Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego napisałem sam jako pierwszy że faktycznie ta mrożona cześć jest kiepska, ale to naprawdę jedyne do czego można się przywalić. Plastikowy przycisk....co jest w nim złego? Ja rozumiem że w dobie szkła i aluminium deprecjonuje się ten materiał ale wystarczy obejrzeć recenzje Poco F1 żeby przekonać się że nie taki diabeł straszny.

Jacka nie ma bo Apple nie ma ale pamiętaj że to nie Apple pierwsze usunęło, to samo dotyczy notcha. Ja rozumiem że wszyscy idą z duchem Apple ale zazwyczaj to nie Apple jest pierwsze i te oba przypadki potwierdzają te regułę.

Pixel 3 ma 4GB ramu bo iPhone ma? Co to za teoria dziwna. Przecież Pixel 2 też miał 4GB ramu. Równie dobrze można napisać że XS ma 4GB ramu bo zeszłoroczny Pixel tyle miał.

A co do zarządzania...tak Pixel 3 XL ma jakiś dziwny problem z zarządzaniem ale to nie jest kwestia jego ilości. Pisałem o tym wcześniej, mój Pixel 2 też ma 4GB i nie widzę potrzeby aby miał więcej. Ok jak otworzysz 50 aplikacji w tle to mi w nocy ubije 3 z nich, ale w codziennym użytkowaniu to co rano odpalam a jest to jakieś 10 do 15 aplikacji które zostawiam w tle to wszystko dziala i nic nie jest ubijane.

Nie wiem w czym tkwi problem 3XL ale tak jak pisałem to nie kwestia ilości ramu.

 

Wysłano z Google Pixel 2

 

 

O i pięknie napisane. Ja w ogóle powoli chyba zaczynam odwracać się od pogoni za flagowcami, bo prawda jest taka, że ... po co to komu, a może bardziej po co wydawać tyle pieniedzy na telefon?

Zwłaszcza w dobie kiedy możemy dostać takie telefony jak Poco F1 czy Meizu 16th. Jeszcze dajcie mi do tego AndroidOne i w sumie to normalnemu użytkownikowi nic więcej nie potrzeba nawet  jeśli chce troche pokatować telefon czymś bardziej wymagającym. Mam zeszłorocznego flagowca z Pracy (LG V30) i w sumie to nie sądzę, żebym go wykorzystywał w 100% (nawet korzystając czasem z Autodeskowego A360 i przeglądania dużych modeli na nim jak jestem w trasie). 


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A tak poza tematem...port aplikacji aparatu z Pixela 3 w moim Pixelu 2. Funkcja Night Sight jest fantastyczna.
Pierwsza fotka normalna, druga z użyciem trybu Night Sight

.9962059948c72de028333479f542a635.jpg7aefdc59af5f4a6e8d29db3adcd872a9.jpg

 

Upload przez forum więc jakość taka sobie

Wysłano z Google Pixel 2

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tematem...port aplikacji aparatu z Pixela 3 w moim Pixelu 2. Funkcja Night Sight jest fantastyczna.

Pierwsza fotka normalna, druga z użyciem trybu Night Sight

 

Upload przez forum więc jakość taka sobie

 

Wysłano z Google Pixel 2

 

 

No robi wrazenie :)

 

Nie ma się czym podniecać. Na drugim zdjęciu scenerię doświetlił jadący z prawej strony samochód :D

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czym podniecać. Na drugim zdjęciu scenerię doświetlił jadący z prawej strony samochód :D

Tak tak. Za samochodem tez ;)

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jaki smartfon robi aktualnie najlepsze zdjęcia? Myślę o przesiadce z Huaweia p10, w którym z mojej perspektywy problemem są zdjęcia w gorszych warunkach oświetleniowych...

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki smartfon robi aktualnie najlepsze zdjęcia? Myślę o przesiadce z Huaweia p10, w którym z mojej perspektywy problemem są zdjęcia w gorszych warunkach oświetleniowych...

 

jeśli chodzi o słabe światło to chyba P20 Pro. Ale powyżej tez masz dobrą odpowiedź na twoje pytanie. ;)


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

jeśli chodzi o słabe światło to chyba P20 Pro. Ale powyżej tez masz dobrą odpowiedź na twoje pytanie. ;)

Ok, dzięki  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o "okno" na Mate 20 to jest faktycznie jest bardzo widoczne ale proponuję popatrzeć po necie jakie ten telefon robi fotki, szczególnie w gorszym oświetleniu- rewelacja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie ma czegoś takiego jak najlepszy foto smartfon, każdy ma jakieś ale. Nie mniej jeśli lubisz tryb auto to Pixele 2 i 3, manualnie P20 i P20 Pro chociaż też jest z nim różnie. Świetnie wypada też iPhone XS, Samsung Galaxy S9.

