Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Do niedawna komórki były moim hobby nr 1,zmieniałem je często. Jednak od 10 miesięcy używam mojego prawie ideału,czyli LG ARENA i hobby komórkowe poszło trochę w kąt... :)

poza tym moje ulubione modele,do których wracam od czasu do czasu to NOKIE: N-95 8 GB,8800 pierwsza,6500 classic oraz SAMSUNG D500 i z sentymentu MOTOROLA V3... :)

Mam jeszcze w domu zabytkową i unikatową NOKIĘ 8810,poza tym 8910i,6210 i 3210(też sentyment).

I jeszcze SAMSUNGA E800 jako telefon zastępczy. To chyba tyle... :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001

Zegarko-telefon LG GD910 kosztuje nieco ponad 3300 pln.

Czas rozmow to 3 godziny jest tez przednia kamera, modem 3G, dotykowy ekran.

Produkt z pewnoscia spelni oczekiwania osob lubiacych gadzety.

 

Ponizej film z rozpakowywania przez Pocketnow.

 

http://www.youtube.com/watch?v=CDhRY1ce_wI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak temat się odświerzył, to może zapytam, korzystał ktoś z nokii e66 i z samsunga omnii? (tej pierwszej) mam e66 i jestem dość zadowolony poza koszmarnym zasięgiem (może kwestia operatora), znajoma z pracy ma omnie i nie odpowiada jej, zaproponowała mi zamianę. opinie na necie są na korzyść omnii, ale znam 3 osoby które mają ten telefon i żadna nie jest zadowolona. Wchodzić w to czy nie opyla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zamieniłbym Symbiana na WM, o ile ten pierwszy to w miarę przyjemny i stabilny system podczas gdy WM jest na takim procesorze nieobliczalny. O WM można myśleć na urządzeniu jak np HD2 i to tylko gdy ktoś lubi bawić się systemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z WM, ale mam HD2............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na HD2 ten system chodzi dość dobrze, korzystałem z HD2 kilka dni ale ostatecznie wróciłem do BB9700. Bardzo fajnie przeglądało się www ale jednak BB okazało się moim ideałem nie do przebica. Natomiast WM na starszych urządzeniach to był totalny niewypał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001

qzn jesli jestes zwolennikiem klawiatury fizycznej w telefonie to bierz E66, Omnia jak wiekszosc wspolczesnych smartfonow posiada tylko klawiature ekranowa. E66 a Omnia to dwa inne swiaty. Pisanie na klawiaturze ekranowej moze byc dla niektorych udreka. Szukaj na google recenzji.

 

WM w strszych wersjach jak i tych obecnych to nadal ten sam WM, WP7S zostal napisany od nowa i zrzuci dotychczasowy bagaz jaki niosl ze soba do tej pory WM.

 

Po za tym jesli komus nie odpowiada WM, moze wybrac iphone OS, Androida, Symbiana, Palm Web OS, Bade, BB, Linuxa...

Edytowane przez 110010000010011001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;] Ustaliliśmy, że zamienimy się na tydzień i zobaczę z czym mi będzie lepiej. Lubię gadgety więc chętnie się pobawię dotykowym ekranem, w mojej nokii przeszkadza mi brak zasięgu we własnym domu. nie wiem czy kwestia telefonu czy operatora, moja luba ma samsunga w innej sieci i problemów nie ma, ale nie miałem do tej pory okazji sprawdzić z czego to wynika. Mam jakiś rok do wymiany telefonu, obecny zaczyna mi się nudzić, stąd podoba mi się pomysł zamiany. Widzę u was pozytywne opinie o BB, narzeczona wkrótce zmienia telefon, polecacie dla kobiety? Dodam, że chce go mieć wyłącznie ze względu na product placement w amerykańskych serialach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;] Ustaliliśmy, że zamienimy się na tydzień i zobaczę z czym mi będzie lepiej. Lubię gadgety więc chętnie się pobawię dotykowym ekranem, w mojej nokii przeszkadza mi brak zasięgu we własnym domu. nie wiem czy kwestia telefonu czy operatora, moja luba ma samsunga w innej sieci i problemów nie ma, ale nie miałem do tej pory okazji sprawdzić z czego to wynika. Mam jakiś rok do wymiany telefonu, obecny zaczyna mi się nudzić, stąd podoba mi się pomysł zamiany. Widzę u was pozytywne opinie o BB, narzeczona wkrótce zmienia telefon, polecacie dla kobiety? Dodam, że chce go mieć wyłącznie ze względu na product placement w amerykańskych serialach ;]

