Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Jash a ktory model Blackberry bo jest ich sporo...i jak z jego awaryjnoscia i jakoscia wykonania obudowy?


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zniszczenie Play nie wierzę, bo procentowo mają już spory udział w rynku, a jeżeli patrzeć po moich znajomych to prawie 50% :rolleyes:

 

Ja wierzę. W moim mieście salon wytrzymał całe 3 miesiące B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash a ktory model Blackberry bo jest ich sporo...i jak z jego awaryjnoscia i jakoscia wykonania obudowy?

 

Bierz sprawdzonego BOLDA 9000 jeżeli pasują Ci wymiary telefonu i nie przeszkadza słaby aparat.Mam, używam i polecam:).

Edytowane przez BRABUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam BlackBerry 8900 mam i jestem ciągle z niego zadowolony. W porównaniu do Bolda ma lepszy aparat i więcej pamięci na aplikacje ale transmisja tylko EDGE. Nie ukrywam, że w najbliższym czasie będzie trzeba pomyśleć o 9700(Bold 2) lub 9800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja mam BB 8310 Curve. Kupiłem na allegro od gościa z jednej z sieci GSM nóweczkę, ale bez gwarancji za 499zł. Z gwarancję w sklepie 1600zł. Powiem to samo co pisałem na GMT. BB kosi wszystko co do tej pory miałem, a miałem już wszystko poza WM. Jakość wykonania, użyte materiały rewelacja. Dźwięk z głośnika - bardzo czysty i głośny. Mało tego podłączyłem swoje Sennhaisery do telefonu i jestem w szoku. Tak jak gra ten telefon nie grały nawet muzyczne Nokie. Pierwszy raz w życiu nie muszę zabierać ze sobą iRivera, bo tu jest rewelacyjnie. Sam system świetny, czytelny i prosty. Jednym słowem rewelacja. Jedyne co to fakt że warto a nawet trzeba go brać w sieci, która oferuje usługi BIS/BES. Ja w Play tego nie mam i będę musiał odblokować internet. Potem jednak uciekam z Play, bo nie zapowiada się, żeby wspomniane usługi mieli w niedalekiej przyszłości.

 

Ja wierzę. W moim mieście salon wytrzymał całe 3 miesiące :rolleyes:

 

U nas wszystkie trzymają się dzielnie. Jakoś nie wróżę szybkiego końca sieci Play. Wręcz odwrotnie.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzeczona ma 9700, polecam, ma imho wygodniejsza klawiaturę niż pozostałe modele, sam też planuję kupić Blackberry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam BB 8310 Curve. Kupiłem na allegro od gościa z jednej z sieci GSM nóweczkę, ale bez gwarancji za 499zł. Z gwarancję w sklepie 1600zł. Powiem to samo co pisałem na GMT. BB kosi wszystko co do tej pory miałem, a miałem już wszystko poza WM. Jakość wykonania, użyte materiały rewelacja. Dźwięk z głośnika - bardzo czysty i głośny. Mało tego podłączyłem swoje Sennhaisery do telefonu i jestem w szoku. Tak jak gra ten telefon nie grały nawet muzyczne Nokie. Pierwszy raz w życiu nie muszę zabierać ze sobą iRivera, bo tu jest rewelacyjnie. Sam system świetny, czytelny i prosty. Jednym słowem rewelacja. Jedyne co to fakt że warto a nawet trzeba go brać w sieci, która oferuje usługi BIS/BES. Ja w Play tego nie mam i będę musiał odblokować internet. Potem jednak uciekam z Play, bo nie zapowiada się, żeby wspomniane usługi mieli w niedalekiej przyszłości.

 

 

 

U nas wszystkie trzymają się dzielnie. Jakoś nie wróżę szybkiego końca sieci Play. Wręcz odwrotnie.

