Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

ja też mam teraz "okazję" przedłużyć umowę..:

- numer żony - abonament 55 lub 75 pln ...i polecają samsunga f480, lub LG? warto to to coś?

- mój numer - z fonem lub bez - mam 6300:) - około 35 abonament .....i duzo dodatków

+ może telefon jakiś tani? też np. N6300 na sprzedaż :lol:

 

...mamy orange ale np. myślimy też o zabraniu numerów do ery?

 

ktos zna jakieś fajne tzn przyjemne i funkcjonalne telefony ....a niedrogie jednocześnie?

ja to gł. Nokia ale przekonałem się też do SE mając model W300i - a te wszystkie LG, samsungi....traktuję trochę po macoszemu pamiętająć jak skończył BENQ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdybyś się decydował wziąć Lg KU990i zamiast Lg KU990 to mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że wersja z "i" pomimo, że nowsza jest jednak wersją okrojoną w porównaniu do starszego brata. Wersja z "i" weszła do sprzedaży bodajże 4 dni termu w Orange i podejrzewam, że będą starszy model powoli wycofywać z oferty.


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
ja też mam teraz "okazję" przedłużyć umowę..:

- numer żony - abonament 55 lub 75 pln ...i polecają samsunga f480, lub LG? warto to to coś?

- mój numer - z fonem lub bez - mam 6300:) - około 35 abonament .....i duzo dodatków

+ może telefon jakiś tani? też np. N6300 na sprzedaż :lol:

 

...mamy orange ale np. myślimy też o zabraniu numerów do ery?

Zastanów się dobrze, czy chcesz przenieść numery do Ery. Ja mam telefon w Erze od 8 lat. Przy ostatnim przedłużaniu dostałem 45 minut do wszystkich za 42zł. W Orange miałem 2 lata i jakiś rok temu przedłużyłem o kolejny rok. Dostałem 375zł do wygadania na wszystkie sieci za 75zł abonamentu. Era słabo dba o swoich klientów. Teraz akurat tak się zbiega, że praktycznie w jednym czasie kończą mi się obie umowy i muszę zrobić tak, że oba numery będę w jednej sieci. Orange nie trawię, bo miałem kiedyś z nimi "przygód kilka", ale Era z tego co widzę nie pozostawia wyboru, chyba że zaskoczą :P Najgorsze to, że chciałbym kupić teraz Blackberry. Mam Nokię E61 i przyzwyczaiłem się do pełnej klawiatury. Oranżada nie ma chyba BB.

Hy Moser - nie porównuj Samsunga do BenQ. Ci drudzy skończyli tak jak skończyli, bo byli bez mózgami i źle liczyli. Ich płyty główne do komórek do dziś zalegają na magazynach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, napiszę to co w poprzednich postach- Nokia E51(jeśli lubisz Nokie to Ci spasuje, chociaż na początku ze względu na rozbudowany soft, może sprawiać problemy w obsłudze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Ma i to kilka modeli, ale chyba tylko w Orange dla firm. Pracowałem w poprzednie wakacje w magazynie Orange :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Ma i to kilka modeli, ale chyba tylko w Orange dla firm. Pracowałem w poprzednie wakacje w magazynie Orange :lol:

 

No ma - dokładnie 3 modele. Nie mnie oferta biznesowa nie dla mnie.

Co do Nokii E51 jest świetna; symbian szybki jak błyskawica, możliwości, wygląd, ale wyświetlacz - za mały.

PS

areczek86 - gratuluję 1000 posta !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie po kilku ładnych latach w erze przedstwiono ofertę którą można o kant ... rozbic.Telefon który mnie zainteresowł , dokładnie Samsung F480 za 500 w abonamencie za 50 złotych. Nie zastanawiałem się długo i ten sam fon za 1 zł. w playu przy abonamencie 65 (zakup przez sklep netowy 6 mies za 30 zł) bez simlocka.

W sierpniu uciekam z 2 abonamentem z ery do playa. Telefonów może nie duży wybór ale w dooobrych cenach nawet dla nowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TowRupas: a czy te telefony o których mówisz są fabrycznie nowe? Kolega szuka w abonamencie 55 zł, czegoś do 100 zł więc nie wchodzą w grę modele o których piszesz.