 

BB to genialna maszynka do wysyłania maili i jej posiadanie ma sens tylko wtedy gdy mamy aktywny BES albo chociaż BIS. W innym wypadku można go wyklinać bo aplikacji jest wyraźnie mniej niż na iPhone-a a brak w/w usług dodatkowo utrudnia wygodną obsługę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam moją lubą, to chodzi o dzwonienie, sms, raz na miesiąc mms ze zdjęciem bucika ze sklepu :rolleyes: (jak napisał Stanisław Lem: "Im bardziej zaawansowane technicznie (doskonalsze!) medium, tym bardziej prymitywne, błahe i bezużyteczne wiadomości są przy jego pomocy przekazywane.") Jeśli da się to robić bez większych przeszkód to będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dzwonienia, SMSa czy MMSa nie ma się czym martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o Noki 5230?

Czy powinienem rozważyć jakiś inny telefon z GPS-em?


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja użytkuję Nokię E52 od dwóch dni. Generalnie jestem zadowolony:)

 

W pierwszej chwili zakupiłem LG GT540 Swift, ale jednak system Android to nie dla mnie poza tym jednak wkurzal mnie ten ekran dotykowy (zwłaszcza przewijanie)- choć telefon pod względem funkcji świetny.

 

No ale jeśli chodzi o E52, fakt obudowa może nie najwytrzymalsza ale dziwią mnie te narzekania na spasowanie elementów...ludzie u mnie nic nie trzeszczy a szukałem na siłę.... fakt rzucać nim o ziemię nie myślę.....wystarczy mi dobry futerał i będzie.

 

Z rzeczy na plus to darmowy gps....po wyłączeniu a-gps...trochę długo łapie sygnał ale daje radę..... rewelacyjne WIFI, rozbudowany pakiet biurowy oraz rewelacyjne klawisze na których bardzo wygodnie się stuka sms. I do tego fajny uchwyt samochodowy.

 

Na minus trzeba by zaliczyć zbyt krótki kabel USB....nie kazdy podłącza do laptopa... i wyświetlacz mógłby być trochę większy oraz słabo robi zdjęcia.

 

Generalnie telefon na 5+ zwłaszcza dla osób które nie podniecają się gadżetami typu dotykowy ekran, itp.... za to otrzymujemy solidnie zrobione urządzenie z większościa funkcji potrzebnych w dzisiejszym użytkowaniu telefonu


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyższa Nokia E52 w dziale "oferty niezegarkowe do kupna". Dostałem telefon więce ten mam na zbyciu:)


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet bez BIS czy BES BOLD to ciekawa propozycja. Jeżeli dzwonisz, piszesz SMS, korzystasz z kalendarza, robisz notatki itp. nic lepszego nie można polecić. Telefon działa szybko, można go łatwo personalizować, dobrze wygląda, ma rewelacyjny wyświetlacz i dobrze trzyma bateria. Jedynie aparat, którego czasem potrzebuję w pracy mógłby robić lepsze zdjęcia. Ogólnie to pierwszy telefon, którego nie chcę wymienić a miałem ich całkiem sporo.

Edytowane przez BBRABUSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a myslalem ze tylko ja mam hopla na punkcie fonow B) ja mam Iphona 3GS, Nokie 6600 fold a mialem ich cale mnostwa...ale najlepszy jak dla mnie do tej pory to Nokia N95 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :rolleyes:

mam taki mały dylemacik w związku z przedłużeniem umowy z erą i w zw. z tym mam do was kilka pytan ktore z pewnoscia pomoga mi dokonac wyboru :

 

1) ile udało wam sie wynegocjować z konsultantem chodzi mi o znizki na abonament B)

2) czy w ogole era to teraz dobry pomysł ?? czy nie lepiej przejsc do orange plus play ??

3) dotyczy telefonów - generalnie zawsze korzysałem z nokii i byłem zadowolony az do czasu noki 6280 przez ktora nokia duzo stracila w moich oczach...

no ale ze inne też nie są najlepsze wiec mam taki dylemat : - Iphone 3gs ewentualnie iphone 4 16gb co w ogole uwazacie o iphonach ???