 

No to niestety Blackberry odpada...jestem w Play


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No to niestety Blackberry odpada...jestem w Play

 

Ja też, a mam BB :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam niewykorzystywać pełnych możliwości telefonu to po co przepłacać:rolleyes: A poza tym proponowane przez Was modele są jednak poza zasięgiem kwoty maks. 550 zł jaką jestem w stanie wyłożyć. Bo lepszego telefonu mi nie potrzeba. Jakby ktoś mial jeszcze jakieś propozycje to śmialo.


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze Blackberry ma tu swoich zwolenników , a jak ma sie 9700 bold do moich faworytów ???(iphone4,nokian97,n900?) czym kosi konkurencje a w czym przegrywa ?? słyszałem ze do bolda trzeba dokupić jakiś element nie pamietam co zeby wykorzytywać jego mozliwosci a to podobno jest dosc drogie...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

widze ze Blackberry ma tu swoich zwolenników , a jak ma sie 9700 bold do moich faworytów ???(iphone4,nokian97,n900?) czym kosi konkurencje a w czym przegrywa ?? słyszałem ze do bolda trzeba dokupić jakiś element nie pamietam co zeby wykorzytywać jego mozliwosci a to podobno jest dosc drogie...

Nie element, a usługę - BIS lub BES. Dzięki niej masz push e-mail i internet w telefonie. Najlepiej w tej sytuacji być chyba w Orange, bo tam miesięczny abo za BIS wynosi 19,90zł.

A czym kosi konkurencję - dla mnie wszystkim, a przede funkcjonalnością i prostotą obsługi. Jakością wykonania itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam niewykorzystywać pełnych możliwości telefonu to po co przepłacać:rolleyes: A poza tym proponowane przez Was modele są jednak poza zasięgiem kwoty maks. 550 zł jaką jestem w stanie wyłożyć. Bo lepszego telefonu mi nie potrzeba. Jakby ktoś mial jeszcze jakieś propozycje to śmialo.

Ja za swojego 8900 3 miesięcznego dałem 500 zł na allegro. Na gwarancji z tej samej sieci. Trzeba poszukać a coś się znajdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze Blackberry ma tu swoich zwolenników , a jak ma sie 9700 bold do moich faworytów ???(iphone4,nokian97,n900?) czym kosi konkurencje a w czym przegrywa ?? słyszałem ze do bolda trzeba dokupić jakiś element nie pamietam co zeby wykorzytywać jego mozliwosci a to podobno jest dosc drogie...

 

Musisz włączyć opcję BIS/BES u swojego operatora. Pełny BIS posiada Orange i Plus. Gdzie masz dostęp do poczty + nielimitowany dostęp do internetu przez telefon ( bez youtube ).

9700 do innych hm ... to inny telefon.

BOLD II to telefon biznesowy z pełną klawiaturą, świetną baterią i zasięgiem tam gdzie inne już go dawno straciły.

Iphone to też fajny telefon ale bardziej gadget do internetu, filmów i gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

...i zasięgiem tam gdzie inne już go dawno straciły.

 

Dokładnie - w moim przypadku jest to samo. Do jakiego telefonu nie włożę swojego sima Play, po przyjściu do pracy masakra. Mam tu bardzo słaby zasięg. Telefon gubiły wszystko i byłem niedostępny. Ostatnia Nokia nawet nie była w stanie przelogować się na nadajnik Plusa. W BB mam non stop max kresek zasięgu, ale telefon niezauważalnie przechodzi z nadajnika Play na Plusa i łapie full zasięg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy wszystkie BB tak maja nawet te troche nizsze modele czy tylko ten Twoj


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jeśli mam niewykorzystywać pełnych możliwości telefonu to po co przepłacać:rolleyes: A poza tym proponowane przez Was modele są jednak poza zasięgiem kwoty maks. 550 zł jaką jestem w stanie wyłożyć. Bo lepszego telefonu mi nie potrzeba. Jakby ktoś mial jeszcze jakieś propozycje to śmialo.