 

kolega szuka tez czegos w tym przedzialach cenowych na allegro

oczywiscie powiedzialem o modelach ktore maja i gps i wifi w sobie i sa do kupienia w tej cenie (czasem potrzba troche farta czasem cwaniactwa ale sa :lol: )

natomiast z samym wifi nokia e51 jest calkiem calkiem ( nie wiem czego kolega oczekuje, czy telefon ma byc na symbianie czy windowsie mobile czy byc zwykla malpa, czy dotykowy czy nie - w kazdym razie troche tego jest na rynku z samym wifi )

a co do wifi to oczywiscie jest darmowe a to co sie stalo areczkowi to zapewne rozlaczylo sie ( slaby zasieg czy zaklocenia ) i automatycznie sie polaczylo z wapem czy gprsem, nie wiem jak to jest dokladnie w e51 ale albo mozna w ustawieniach zmienic to automatyczne laczenie lub jakis program na symbiana wgrac ktory bedzie to blokowal (u mnie w samsungu musialem wgrac program )

 

Hy Moser ja bym wzial sam abonament bez telefonu bo sa duzo lepsze warunki (czesto dwukrotnie) a sam telefon kupil na allegro lub zostawil sobie stary

 

murderotic ja tez sie przyzwyczailem do pelnej klawiatury i nastepne co kupie to chyba nokie e71 (moj brat posiada i naprawde fajne malenstwo ) lub samsunga i780 (fajne sterowanie za pomoca mini touchpada jak w laptopie i masz normalnie kursor ) z BB bym zrezygnowal bo cena wysoka (mozna powiedziec za wysoka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

TowRoupas - miałem E71 dwa miesiące, ale musiałem sprzedać, aby kupić Sumokę. Jednak wole E61 bo większy.Co do i780 jest git, a BB nie wiem, może na alledrogo.pl coś wyłapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolega szuka tez czegos w tym przedziałach cenowych na allegro

...

natomiast z samym wifi nokia e51 jest całkiem całkiem ( nie wiem czego kolega oczekuje, czy telefon ma byc na symbianie czy windowsie mobile czy byc zwykla malpa, czy dotykowy czy nie - w kazdym razie troche tego jest na rynku z samym wifi )

...

 

Mea culpa - TowRoupas ma rację :P Rzeczywiście nie sprecyzowałem wymagań, jakie stawiam mojej komórce.

Ale nie jest tego dużo. Moim najbardziej wypasionym egzemplarzem, z jakim żyłem do tej pory był SE K750i. Nie powiem, nawet w nim coś zmieniałem (tzn. dograłem xx motywów, xx gier oraz xxx tapet oraz dzwonków z neta + xxxxx mp3) ale to było wszystko. Nastał czas, kiedy na pewnym wieczorze kawalerskim utopiłem dziada i przez resztę ostatniej mojej umowy (nie wiem, która to już z kolei w Orange - 3,4?) korzystałem z Nokii zakupionej na alle i nie posiadającej ABSOLUTNIE niczego poza latarką (jej cena to ok 100 pln za nówkę) :) Jak widać nie jestem wybredny :)

 

Wracając do moich wymagań... Od telefonu oczekuję, żeby był:

1. Wygodny, poręczny, łatwy obsłudze. Tzn. nie przekombinowany. Zarówno w menu jak i klawiszologii.

2. Z funkcji poza "udogodnieniami dla usera" czyli tzw. "miodnością użytkowania" (czy jak tam ją zwał) przeważnie korzystałem czasami z radio, odtwarzacza MP3 (pisaliście już o tym, że w LG są słabe słuchawki ale czytałem, że dodają przejściówkę na "małego jacka" więc może dałoby się podpiąć coś lepszego), czasami robiłem zdjęcia (ale mam swój aparat, więc ważniejsze chwile w życiu nie muszę łapać komórką) - te robione fotki przeważnie pozostawały na telefonie.

3. SMS'ów wysyłam bardzo mało (kilka na miesiąc o treści "ok" :) ), więc martwi mnie raczej ergonomia dzwonienia (dlatego np. przy rozważanym przez mnie SE K850i zastanawiam się nad wpływem policzka w trakcie rozmowy na klawisze dotykowe zmieniające funkcje w tym telefonie, innymi słowy nie wiem, czy w trakcie dzwonienia moja gęba nie zmieni mi ustawień w moim LG, który jak by nie było cały jest dotykowy).

4. Co do dodatkowych funkcji w telefonie to od razu mogę sobie darować divX (fajny bajer ale od tego mam w domu telewizory z odtwarzaczami DVD i komputery i na tym poprzestanę raczej - no może w ramach eksperymentu coś oglądnę ale chyba nic poza tym - gadżet i tyle).

