać telefon, coś do 2k. Mama w sumie dzwoni, smsuje, fotek robi sporo, ale raczej tam na pixele i jakość nie patrzy.

Póki co wybrałem Huawei P10 (tylko tu loteria z tą pamięcią wbudowaną) i IPhone SE.

System jaki będzie w smartfonie w sumie obojętne bo i tak przesiada się ze starej Nokii.

A no i ta bateria żeby jako taka była.

 

S7

Wg mnie Huawei to dobry wybór. Patrząc na parametry nie przepłacasz aż tak bardzo za markę jak np. w przypadku Samsunga czy iPhona. Myślę że ciekawym pomysłem byłby też jakiś Xiaomi. Parametry w niektórych prezentują się bardzo ciekawie, przy kuszących cenach. Słyszałem kilka dobrych opinii, ale nie miałem do czynienia osobiście z tą marką. Przymierzam się do sprowadzenia sobie właśnie czegoś takiego.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że piszesz z S7. On też jest telefonem w cenie poniżej 2k. Nie rozważasz?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku iphona SE trzeba pakiętać aby nie zainstalować zbyt wysokiej wersji iOS bo "zatrzyma" ten telefon.

Ilość miejsca w przypadku zdjęć to kolejny problem.

Z drugiej strony żywotność tego telefonu jest duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mój Lg G3 musi już odejść na zasłużoną szufladową emeryturę a w związku z tym poszukiwania następcy.

Budżet jest cienki bo do 800pln.

Wybrałem dwa tele które pomacałem sobie w media expert,

pierwszy to xiaomi redmi 4x 3g ramu 32gb pamięci wbudowanej a drugi pacjent to huawei p10 lite wiem że w sklepie drożej od założonego budżetu ale mogę kupić używany tydzień czasu przez osobę mi znaną.

Mocno skłaniam się ku xiao ze względu na baterię 4100, dla mnie to wielka zaleta ale z drugiej strony huawei jest ładniejszy i wydaje się staranniej wykonany.

Co brać, doradźcie ;)

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem, to dla ludzi dojrzałych przyjaźniejszym systemem jest android, IOS to dla nich kompletna abstrakcja, zero intuicji i przejrzystości, wiem bo przerabiałem to z moimi rodzicami. O ile mama w miarę szybko opanowała androida, to na moim ajfonie do tej pory ma problemy choćby z odebraniem rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Tak kminie tego G6 drugi dzień już. Czytam i czytam, musk zlasowany,  chyba kliknę tego LG, Ksziaomi nowe dam starej niech się cieszy, Muszę cos zamówić do środy, bo w czwartek wracam z morza, a w piątek już wylot w ciepły kraj, telefon ma być ze mną do focenia.

A te Huałeje jakies nowe ? Ktos cos używał i cykał foto - 1500 zeta budżet,

 

Poniżej masz jeszcze artykuł, który powinien Ciebie zainteresować.

Spidersweb to nie wyrocznia, ale coś prawdy w tym portalu jest. 

 

https://www.spidersweb.pl/2017/07/lg-g6-podroz.html

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że piszesz z S7. On też jest telefonem w cenie poniżej 2k. Nie rozważasz?

Mama nie chce mieć takiego samego telefonu jak syn :-P

Przespałem się z tematem (dosłownie), pojadę do sklepu z nią, niech pomaca P10 i G6 i wtedy już sama wybierze co lepiej przypasi.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Poniżej masz jeszcze artykuł, który powinien Ciebie zainteresować.

Spidersweb to nie wyrocznia, ale coś prawdy w tym portalu jest.

 

https://www.spidersweb.pl/2017/07/lg-g6-podroz.html

Karol rozpływa się nad G6 żeby chwilę później dostać orgazmu z U11. Daj Bartek spokój ze sponsorowanymi artykułami. Oczywiście fajnosci G6 w pewnych aspektach nie neguję, ale....

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest straszna kaszana z tymi artykułami i testami, część na plus a część na minus, zależy kto płaci. Tak samo w porównaniach - raz lepszy Samsung, a raz LG. Musk się lasuje.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama nie chce mieć takiego samego telefonu jak syn :-P

Przespałem się z tematem (dosłownie), pojadę do sklepu z nią, niech pomaca P10 i G6 i wtedy już sama wybierze co lepiej przypasi.

 

S7

To kup dla siebie s7edge, a jej daj swojego s7

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem celowo S7 ponieważ nie pasuje mi ekran edga.

W kwestii piękności podoba się mamie jeszcze honor 9.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To jest straszna kaszana z tymi artykułami i testami, część na plus a część na minus, zależy kto płaci. Tak samo w porównaniach - raz lepszy Samsung, a raz LG. Musk się lasuje.

Dlatego w pewnym sensie warto czytać fora tematyczne. Jeden dzień i będziesz wiedział jakie ma bolączki dany model, co jest na plus. To też nie do końca wyznacznik ale łatwiej wyfiltrować ważne informacje spośród tysiąca wypowiedzi niż z jednego artykułu sponsorowanego. I tak wszystko wyjdzie w praniu. Mnie się G6 bardzo podoba, ale odpycha mnie pękające szkło obiektywu, masakrycznie rysujący się tył telefonu i postrzępione krawędzie ekranu na rogach czego nie ma w Samsungu. System w LG moim zdaniem działa bardzo dobrze, nakładka jest brzydka jak noc ale nie tnie nie laguje. Aparat jest bardzo nierówny a tego do selfie mogło by nie być taka porażka. Są to natomiast wady na które można przymknąć oko z perspektywy jego ceny.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artykułów przyczytałem od zaje****, komentarze na mgsm, telepolos, recki z jutuba i tak wychodzi z tego, że nic wychodzi Ogólnie Ci co mają są zadowoleni, Ci co nie mają, krytykują na podstawie tego co wyczytali. Nówka z gwarancją producenta to 1640pln, co jest niezłą cena za bebechy od "znanego" producenta. Wyjdzie 300pln więcej niz ksziaomi, który kupiłem 2 tyg temu ale ma ip68, o wiele lepszy aparat, lte b20, no i ten cudowny ekran.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pewnie wyjdzie z czasem jak to u Lg że jednak coś spieprzyli. Po G2 i G4 mam nie miłe wspomnienia z odbiornikiem GPS. Był tak słaby że w prawnym momencie jak mi zerwał połączenie w centrum, w przypływie złości poszedł na glebe i został zdeptany.

Tak że ja przynajmniej jestem ostrożny teraz jeżeli chodzi o markę Lg. W każdym modelu praktycznie coś musieli skopać.

Ponoć i w v30 jest coś spiermandolone z aparatem.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na androidzie można robić back up podobnie do tego jak jest w iOS? Zapisanie ustawień , zawartości etc. Jeśli tak to jak to zrobić?

Edytowane przez bart_us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Czy na androidzie można robić back up podobnie do tego jak jest w iOS? Zapisanie ustawień , zawartości etc. Jeśli tak to jak to zrobić?

Backup robi się sam na koncie Google chyba że go ręcznie wyłączyłeś.d1853212f7259efa37fb4945cee68189.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.