Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

sanka - to Samsung SGH-A727 z sieci AT&T

Samsung_A727.jpg

areczek86 - przeinstaluj soft i zobacz jak się zachowuje, jeśli to nic nie da oddaj do naprawy gwarancyjnej. Możliwy błąd w sofcie. Miałem E51 i nie obchodziłem się z nią jak z jajkiem i nic się z nią nie działo, podobnie jak z żadną inną Nokią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung SGH-A727 z sieci AT&T

W Polsce chyba ten telefon nie jest dostępny, bo nigdzie w necie nie ma,

a szkoda.

Dzięki za odpowiedź


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Samsung SGH-A727 z sieci AT&T

W Polsce chyba ten telefon nie jest dostępny, bo nigdzie w necie nie ma,

a szkoda.

Dzięki za odpowiedź

A co takiego szczególnego ma ta słuchawka, że chciałbyś ją mieć, czy tylko się "po prostu" podoba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu się podoba,

smukła, mała, tylko do dzwonienia, bateria wytrzyma dłużej niż 4 dni.

Ale kupię zapewne SGH-C180 też trochę podobna bądź Z170.


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Po prostu się podoba,

smukła, mała, tylko do dzwonienia, bateria wytrzyma dłużej niż 4 dni.

Ale kupię zapewne SGH-C180 też trochę podobna bądź Z170.

 

Albo X820 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm.....sprawdziłem rejestr połączeń:

Wszystkie - wychodzące plus przychodzące po 12 miechach prawie 70h czyli 11,6 minuty dziennie ;)

+

3,88 smsów wysłanych dziennie

+

5,37 smsów odebranych......

 

A bateria około tygodnia - 6-7 dni......moim zdaniem 6300 to świetny telefon, a baterii nic nie można zarzucić :)

 

to bardzo mało rozmawiasz dziennie ;)

u mnie w firmie ma ten tel ze 20 osób i każdy po 1 max2 dniach musi ładować, a telefony roczne i starsze wytrzymują tylko 1 dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo X820...

650mah baterii dlugo nie pociagnie, a za 349zl nowy to sie

nie oplaca przeplacac


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

areczek86 mialem to samo z E51. Poszła do serwisu i wymienili chyba z 10 pozycji. Instalacja softu nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
areczek86 mialem to samo z E51. Poszła do serwisu i wymienili chyba z 10 pozycji. Instalacja softu nic nie daje.

 

no właśnie zauważyłem... ;)

Ale mówisz że to jakaś wada fabryczna?? Pamiętam że raz mi upadł, ale z wysokości nie więcej niż 30cm i na drewniany blat stołu, no i czasem zdarzało mi się przykładać go do ucha gdy byłem mocno spocony po jeździe na rowerze i wtedy mógł jakoś złapać wilgoć. Więcej grzechów nie pamiętam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam z niecierpliwością, kiedy wejdą do prod. nowe baterie (miesiąc na jednym ładowaniu). Teraz mnie dobija to ciągłe ładowanie - max tydzień wytrzymuje bateria. W XXI w to śmiech na sali. Raz na miesiąc mogę ładować.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Ja czekam z niecierpliwością, kiedy wejdą do prod. nowe baterie (miesiąc na jednym ładowaniu). Teraz mnie dobija to ciągłe ładowanie - max tydzień wytrzymuje bateria. W XXI w to śmiech na sali. Raz na miesiąc mogę ładować.

 

Tydzień na jednym ładowaniu w dzisiejszych czasach to świetny wynik. Pod warunkiem oczywiście, że używasz tego telefonu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dla Ciebie świetny. To jak nie rozmawiam tylko sms. Jak gadam to max 3 dni! Żenada.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pozostawię bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo bo z faktami się nie dyskutuje.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

areczek, z E51 raczej nie ma konieczności obchodzenia się "jak z jajkiem" - mam ten telefon od ponad pół roku, spadał już niejednokrotnie z wysokości znacznie większej niż 30 cm i wszystko było ok. Serwis co prawda odwiedzał, ale powodem było to, że "zaopiekowała" się nim moja córeczka. Oddaj na serwis i naprawią - się nie stresuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Prawidłowo bo z faktami się nie dyskutuje.

 

michu, posłuchaj. Poza zegarkami miałem kiedyś inną pasję. Telefonia komórkowa i tym podobne. Nie chcę się chwalić, bo daleki jestem od tego typu akcji, ale prowadzę 2 duże fora komórkowe, więc proszę nie prowadź jałowej dyskusji, bo widzę, że o telefonach nie masz zielonego pojęcia. Przy tym co obecnie telefony mogą, jakie mają możliwości, wyświetlacze nie wymagaj za wiele. To nie jest era monochromatycznych wyświetlaczy i telefonów które potrafiły tylko wykonywać połączenia i wysyłać esy. Sam miałem kiedyś Ericssona A2628, który na jednym ładowaniu jechał lekko 14 dni. Powiedz co Cię tak wkurza w ładowaniu. Przychodzisz z pracy, wieczorem kładziesz się spać a telefon do ładowania. Jaki tu problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra nie denerwuj się. Nie jest to wielki problem, ale wolałbym ładować rzadziej. Jeśli można zastosować coś lepszego, to należy to zrobić. Jeszcze gorzej jest z laptopami, 2h na jednym ładowaniu. Kiepsko.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Dobra, dobra nie denerwuj się. Nie jest to wielki problem, ale wolałbym ładować rzadziej. Jeśli można zastosować coś lepszego, to należy to zrobić. Jeszcze gorzej jest z laptopami, 2h na jednym ładowaniu. Kiepsko.