 

Mam BB do sprzedania ;). Zainteresowany ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

ciekawe czy wszystkie BB tak maja nawet te troche nizsze modele czy tylko ten Twoj

 

Ponoć tak mają, że zasięg jest zawsze i wszędzie ;). Z resztą nie ma innej opcji, bo to jest urządzenie do komunikacji - telefon, sms, e-mail. Bez bajerów i wodotrysków. A wracając do BISa - jest na prawdę wiele osób, które alternatywnymi metodami radzą sobie z jego brakiem. Wystarczy przestudiować forum BB :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wcześniej BB8310 a teraz BB8900, zasięg w jednym i drugim modelu jest bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) ile udało wam sie wynegocjować z konsultantem chodzi mi o znizki na abonament :)

2) czy w ogole era to teraz dobry pomysł ?? czy nie lepiej przejsc do orange plus play ??

Tak jak napisałem przystąpiłem do negocjacji z ERA myślałem ,że łatwiej pójdzie ale niestety oni w ogóle nie szanują stałych abonentów - dziwne bo jestem z nimi co najmniej 6 jak nie 8 lat nie płace rachunków po 25 zł :D

taka ofertę jak od nich dostałem to zawsze mogę dostać :D

 

i chyba nadejdzie chwila w której chyba wybiore Orange... myślicie że to dobry wybór ??


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem przystąpiłem do negocjacji z ERA myślałem ,że łatwiej pójdzie ale niestety oni w ogóle nie szanują stałych abonentów - dziwne bo jestem z nimi co najmniej 6 jak nie 8 lat nie płace rachunków po 25 zł :D

taka ofertę jak od nich dostałem to zawsze mogę dostać :)

 

i chyba nadejdzie chwila w której chyba wybiore Orange... myślicie że to dobry wybór ??

 

Nie wiem czy dobry, ale u mnie prawdopodobnie będzie tak samo :D Chociaż jeszcze nie negocjuję i nie zamierzam do ostatniej chwili :)

Na początku jak będą dzwonić to dam im wyraźnie do zrozumienia, że nie jestem zainteresowany ich ofertą i że przechodzę do Orange :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja 3 miesiące temu odpaliłem zalegającą w szufladzie nóweczke Nokie E52, ale jest to ostatnia Nokia jaką mam, a miałem ich sporo w ciągu 10lat z tym samym nr w Plusie. W przyszłym roku przechodze do PLAY z 3 numerami bo ich oferta jakoś najlepiej mi pasuje i telefony teraz to już tylko BB, jak w te wakacje pierwszy raz sie z nimi spotkałem stwierdzam że nie chce już nic innego:)


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A ja 3 miesiące temu odpaliłem zalegającą w szufladzie nóweczke Nokie E52, ale jest to ostatnia Nokia jaką mam, a miałem ich sporo w ciągu 10lat z tym samym nr w Plusie. W przyszłym roku przechodze do PLAY z 3 numerami bo ich oferta jakoś najlepiej mi pasuje i telefony teraz to już tylko BB, jak w te wakacje pierwszy raz sie z nimi spotkałem stwierdzam że nie chce już nic innego:)

 

Tyle, że Play nie ma BB, ani BIS. Akurat da się z tym żyć, bo sam mam BB z odblokowanym netem i push Gmailem, ale to nie to samo. Poza tym w przyszłym roku Play będzie już najpewniej sprzedany, więc nie wiem, czy oferta nadal będzie taka super :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Negocjowałem z Orange dwa telefony, jeden ze średnią rachunków 250 zł. a drugi 120 zł. Wnioski: mają mnie głębiej w .... niż myślałem :D Nie chcą dać nic poza tym co już mam, a jak Pani zaproponowała mi pakiet 100 eseczek do Orange to myślałem że będę miał zawał po czym dodała że na 3 miesiące. Wziąłem HTC HD2 i Nokie E52 za jakieś chore pieniadze. Odeślę im to, dostane się do działu wyżej, z renegocjuje umowy taki jest plan zobaczymy czy wyjdzie.


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.