Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stosiek

Użytkownik
 • Content Count

  288
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

173 profile views
 1. Zdjęcie stare, ale nadal aktualne, bo to mój EDC. Garmin FENIX 6 PRO, jedna z tarcz cyfrowych. Włączone wszystko oprócz powiadomień komunikacyjnych (połączenia, smsy i komunikatory), stałe połączenie z telefonem, to na nim w aplikacji Connect sprawdzam wszystkie dane, a nie na zegarku. Przycisków zagarka używam tylko w trakcie aktywności sportowych i do podświetlenia tarczy w nocy. Ładowanie około raz na tydzień, pełne ładowanie około 3 godziny, ale jak bateria na wyczerpaniu, to paręnaście minut podtrzymuje zegarek przez kilka godzin bez przełączania w tryb oszczędzania energii. Moje automaty noszę teraz przeważnie tylko w niedziele i święta, a i to głównie aby "podładować", bo nie mam rotomatu, do którego zakupu zabieram się jak pies do jeża. Podczas ładowania wyglądam jak żołnierz radziecki, na obydwu rekach zegarek, ale najważniejsze, że kupione, nie zdobyczne.
 2. Dzięki za info, zobaczę jak to dalej będzie wyglądało u mnie.
 3. Mam pytanie do posiadaczy iPhone XS. Jak u Was z zasięgiem w porównaniu do poprzednich modeli? Odnoszę wrażenie, że kiepsko, bo kilka razy dziennie mam problemy z połączeniem, chyba że to chwilowe problemy Orange, co też się czasami u nas nad morzem zdarza.
 4. Nadgarstki mam jakieś nieforemne. Takie... za mało szlachetne do oryginału.
 5. Oryginał to dla mnie jakaś porażka, nigdy nie miałem mniej wygodnego w noszeniu paska.
 6. Ja będę brał coś takiego.https://www.strapcode.com/collections/replacement-band-for-seiko-mm300/products/le-mt-b17-cb03j-20a18
 7. Czy mógłbym prosić o zdjęcie zapięcia, oraz świecącej lumy?Z góry dziękuję.
 8. Jak dla mnie od razu lepiej pasuje, to z bransoletą wygląda jak oryginalny zestaw, a pasek to tylko dodatek. Ja na początku tylko niepotrzebnie pieniądze wydałem na zestaw z paskiem, gdyby w sklepie były obydwa zestawy, to wybór byłby inny, bez nieptrzebnych kosztów później. Zapięcie. Zdjęcie z przed jakiegoś czasu. Dzisiaj „biurkowych” rys jest znacznie więcej i zapięcie wygląda jak w codziennym zegarku „normalnego” człowieka.
 9. Ech, łezka się w oku kręci na wspomnienie, miałem kilka modeli. Teraz smakuje inny owoc, bo tamten zgnił
 10. Uwielbiam tego "cygana", to mój cel zakupowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.