Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

ale dyskusja

szczegolnie nad rzecza ktorej sie nie robi juz dawno :P

to tak jakby sie zastanawiac czy aby forma Abdankować jest napewno adekwatna :(

przestancie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wywołałem burzę... :(


jak zwykle pozdrawiajacy...

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o E63,

przechodzę chyba do play i zastanawiam się nad tym modelem,

 

czy bateria w tym telefonie wytrzyma powiedzmy 4 dni tylko przy rozmowach,

czy to tylko pic i co dzień trzeba ładować,

 

no i czy nie jest nieporęczna, boje się tylko że jak wyskoczę w spodenkach to juz na telefon miejsca zabraknie,

zawsze miałem standardowe, teraz trochę potrzebuję internetu więc skłaniam sie do zmiany,

 

chętnie poznam wszelakie opinie na temat tego telefonu


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dejko

Bateria za rewelacyjna pomimo pojemności nie jest. Zależy jak używasz. U mnie trzymała nie więcej niż tydzień (w trybie niemal bezczynności). Jest dobrze wyskalowany wskaźnik poziomu naładowania.

Obudowa jest płaska, a szerokość aż tak nie przeszkadza. W większość kieszeni sie mieści. Ze względu na szerokość, obsługiwać lepiej obiema rękami. Jedną jest niewygodnie.

 

Nie dawno napisałem jej test: http://www.symbianos.pl/artykuly/telefony/550-nokia-e63-test

Jest on dość słaby technicznie, bo część fotek albo poginęła, albo się nie otwiera. Nie mogę się doprosić administracji o poprawki, ale treśc pisana jest i myślę, ze co nieco się można dowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bateria za rewelacyjna pomimo pojemności nie jest. Zależy jak używasz. U mnie trzymała nie więcej niż tydzień (w trybie niemal bezczynności). Jest dobrze wyskalowany wskaźnik poziomu naładowania.

Obudowa jest płaska, a szerokość aż tak nie przeszkadza. W większość kieszeni sie mieści. Ze względu na szerokość, obsługiwać lepiej obiema rękami. Jedną jest niewygodnie.

 

Nie dawno napisałem jej test: http://www.symbianos.pl/artykuly/telefony/550-nokia-e63-test

Jest on dość słaby technicznie, bo część fotek albo poginęła, albo się nie otwiera. Nie mogę się doprosić administracji o poprawki, ale treśc pisana jest i myślę, ze co nieco się można dowiedzieć.

 

 

Wielkie dzięki, przejrzałem, wszystkie foty szły jak trzeba,

jest trochę szeroki , no ale wybrzydzać aż tak nie mogę i chyba decyzja zapadła.

 

Zobaczmy jak się będzie sprawował.

 

 

pozdrawiam

Łukasz


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukaszr

mnie tez na poczatku przerazala szerokosc w telefonach z klawiatura QWERTY (swoja droga teraz dopiero zauwazylem jak latwo sie pisze to slowo - pierwsze 6 liter klawiatury :lol: )

ale teraz wiem ze nie kupie nic z klawaitura innego typu

jest cholernie wygodna jesli ktos pisze duzo emaili lub smsow ;)

 

ps kurde isc w strone wiekszego prestizu kosztem funkcjonalnosci i kupic BB 8900 lub 9000 czy tez wybrac wszystko majaca nokie e71 (oprocz az takiego prestizu)

mam dylemat, spac po nocach nie moge ;):huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dejko

BB nie są wcale prestiżowe. Na zachodzie to normalne narzędzie do pracy. Tylko u nas operatorzy wywianowali cenę i zrobili z tego takie elitarne cacko. Jak nie masz nielimitowanego dostępu do sieci, to nie ładuj się w BB. Praktyczniejsza będzie e71.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dejko lub murderotic napiszcie coś o E75. Czy mieliście już ten telefon i jak się sprawował. Ewentualnie, czy coś wiecie o tym modelu z innego źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dejko

E75 miałem dostać do testów w tym tygodniu, ale w związku z obroną pracy mgr w piątek i faktem, ze już wtorek a ja nie mam żadnego info, to raczej szyciej niz za tydzień dwa żadnych opinii szczegółowych podać nie mogę.

Tak ze samej specyfikacji:

- Symbian s60v3 z FP2, czyli nie zachwyca szybkością, ale baterię wykorzystuje maksymalnie,

- procesor i RAM poprzedniej generacji, czyli 128 MB i 369 MHz. Nowsze Nokie maja 600 MHz. To ten sam procesor co w e71, e63, e51, N79, N85, N81 i kilku innych modelach.

- wyświetlacz 2,4" i z tego co widzę to to samo co w N-kach czy w e71/e63 (tylko tu jest w poziomie). Transflektywny LCD, 16 mln kolorów.

- jako, ze to bliźniaczy model do 5730 XM, więc można liczyć na gniazdo miniJack z wyjściem TV-OUT, nieco lepszą jakość wykonywanych zdjęć i filmy w rozdzielczości VGA.

- bateria mała, ale FP2 potrafi wycisnąc z niej odpowiedni czas czuwania.

- technicznie to to samo co starsze modele, tylko inna koncepcja wprowadzania tekstu.

 

http://www.gsmarena.com/nokia_e75-review-342.php - tu masz test dość przyzwoity w języku angielskim.