- nokia n97mini , nokia n900 i slyszalem ze za niedługo bedzie dostepna n8

 

generalnie za iphonem na + jest nike + , ipod w srodku :D szybkie wifi ,

 

i teraz pytanie - postawic na sprawdzona nokie czy na nieznanego iphona ??


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pewnie najlepszym doradcą, bo od 3 telefonów wstecz mam samsunga, a postawiłem na samsunga od czasu gdy zmieniłem zdanie o nokii. Zawsze nokia była dla mnie czołowym producentem, ale mam wrażenie, że od jakichś 3-4 lat to już nie jest ta sama firma- po mojej ostatniej nokii pozostał mi taki niesmak. Od kiedy przeszedłem na samsunga naprawdę sobie chwalę te telefony. Prywatnie 1,5 roku temu wziąłem U800- świetny prosty telefonik- zależało mi aby był niewielki i nieodczuwalny w kieszeni, a przy tym naprawdę wytrzymały i dobrze wyglądał.

Teraz szukałem coś z możliwie największym ekranem(aby można było cokolwiek w internecie sprawdzić) i firmowego wziąłem omnię 2. Też wahałem się nad iphonem i po 3 miesiącach użytkowania stwierdzam, że to był dobry wybór. Niestety, choć miałem samsunga, okazało się, że to zupełnie inny telefon w porównaniu do moich poprzednich samsungów- inna liga i musiałem go niemalże na nowo się uczuć, ale warto było :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o znizki to ostatnio wg tego co słyszałem to już nie dają, ot zmienili politykę firmy.

Jeżeli chodzi o abo Ery to teraz nie ma wliczonych minut do Play (dla indywidualnych klientów) a to trochę bez sensu...

Ja jestem za iPhonem. Sam mam już drugiego, miałem wcześniej zwykłe słuchawki, później Omnię, później Galaxy, teraz iPhone'a.

Jest najbardziej intuicyjny w obsłudze, nie zawiesza się, wszystko działa, mail, kalendarz, łatwo się ustawia, ma najlepszy wyświetlacz na rynku. Dziewczyna ma Nokię E72 i choć to mój pierwszy kontakt z Symbianem, to poziom skomplikowania tego telefonu jest masakryczny.


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Witam :rolleyes:

mam taki mały dylemacik w związku z przedłużeniem umowy z erą i w zw. z tym mam do was kilka pytan ktore z pewnoscia pomoga mi dokonac wyboru :

 

1) ile udało wam sie wynegocjować z konsultantem chodzi mi o znizki na abonament B)

2) czy w ogole era to teraz dobry pomysł ?? czy nie lepiej przejsc do orange plus play ??

3) dotyczy telefonów - generalnie zawsze korzysałem z nokii i byłem zadowolony az do czasu noki 6280 przez ktora nokia duzo stracila w moich oczach...

no ale ze inne też nie są najlepsze wiec mam taki dylemat : - Iphone 3gs ewentualnie iphone 4 16gb co w ogole uwazacie o iphonach ???

- nokia n97mini , nokia n900 i slyszalem ze za niedługo bedzie dostepna n8

 

generalnie za iphonem na + jest nike + , ipod w srodku :D szybkie wifi ,

 

i teraz pytanie - postawic na sprawdzona nokie czy na nieznanego iphona ??

Abonentem Ery byłem przez 12 lat albo więcej, nie pamiętam. Darowałem sobie tą sieć. Nic specjalnie nie dawali, pomimo że co miesić wydawałem na rachunki za dwa telefony od 200 do 400zł. Widać mało. Miałem abo za 85zł w tym 120 minut i 500mega internetu. Miałem też Orange. Pierwsze 2 lata standardowe. Potem przedłużyłem umowę o kolejne dwa i dostałem za te same 85zł - co miesiąc do wygadania kwotę złotówkową 385zł. Nigdy mi się nie udało tego wykorzystać. Zrezygnowałem na swoje nieszczęście z Orange, bo Play miał promocję dla pracowników Galerii, w której kiedyś pracowałem. Poza tym chcieliśmy mieć z żoną telefony w tej samej sieci. Powiem tak - jest bardzo tanio. Płacę bardzo mało, więc ze względów ekonomicznych jestem za. Sieć ma ogólnie bałagan i lekko niekompetentnych niektórych pracowników, ale ujdzie w tłoku. Jedyne co mi przeszkadza to brak usług BIS, a jestem od tygodnia użytkownikiem BlackBerry i brakuje mi tego. Jeśli nic się nie zmieni wracam do Orange.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam B)

mam taki mały dylemacik w związku z przedłużeniem umowy z erą i w zw. z tym mam do was kilka pytan ktore z pewnoscia pomoga mi dokonac wyboru :

 

1) ile udało wam sie wynegocjować z konsultantem chodzi mi o znizki na abonament :rolleyes:

2) czy w ogole era to teraz dobry pomysł ?? czy nie lepiej przejsc do orange plus play ??