GPS - tu mi nie zależy, jak będę robił dalekie trasy nieznane to sobie kupię TOMTOM'a. Na razie jeżdżę raczej stałymi szlakami a na piechotę w moim mieście się nie zgubię :) . Wifi - to jest dla mnie największą niespodzianką... pomimo posiadania wszędzie gdzie bywam stałych dostępów do www, to chciałoby się więcej (tzn także w trakcie dojazdu czy np. wizyt gdzieś indziej) :) Nie ukrywam, że poza MP3 największym skokiem jakościowym w komórkach będzie dla mnie możliwość swobodnego i bezpłatnego korzystania z www. No właśnie ale mój telefon tego nie ma, a jedynie posiada HSDPA, co jak piszą koledzy nie sprzyja uzależnieniu od www :lol:

 

Jak by ktoś miał jakieś ciekawe uwagi to zapraszam do podzielenia się :)

 

Jak na razie czekam na swój nowy telefon. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebym wystawił go na alle w stanie "nowy, na gwarancji, bateria jeszcze nie formatowana, włączony dla sprawdzenia czy działa" :) Tylko co w zamian za niego? Macie jakieś sugestie odnośnie moich wymagań?


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając na chwilkę do Ery i przedłużania umowy. Play ma najtańsze telefony i ma ich ogromny wybór, żadna inna polska sieć nie ma takiej oferty(może generalizuję, ale ogólnie tak jest). Play ma też stosunkowo tanie pakiety minut w abonamencie, szczególnie jak się jest klientem po raz pierwszy, a nie przedłuża się umowę. Niestety z tego co wiem to w Play nie przechodzą minuty (czy złotówki). A do tych co przedłużają umowę w Erze polecam LINK a w skrócie powiem jak to było ze mną. Era nie chciała dać nic poza 3 miesięczną zniżką 25% na abo i telefon za 50% ceny, ale po minimalnych negocjacjach (straszeniu, że odejdę z sieci) dostałem tyle co każdy może wytargować czyli 50% z abonamentu na rok no i te 50% z ceny telefonu. W tym momencie Play już nie był tak atrakcyjny.


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laferty ja bym zostawil lg (to niezly sprzet, nie badziewie jak Samsung F480 chociazby)

a jak to wifi ci potrzebne to wtedy mozesz kupic ta nokie e51 (tylko na wyswietlaczy 2.4 cala to takie sobie przegladanie neta ) czy nawet e61 (ma 2,8 cala ekran ale nie ma aparatu)

generalnie skoro nie jestes za bardzo obeznany to radze ci nie brac niczego na windowsie mobile... symbian ok ale nic ponadto... no i telefony z windowsem w tej cenie niestety nie wygladaja ( brzydkie kloce :lol: )

wogole problem ze straszymi modelami (ktore wlasnie teraz mozna dostac w tej cenie) jest taki ze slabo wygladaja (moglnym ci dac pelno modeli iale sobie wyobrazam ze zaraz bedzie - eee to za ceglaste a to nie blyszczy :P )

tak wiec nagle z wielu modeli nie wylania sie ostatecznie za duzo :) i dlatego zostawilbym tego lg

i jeszcze odp na twoje pytanie

podczas dzwonienia nie masz mozliwosci przestawiania niczego policzkiem bo

1 telefon najlepiej wyczuwa dotkniecie rysikiem ewentualnie paluchem natmiast nie ma szans zeby wykryl dotkniecie calym policzkiem

2 napewno w trakcie rozmowy ekran zwyczajnie sie blokuje

 

a najbardziej to ci radze pouzywac troche i zobaczyc czy sie spodoba ( wrazie czego mozesz sprzedac jako uzywana tydzien prawie nowke i duzo nie stracisz) a jak sie nie spodoba (czy to wifi bedzie ci niezbedne) to wtedy sie pomysli sie o innym jakims modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Odswieze temat, bo akurat zmieniam telefon niestety znowu.

 

Zastanawiam sie pomiedzy:

e51

6500 slide

6300

e60

 

Wazne by byl nowy ,

do 550zł,

bardzo fajnie jakby byl rozsuwany przydatne do rozmow bardzo,

bez bajerow (choc i tak pewnie beda) jak mp3 filmy aparaty czy cos,

poreczny, tzn. zeby jedna reka mozna bylo napisac sms i wykonac podstawowe funkcje

bo z doswiadczenia na e61i nie bylo szans zeby napisac jedna reka sms,

system w sumie nie zalezy mi na tym, symbiana polubilem bo dobrze

sie pisze sms (sa linie) no i jak przychodzi to nie wyswietla sie komunikat tylko kolejna linijka

w trybie gotowosci,

bateria jest chyba najwazniejsza, minimum 5 dni zebym nie myslal o ladowaniu.

bez simlocka badz simlockiem na ere,

to tyle chyba.