 

Pewnie, że fajnie byłoby ładować raz na miesiąc, ale to raczej nie wykonalne. Trzeba czekać na nowy typ ogniwa. Niestety im więcej bajerów, tym krótszy czas pracy baterii. Jeśli masz np. telefon z WiFi zostaw włączone wyszukiwanie na stałe, a sam zobaczysz, że nocy nie przetrzyma. Ja często korzystam z tego dobrodziejstwa i pomimo, że bateria ma 1500mAh dwa dni to maks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, dlatego właśnie czekam na te nowe ogniwa. Teraz mam Nokię 6230i, to WiFi raczej nie mam ;)


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze gorzej jest z laptopami, 2h na jednym ładowaniu. Kiepsko.

 

ja mam asusa eee901 i trzyma 5 h na wlaczonym wlanie wiec nie jest juz tak zle...

co do reszty popieram murderotica ;) ja codziennie jak klade sie spac wrzucam telefon do ladowania i nie ma problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz zapewne 6 komorowa baterie stosowana juz coraz czesciej w Netbookach,

ja tez mam taka baterie a wytrzymuje jakies 3 godziny max.

mam della vostro 1510, wiec widzisz zaleznosc jest miedzy wymiarem matrycy tez na pewno


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yorzo

Witam! W topicu cofnąłem sie o rok aby czegoś nie przeoczyć...Mam dwa pytania/prosby o poradę:1.\Play-nie pamiętam od kiedy ale od bardzo dawna byłem w Erze/Tak-taku...czas na zmiany.Chodzi o Play.Dowiedziałem sie jednak,że dzwoniący do tej sieci płacą 0,72 gr. za min. połączenia.Trochę mi to śmierdzi brakiem etyki (może zbyt górnolotnie to ująłem).Wojny operatorów, nie wnikając kto ponosi "winę" spowodowały,że nieco się waham przystąpić do Playa,gdyż moi znajomi będą więcej płacić...Z drugiej strony bezkonkurencyjność oferty ( samsung f480 za 99 zł przy abonamencie 45 zł ze 100 minutami) kusi. Zresztą kilku(-nastu?) znajomych ma już Playa i gdy sytuacja tego wymaga-dzwonię do nich nie myśląc o tym ,że płacę drożej.Opory odczuwałbym,gdyby to działało w drugą stronę...oj zapętlam się,więc krótko: warto przejść do Playa nie uchybiając znajomym?

2.\Wybór telefonu: sytuacja sprawiła,że muszę mieć pod ręką (w pracy) coś,co robi w miarę przyzwoite fotki.Druga ważna sprawa to dobra bateria.Na innych wodotryskach mi nie zależy,no może na solidności wykonania.Dlatego wybór Samsunga f480 ...Panowie-może poradzilibyście coś innego\lepszego?Najwięcej dyskutuje się tu o E51,były dwa pytania o f480 ale nikt nic na nie nie odpowiedział....może murderotic da radę ;) ?Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Ja jestem zniesmaczony E51 i nie chodzi mi tylko o opisaną przeze mnie wcześniej awarię, przesiadłem się na nią z SE K750i i szczerze mówiąc nie czuję za dużej różnicy. Nie wiem czy jest w ofercie playa, ale jeśli jest to zastanów się nad SE c702. Co prawda nie miałem go za długo w łapie ale zrobił na mnie duże wrażenie. Poza tym SE nigdy mnie nie zawiodło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yorzo

Dodam jeszcze,że w Erze kupiłbym tego samsunga za 999 zł (przy abonamencie za bodajże 45 zł i 70 minutach gratis)...śmiech bierze biorac pod uwagę fakt,że byłem ich wiernym klientem przez kilkanascie lat...Aha-nie chciałbym wydawać więcej niz powiedzmy 100 zł za nowy aparat,dlatego w rachubę wchodzą tylko abonamentowe "promocje".(...) może namąciłem lub wypowiadam się zbyt chaotycznie,ale usprawiedliwieniem niech bedzie fakt,iz od kilku dni czekam na narodziny synka,więc stąd taki a nie inny charakter wypowiedzi...Ponosi mnie nieco,oczekiwanie dobija (mimo ,że to drugi potomek ;)) więc staram się je jakoś zapełnić...no i przy okazji dowiedzieć się czegoś pożytecznego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znudziło mi się używanie 2 sprzętów (komórka + palmtop a do tego zewnętrzny GPS) więc zastanawiam się nad jakimś uniwersalnym urządzeniem (choć jak wiadomo kiedy coś jest do wszystkiego to jest do niczego).

Nie chcę zbyt dużo wydawać bo wiadomo, że taki sprzęt traci na wartości z miesiąca na miesiąc więc może HTC M700 ?...

Czy ktoś z Was miał do czynienia z tą marką ?


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.