Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bartwerk36

Użytkownik
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

bartwerk36 last won the day on December 10 2018

bartwerk36 had the most liked content!

Community Reputation

97 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Niekoniecznie. Oglądałem kiedyś taki film komediowy. Była tam scenka przedstawiająca klub nocny, na przeciwko którego otworzono Apple store. Właściciel zawołał wszystkie dziewczyny. Oznajmił im, że zmieniła się polityka klubu i od tej pory muszą już nie tylko tańczyć na scenie, ale także .......... się z klientami, bo na przeciwko otworzyła się konkurencja.
 2. https://wiedzoholik.pl/wpisy/biegunka-grozy-dopadla-cala-szkole-na-studniowce-wydarzyl-sie-dramat/9237 Podsumowując jednym słowem- "przesrane"
 3. Obejrzałem 3 odcinki najnowszego sezonu serialu Detektyw. Nawet ujdzie, klimat też dobry, ale poprawność polityczna bije po oczach.
 4. Odnośnie LSD filmik poniżej ukazuje efekt stosowania tej substancji na brytyjskiej piechocie morskiej.
 5. Modelu Captain Cook w promocji nie widziałem, odniosłem się tylko do ceramicznego D-Star.
 6. Dla mnie żelki z LSD na poczcie, w dodatku wypróbowane przez pracowników to niecodzienna, groteskowa sytuacja. Może dla Pana moderatora to coś normalnego, codziennego dla mnie nie. Pozdrawiam i udanego wieczoru życzę.
 7. 38mm bez koronki 41mm z koronką 44mm długości z uszami 11.5mm grubości i 20mm w uszach
 8. Tak się bawi poczta. https://www.se.pl/wiadomosci/lokalne/warszawa/narkotyki-w-zelkach-na-poczcie-dwie-zatrute-osoby-policja-ostrzega-aa-gkWJ-dwtr-hx79.html
 9. Podepnę się do tematu. Są dwa zegarki marki Rado, które kuszą mnie cały czas. Captain Cook i ceramiczny D-Star Automatyczny. To, że Apart wciska klientom te zegarki jak ML to nie przypadek. Obydwie te marki można dostać np. w USA w "horrendalnie" niskich cenach w porównaniu do rodzimego rynku. Przykład-wspomniany wyżej ceramiczny D-Star 699dollarów vs 9770pln... Mało tego na Boże Narodzenia był w jeszcze większej przecenie-499 dolców. Świetny jest ten zegarek według mnie-38mm, ceramika, wół roboczy czyli eta i dość klasyczny, stonowany wygląd. https://www.jomashop.com/rado-d-star-watch-r15610172.html https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/8860_Rado_D-Star_Gent_Automatic_L_Ceramic_R15610172
 10. Dzięki za link. Patrząc na te prototypowe zdjęcia nie jest źle, ale średnio podoba mi się ten misz masz na tarczy. Po prawej data, po lewej napis Christopher Ward, na dole napis automatic, a do góry logo. Największy plus jest taki, że zapełnili pustkę po zmianie logo, ale według mnie za dużo na tarczy się dzieje... Jest natomiast lepiej niż w poprzedniej generacji Tridenta. Cena pewnie 100 funtów do góry Mam ogromną nadzieję, że będą wersje 38mm z 5dniowym in-housem.
 11. Sens pewnie ma, ale przy nierozbieralnych dzisiejszych telefonach malejąca z biegiem czasu żywotność baterii jest jednym z kryteriów wymiany urządzania na nowszy model. Resumując na dzień dzisiejszy producenci na to nie pozwolą. Przykład. Według analityków jest z najgorszych ruchów apple w ostatnich latach, który odniósł ogromny "sukces" pośród konsumentów. https://thinkapple.pl/2019/01/16/sprzedaz-iphone-2018-wymiana-baterii/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.