 

Z testu można wyczytać, ze telefon jest dość cichy (dzwonki itp) - jakoś tak jak e63. Trzeba przyznać, ze e63 jest telefonem cichym, w dodatku ma szybką wibrację, która jest słabo wyczuwalna. Przegapienie SMS-a czy rozmowy przychodzacej jest bardzo częste.

Dodatkowo w RMAA tak jak się spodziewałem, e75 wypada bardzo dobrze. Przebija wszelkie inne N-ki i jest na poziomie lepszych modeli serii N. Z częstotliwościowej charakterystyki przenoszenia, widać, ze brakuje basów, ale pozostała część nie jest zniekształcona bardziej niż w innych Nokiach uważanych za dobrze grające.

Zdjecia dość słabe, ale IMO i tak lepsze niż w wiekszosci serii E - http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=...smarena_003.jpg

 

Moim zdaniem to dobry kompromis pomiędzy jakością wykonania serii E, a multimedialnością serii N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BB nie są wcale prestiżowe. Na zachodzie to normalne narzędzie do pracy. Tylko u nas operatorzy wywianowali cenę i zrobili z tego takie elitarne cacko. Jak nie masz nielimitowanego dostępu do sieci, to nie ładuj się w BB. Praktyczniejsza będzie e71.

 

jak to nie elitarne <_< przeciez wszyscy w gossip girl maja takie :rolleyes: (jakby ktos nie wiedzial to taki serial o rozpuszczonych bogatych amerykanskich bachorach )

oczywiscie sobie jaja robie ;)

gdybym kupil to wykupilbym BISa ofc

no chyba kupie BB a najwyzej jak mnie bedzie wkurzac to wymienie sie z kims na e71 na forum pda (czy innym gdzie wymienianie jest na porządku dziennym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dejko

Polscy użytkownicy BB to niemal jakaś sekta (przynajmniej ci, z którymi miałem do czynienia). Stosunkowo łatwo jest znaleźć kogoś, kto "musi" używac e71, N95, e51 i by go z dziką rozkoszą wymienił na swojego ubóstwianego BB. Także strategia sensowna.

BB to spoko telefony. Mają bardzo dopracowany i podatny na konfigurację soft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dejko napisz jak możesz co sądzisz o E90 bo to mój faworyt na następny telefon od dawna. E75 sobie odpuszczę jednak. Miałem kiedyś 9300 i byłem zadowolony więc wydaje mi się, że z E90 też będę.

Ps. Wielkość telefonu mi nie przeszkadza :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dejko

To jeden z najwydajniejszych telefonów Nokii. Co mam sadzić... dobry jest. Multimedia nie zachwycające, ale nie odstaje od normy w dół względem innych modeli E (do tego ma akcelerator graficzny).

Główna wada to wielkość, ale skoro nie przeszkadza... Nie wiem jak tam jest z baterią, ale ta 1500 mAh nie powinna byc najgorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczące nokii E51, a w zasadzie 3 pytania ;)

 

1. nie odbiera meili, skonfigurowałem jak kazali i pokazuje aby wpisać login i hasło i tak w kółko.

2. nie łączy się ze słuchawką BT Jabra - ktoś wie czemu :)

i 3. do czego służy wejście obok ładowarki :)

 

nigdzie nie mogę znaleźć informacji więc będę wdzięczny za pomoc ;)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr
3. do czego służy wejście obok ładowarki ;)

 

to wiem ;) to na słuchawki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to wiem :) to na słuchawki :)

 

 

NO to kurde fakt, jakoś mi te słuchawki umknęły ;),

 

ciężki skurczybyk, nie ma do niego plastikowej obudowy ;)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

E51 jest ciężka no coś Ty. Miałem ją ze dwa miechy kiedyś i przyznam, że jej prawie nie czuć w kieszeni. Ciężka to jest Nokia E61, którą miałem do wczoraj, albo G1, którego mam od tygodnia. Oczywiście o Communicatorach Nokii nie wspomnę.

Jeśli masz jakiś problem ze swoją E51 zapraszam na moje forum (reklama ;) ) dla E51 właśnie. w Googlach chyba wyskakujemy na 1 miejscu.

PS W jakiej jesteś sieci i gdzie masz pocztę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dejko

E51 pomimo tego, że fizycznie jest lekka, to sprawia wrażenie ciężkiej. Nie wiem skąd to się bierze. Mi tam osobiście pasuje.

 

Co do poczty, to o ile konfig w telefonie jest OK, to może problem jest po stronie serwera. Tak samo słuchawka... może nie jest kompatybilna z e51.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, znalazłem forum dla e51, zagłębię się w wolnej chwili i poczytam.

 

Tel mam jeszcze do końca lipca w orange później w play, a pocztę mam z własnej strony.

 

ps. jesteście na 4 miejscu w google ;)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
, to może problem jest po stronie serwera. Tak samo słuchawka... może nie jest kompatybilna z e51.

 

ale czy to kwestia jakichś ustawień, można to jakoś sprawdzić, w kompie chodzi dobrze a tu lipa.

 

a co do słuchawki to może i tak, mam ją od siostry z Londynu choć dostała ją właśnie do nokii, tyle że inny model,

z 6310i chodziła jak szalona i gdyby nie potrzeba od czasu do czasu skorzystania z tej poczty i internetu to bym jej w życiu nie oddał.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
ps. jesteście na 4 miejscu w google ;)

 

Na 1 jesteśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

ja czekam na sxg 75 siemensa -zawsze o nim marzyłem ;)

taki kamikadze jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.