 

Zastanawiam sie bardzo nad LG ku990 ale cos nie przekonywuje mnie

ten ekran, musialbym sie przyzwyczajac, a ogolnie telefon jeden

wielki bajer w ktorym bateria 2 dni max.

Co o nim sadzicie?

 

e51 jak dla mnie za duzo osob ja ma, juz sie bawilem i jak mialem e61i i e65 to powiem

ze nic specjalnego mnie nie przykulo do e51 i to samo przy 6300

 

6500 slide niby fajny nowy ladnie wyglada, podoba mi sie ale chyba

bateria slaba.

 

no i e60 ciekawy telefon bez aparatu, ale taki ceglany za gruby ogolnie.

 

Co polecacie?


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ja użutkuje od roku nokie 6300 - bez bajerów ale naprawdę fajny fonik.....

Choć zastanawiam się nad wymianą na e51....ale 6300 jest na tyle fajna, ze się ...zastanawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez wlasciwie zaczalem myslec bardziej nad e51.

a jak z bateria?

w takim uzywaniu pare sms na dzien i troche podzwnonic?


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TowRoupas - miałem E71 dwa miesiące, ale musiałem sprzedać, aby kupić Sumokę. Jednak wole E61 bo większy.Co do i780 jest git, a BB nie wiem, może na alledrogo.pl coś wyłapię.

 

Wytłumacz mi jedną rzecz. O co chodzi z tym alledrogo? To bez sensu bo w 90% na Allegro każdą rzecz kupisz sporo taniej niż w sklepie. Sam tam pewnie kupujesz, więc skąd to nazewnictwo?????


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michu dolaczyles do klubu 23-November 06

i jeszcze nie wiesz dlaczego?

tak sie tu juz mowi w klubie na allegro - alledrogo. sie

tak przyjelo juz


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jeśli "się tak przyjęło".


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Wytłumacz mi jedną rzecz. O co chodzi z tym alledrogo? To bez sensu bo w 90% na Allegro każdą rzecz kupisz sporo taniej niż w sklepie. Sam tam pewnie kupujesz, więc skąd to nazewnictwo?????

 

Ano dlatego. Znajdź sobie na allegro jakąś rzecz X. Poczytaj sobie dokładnie opis. Gdzieś w tle znajdziesz, że sprzedawca ma też sklep internetowy. Wchodzisz tam i okazuje się, że jest dużo taniej. Na allegro ten sam produkt jest droższy, bo jest prowizja, ale jest droższy stąd alledrogo.pl Co do zakupów - owszem kupuje proszki do prania i inne pierdy, resztę wolę znaleźć przez ceneo albo skąpca. Poza tym prawie wszędzie ten serwis tak nazywają. Szwagier kiedyś szukał telewizora LCD. Znaleźliśmy go na alledrogo.pl ale u najtańszego sprzedawcy, był dużo droższy niż w małym sklepie we Wrocławiu. Allegro to czasami na prawdę żadna okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie - czy w SE p1i jakośc wyświetlacza (widoczność na zewnątrz, zawłaszcza w słońcu) jest lepsza niż była w p990i?


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja też szybkie pytanie,

 

czy w sieci Play do samsunga i780 dają jakieś mapy i czy w zestawie jest uchwyt do auta.

Maja fajna ofertę i niezłą cenę za ten telefon, ale nie wiem czy dorzucaja jakieś mapki.

 

Jak ktoś korzystał z tej oferty to będę wdzięczny za kilka informacji.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-2541-0-08923500-1331136080.png

Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Panowie, jestem po maksie wkur... zdenerwowany!!! Dwa miesiące temu zakupiłem w salonie nową Nokię e51 która zaczęła wariować :) Po około minucie rozmowy (czasem szybciej czasem później) wyłącza się głośnik i następuje zerwanie połączenia. Nie przypominam sobie aby telefon mial mi upaśc z jakieś dużej wysokości, albo co innego żeby mu się przytrafiło, a nawet jeśli, oznacza to że z tym telefonem trzeba obchodzić się jak z jakiem. Wcześniej miałem Sony ericssona i byłem całkowicie przekonany do tej firmy, ale postanowiłem jeszcze raz zaufać Nokii i teraz wiem że to był błąd. W poniedziałek idę zgłaszać reklamację :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6300 słaba bateria.....

 

hmmm.....sprawdziłem rejestr połączeń:

Wszystkie - wychodzące plus przychodzące po 12 miechach prawie 70h czyli 11,6 minuty dziennie :)

+

3,88 smsów wysłanych dziennie

+

5,37 smsów odebranych......

 

A bateria około tygodnia - 6-7 dni......moim zdaniem 6300 to świetny telefon, a baterii nic nie można zarzucić :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.