Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dla xperii xz na android 6.01 istnieją firmowe aktualizacje do nowszego Androida? Czy też już nie ma?

 

Mam XZ i ostatnio aktualizował się do 8.0.0

 

dksaulk3dbns.png

Edytowane przez jaszczur11

"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zna się ktoś tutaj na audio albo miał okazję używać słuchawek bowers & wilkins p7 wirless?

Coś tam wiem, ale słuchawek nie znam więc się nie wypowiadam. Polecam przejsc się do sklepu na odsłuch. Ja przed zakupem ostatnich słuchawki spędziłem w pokoju odsłuchowym w dwóch salonach dobre 3 godziny.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Coś tam wiem, ale słuchawek nie znam więc się nie wypowiadam. Polecam przejsc się do sklepu na odsłuch. Ja przed zakupem ostatnich słuchawki spędziłem w pokoju odsłuchowym w dwóch salonach dobre 3 godziny.

Wysłano z Google Pixel 2

Ale Ty jesteś inny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam XZ i ostatnio aktualizował się do 8.0.0

 

 

Dzięki, fajnie. Jutro mam odebrać xz w sklepie :) Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pixel 3 xl "zemsta projektanta" dla mnie porażka.

Mniejszy Pixel 3 szału nie robi, ale fajny.

Gdybym nie używał iphone to kupiłbym mniejszego pixela 3.

Gogle pokazuje ile można wyciągnąć z softu-efekt rozmycia i niby zoom bez straty jakości z jednej soczewki aparatu.

Jest sposób, żeby osiągnąć sukces-odciąć się od androida i zaprezentować nowy system działający zarówno na telefonie, tablecie i komputerze oraz topowe urządzenia w dobrych cenach.

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

3XL to stylistyczna masakra. Ten notch koszmar.

Mała 3 fajna ale nie widzę aż takiego przeskoku z 2 więc raczej nie zamienię (sam się oszukuję teraz). Kwestia kasy.

Bardziej mnie dziś zajarał tablet od Googla.

Szkoda że jak zwykle Polska 3 świat i nadal u nas nie sprzedają.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3XL to stylistyczna masakra. Ten notch koszmar.

Mała 3 fajna ale nie widzę aż takiego przeskoku z 2 więc raczej nie zamienię (sam się oszukuję teraz). Kwestia kasy.

Bardziej mnie dziś zajarał tablet od Googla.

Szkoda że jak zwykle Polska 3 świat i nadal u nas nie sprzedają.

 

Wysłano z Google Pixel 2

 

Szef gogle coś tam mamrotał, że nie mogą w Polsce sprzedawać swoich produktów dopóki łamana jest w tym kraju konstytucja :lol:

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Chyba że tak ;)

Dobrze że chociaż GA mówi po polsku

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest sposób, żeby osiągnąć sukces-odciąć się od androida i zaprezentować nowy system działający zarówno na telefonie, tablecie i komputerze oraz topowe urządzenia w dobrych cenach.

 

Poza tym ostatnim wymogiem to w zasadzie Apple ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To już chyba jedna firma zwana Microsoft próbowała i skończyła z ręką w nocniku. Może nie do końca ceny były zgodne z tym co kolega napisał ale na pewno były duzo niższe niż u Apple.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w przypadku Microsoft to była jakaś wewnętrzna niechęć kogoś decyzyjnego, bo dla mnie, przy jakimś mocnym, zdecydowanym działaniu to była platforma skazana na sukces. 

Żałuję, że padła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w przypadku Microsoft to była jakaś wewnętrzna niechęć kogoś decyzyjnego, bo dla mnie, przy jakimś mocnym, zdecydowanym działaniu to była platforma skazana na sukces.

Żałuję, że padła.

Potrzebne były bardziej zdecydowane działania a na pół gwizdka to Android ich wypchnął z rynku.

 

Za jakiś czas będą chcieli zrewolucjonizować rynek robiąc z komórki personal computer.

Tak jak małą rewolucją był Surface Pro czyli tablet działający jako pełen komputer- drugi monitor, klawiatura, mysz i jazda...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Dlaczego wyjście słuchawkowe (o ile jeszcze istnieje...) umieszcza sie ostatnio na dole telefonu? Dlaczego? Przy noszeniu telefonu w kieszeni zwykłem umieszczać go "normalnie". W takim przypadku kabel od słuchawek jest zagięty i jego praktyczna długość skraca się. Jakie są uzasadnienia tej migracji gniazd słuchawkowych? Co ciekawe, dzieje się to tez w niektórych DAP-ach, ale tam uzasadnieniem jest nieraz wymienny moduł wzmacniacza.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że większość użytkowników wkłada do kieszeni telefon "do góry nogami". Sam do takich należę i jack na dolnej krawędzi to dużo wygodniejsze rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ja tez wkladam do gory nogami jak wyciagam z kieszeni to od razu jest we wlasciwej pozycji ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tatant, jestes nienormalny Ja tez robie jak Koledzy wyzej, pewnie jak i 90% uzytkownikow.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale tam jest zegar na wyświetlaczu. Jak go nosić bez przerwy do góry nogami? Popsuje się od tego.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tatant, jestes nienormalny Ja tez robie jak Koledzy wyzej, pewnie jak i 90% uzytkownikow.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

To masz kabel u dołu  :lol:  :lol:  :lol: LG G6 ma "dziurę" na górze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

To masz kabel u dołu  :lol:  :lol:  :lol: LG G6 ma "dziurę" na górze :P

Kosma ma słuchawki bezprzewodowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o wsadzanie telefonu do kiermany, w ten sposob ze po wyciagnieciu z niej ekran naturalnie jest we walsciwej pozycji. Muzy nie słucham z telefonu.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.