Co do trybu nocnego na pewno P20 i P20 Pro ale jak widać Google pokazało ze softwareowo można wszystko i jak jeszcze trochę dopracują Night Sight to zjedzą wszystkich i nawet nie popiją.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie ma czegoś takiego jak najlepszy foto smartfon, każdy ma jakieś ale. Nie mniej jeśli lubisz tryb auto to Pixele 2 i 3, manualnie P20 i P20 Pro chociaż też jest z nim różnie. Świetnie wypada też iPhone XS, Samsung Galaxy S9.

Co do trybu nocnego na pewno P20 i P20 Pro ale jak widać Google pokazało ze softwareowo można wszystko i jak jeszcze trochę dopracują Night Sight to zjedzą wszystkich i nawet nie popiją.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Dzięki za odpowiedź ;-) Jak pisałem wcześniej, aktualnie mam Huaweia P10 i generalnie sama marka mi pasuje. Poważnie myślę więc o P20 Pro, ale zobaczymy jeszcze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ogarnij Note 9, zdjęcia także rewelacja.

 

S7

Zwróciłbym uwagę na rozmiar, bo nie każdy lubi nosić w kieszeni deseczkę do krojenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt, nie zaprzeczalny. Jednak powiem, że mając 175cm wzrostu, dłonie mam też raczej małe i nawet wygodny jest w użytkowaniu.

Porównując go do Redmi Note 5 mojej, nie jest wielkim potworem a rysik robi swoje ;)

Moim zdaniem, co do zdjęć zjada Xs'a, szczególnie w słabym oświetleniu.

Mam go jako służbowy, i służbowo używam, jednak prywatnie używam starej S7 - zupełnie mi wystarcza.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Note 9 w moich śmiesznie małych dłniach wyglądałby zabawnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki smartfon robi aktualnie najlepsze zdjęcia? Myślę o przesiadce z Huaweia p10, w którym z mojej perspektywy problemem są zdjęcia w gorszych warunkach oświetleniowych...

 

Pixel 3 i iphone Xs. Główną różnicą jest, że apple posiada dwukrotny zoom optyczny dzięki drugiemu obiektywowi, wykorzystuje go też przy rozmyciu tła. Natomiast Pixel wykonuje te operacje dzięki oprogramowaniu ze względu na jeden aparat główny.

 

Mam nadzieję, że producenci zaczną stosować w przyszłym roku masowo trzy obiektywy w takiej konfiguracji jak lg v40 i czytniki linii w ekranie. Byłaby to bardzo fajna ewolucja.

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o iPhone'a XS to potwierdzam, że robi rewelacyjne zdjęcia w trybie auto zarówno w dzień jak i wieczorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Night sight...

 

Google-Camera-Night-Sight.jpg

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Night sight...

 

Google-Camera-Night-Sight.jpg

Jash to jest z konferencji gogle.

Tutaj masz przyklad od niezależnego recenzenta i już tak spektakularnie night sight w pixelu 3 nie wygląda.

 

https://www.cnet.com/news/pixel-3-vs-iphone-xs-which-phone-has-the-best-camera-portrait/

 

Edita:

 

Dobra obejrzałem trochę porównań i faktycznie ten night shift fajnie działa. Może nie zawsze tak spektakularnie jak na fotkach które wrzuciłeś, ale pokazuje to potęgę algorytmów gogle.

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Oczywiście że z konfy.

Spektakularnie może nie jest ale jest lepiej.

Co do niezależności, nie wiem nie znam nie wnikam, ale mogę wrzucić kilka fotek porównawczych zwykłych użytkowników z FB gdzie jest NS z Pixela vs wszystko inne. Jest spektakularnie ;)

Poza tym, tak jak pisałem NS wymaga dopracowania bo o ile jest szarawo to jest sztos ale jak jest kompletnie ciemno to szumy są nie do zniesienia.

A wracając do Huaweia ten ich nowy model wykręcił kosmiczny wynik na DxOmark i o dziwo na konfie się tym nie pochwalili. Tak tak, ja wiem że zdania o tym portalu są różne więc poczekam na real photos. Mimo wszystko 116 (jak dobrze pamiętam) punktów robi wrażenie.

 

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z konferencji zawsze są tendencyjne. Porównywałem dość mocno XS'a i P20 Pro i muszę przyznać, że w gorszym oświetleniu P20 wypada rewelacyjnie, Jeżeli chodzi o Pixela 2 i porównanie do P20 to z pewnością bez kombninowania Huawei wygrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.