Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

A ja od końca stycznia używam Galaxy Note 4 na Exynosie. Przeważył chip audio Wolfsona. Pięknie gra, aczkolwiek okrutnie dla kiepskich nagrań. Dźwięk podczas rozmów również jest fantastyczny. Bateria trzyma 2-3 dni. SAMOLED hmm. Biel nie jest piękna. Aparat - robi dobre zdjęcia, ale nie ma możliwości manualnego operowania czasem w fabrycznym oprogramowaniu. Jeszcze się nie zawiesił ;)

Też mam ten model tylko od końca listopada 2015 i również polecam. Exynos ma zdecydowanie lepsze zarządzanie energią przy wyłączonym wyświetlaczu i nie grzeje się w ogóle.

 

Mam go w Play i nie bardzo rozumiem czemu tak narzekacie - nie potraficie przełączyć sobie zasięgu na sieć jaką chcecie? :)

 

SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T właśnie kit.

Kolega ma w plus i w play. Play na sztywno ustawiony plus. Oba telefony leżą na ławie. Na plus dodawania się bez problemu o każdej porze. W play często. .. poza zasięgiem.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

miałem to samo, zasięg dobry na sztywno (plus lub orange) żona kilometr obok, a w słuchawce "de namber ju ar czraj tu ricz is karentli anawejlebol, plis czraj egejn lejter".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdarzyło mi się to przez kilka lat, krytycznym momentem jest automatyczne przełączanie zasięgu gdzie faktycznie czasem jest problem z dodzwonieniem się do mnie.

 

SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I super. Co nie znaczy że jest dobrze. Doświadczenie i żony, i znajomych tworzą inny obraz i to raczej im wierzę, że play to najgorsza sieć w Polsce. To na pewno zależy od miejsca, w którym się używa, sieciowego "tłoku" w jakim się używa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Petarda

Napisz coś więcej. Jak z baterią? Aparat foto pewnie najlepszy jaki do tej pory w smartphonie użytkowałeś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Co do baterii jestem po pierwszym ładowaniu ciężko coś napisać. Według tego co mi pisali koledzy 4.5 godziny SOT wiec ok. Aparat świetny

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam telefon w Play, sieć ustawiona na sztywno na plus, tylko z tego względu że pracuję "na uboczu" gdzie zasięg play jest słaby. Nie wiem na co narzekacie na tą sieć. Może to i nawet lepiej że nie wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Co do baterii jestem po pierwszym ładowaniu ciężko coś napisać. Według tego co mi pisali koledzy 4.5 godziny SOT wiec ok. Aparat świetny

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Dobra, a jak z muzyką próbowałeś odpalić kawałki w bezstratnym formacie na "lepszych" słuchawkach i zmieniając na ten dodatkowy przetwornik muzyczny? Czuć a raczej słychać różnicę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie słucham innego formatu jak .flac, ale mam od tego odtwarzacz przenośny FiiO.

Nie mniej sprawdziłem. Nie słyszałem lepszego telefonu, wprawdzie z moimi AKG średnio się zgrywa, ale faktem jest, że po włączeniu opcji HiFi DAC jest kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, Sprawe mam  :) 

Przyszedł w końcu czas aby i moja żona zaznała technologicznego nowum, choć zapiera się niemiłosiernie <_<.

Muszę jej kupić jakiegoś telefona, będę wdzięczny za pomoc, mam już swoje typy i jeśli możecie potwierdzić lub zaprzeczyć słuszności mojego wyboru, będę wdzięczny :) .

Założenia

- wyświetlach poniżej 5 cali

- musi być android ( to jedyny system, który w miarę akceptuje, pozatym tel. musi działać jako pendrive)

- ładny, chciałbym aby był może trochę stali, aluminium, szkła , coś co wizualnie wzbogaci  wrażenie estetyczne :rolleyes: (niestety przy telefonach nie zawsze podają te informacje)

- nie czarny  :)

Generalnie, telefon ma ładnie wyglądać, chodzić cez problemu, płynnie , na pewno nie będzie instalowania żadnych dziesiątek aplikacji.

 

Ma już swoje typy, ale widzę, że jest mnóstwo firm o których istnieniu nie miałem pojęcia,

dlatego być może jest coś co ma podobne parametry i jest warte uwagi.

Cena ok. 750 – nowy lub w stanie idealnym. Wolał bym się skupić na nowych.

 

moje typy, zapisane w kolejności moich preferencji

1.Samsung  A300

2.Sony Xperia Z1 compact

3.HTC one mini 2

 

Z góry dzięki,

pozdr.

Łukasz

 

Edyta - musi mieć LTE (uff, zapomniał bym  :) )

Edytowane przez lukaszr

Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xperia z1/3 compact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Xperia z1/3 compact

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, czy to jest ten sam co ja podałem, czy ta końcówka /3 ma jakieś znaczenie


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Z3 jest nowszą wersją niż Z1, przy czym mnie starsza bardziej przypada do gustu. Z drugiej jednak strony Z3 jest bardziej kobieca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no to kumam teraz wszystko  :) .

Z3 też ładna ale te 750 to mi na używkę nie starczy :o . Kocham żonę ale wiecie  :rolleyes: .

Czyli Z 1 z tej trójki najlepsza by była.

Dzięki panowie, chyba się dostosuję ( i tak nie doceni  :D )


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, zoba galaxy alpha

 

Wysłane z mojego LG-D855


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz

Samsung j5

Wygląda ok. Ma super aparat, wymienną baterię.

Zmieścisz się w budżecie.

Ma ładną nakładkę, tzn ikony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, zoba galaxy alpha

 

Popieram. Nie chciałem po raz kolejny polecać tego telefonu, ale jak już ktoś wyszedł przed szereg to potwierdzam w 100% :) Sprzedałem tylko przez swoje "widzimisię". Chyba najlepszy telefon jaki miałem do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spelnia wszystkie wymogi. Krygo, Arsenal czy Barca ?

 

Wysłane z mojego LG-D855


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wygra Barka ;) to będę mocno zdziwiony, aczkolwiek z Las Palmas troszkę męczarnie były.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem alpha, coś mi tam nie pasowało, ale tera nie wiem co, musze go przewalić jeszcze raz.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

S7, G5 ktoś już miał w rękach?

S7 tak, G5 będzie dopiero koniec marca, początek kwietnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.