3) dotyczy telefonów - generalnie zawsze korzysałem z nokii i byłem zadowolony az do czasu noki 6280 przez ktora nokia duzo stracila w moich oczach...

no ale ze inne też nie są najlepsze wiec mam taki dylemat : - Iphone 3gs ewentualnie iphone 4 16gb co w ogole uwazacie o iphonach ???

- nokia n97mini , nokia n900 i slyszalem ze za niedługo bedzie dostepna n8

 

generalnie za iphonem na + jest nike + , ipod w srodku :D szybkie wifi ,

 

i teraz pytanie - postawic na sprawdzona nokie czy na nieznanego iphona ??

 

 

1. Co do zniżek to 2 lata temu wywalczyłem przez pół roku zniżkę o połowę abonamentu, rozmowy za darmo z 5 numerami w sieci lub na stacjonarne. Dobre ceny na telefony i jeszcze jakieś tam słuchawki bluetooth (co do słuchawek to akurat jakaś tam promocja była). W rzeczywistości okazało się, że zniżkę zamiast 50% dostałem 25% i strasznie się wk....

2. Też się nad tym zastanawiam bo jestem w sieci kilka lat, a tak na prawdę pierwszy lepszy z ulicy na dzień dobry dostaje lepsze promocje niż stały klient. Chyba najlepszym interesem w obecnych czasach jest skakanie z sieci na sieć co dwa lata i wtedy jako nowy abonent dostajesz najlepsze promocje. Niestety jestem na to za leniwy, ale w tym roku powiedziałem sobie (w grudniu wychodzą mi 2 umowy, a w styczniu następna), że jeżeli era nie zaproponuje mi takich warunków jak chcę, a będą na pewno wysokie, to kicham na nich za przeproszeniem i zmieniam sieć. Oczywiście przed zmianą zamierzam wykorzystać wszystkie ich zakichane punkty era premia :D

3. Zawsze korzystałem z Nokii (kiedyś tam miałem jakiegoś Ericssona, jakąś Motorolę, ale stwierdziłem definitywnie, że to nie dla mnie) i chyba już zawsze będę korzystał z ich telefonów. Zwłaszcza jeżeli będą dalej wypuszczać serię 8800.

 

Jeżeli chodzi o znizki to ostatnio wg tego co słyszałem to już nie dają, ot zmienili politykę firmy.

Jeżeli chodzi o abo Ery to teraz nie ma wliczonych minut do Play (dla indywidualnych klientów) a to trochę bez sensu...

 

Nie wiem, czy jakaś inna sieć ma minuty do Play. Poszło o ofensywną kampanię reklamową z jaką Play wjechał i się przejechał :)

Zdecydowanie większe sieci, które zaatakował go po prostu niszczą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam teraz dylemat bo szukam telefonu i nie moge nic wybrac sensownego a było tak:

 

miałem niedawno LG Arena w sumie super telefon (poza GPS który mi jest nieptorzebny), niestety sprzedałem go ale tylko z tych powodow ze sie dosc czesto zawieszał i mnie to wkurzało.

 

Potem na to miejsce kupiłem Nokię E52, niby fajna ale....no właśnie to ale poprostu telefon nie zrobił na mnie wiekszego wrazenia i tezx go sprzedałem.

I teraz siedze i mysle co kupić, w cenie tak do 550 zł.

 

Dodam że telefon głównie służy dla mnie do dzwonienia i sms, fajnie by było jakby miał niezły aparat i koniecznie WIFI, bez GPS się obejdę. A i jeszcze jedno, nic z Androidem...żona ma LG Swift z tym systemem i nie chce tego systemu widziec juz na oczy.

 

CO byscie doradzili...Zastanawialem się nad Nokią 5800, 5530, a nawet 5230, ale te obudowy jakoś tak tandetnie wyglądają w stosunku do np. LG Arena.

Również myślałem nad Samsungiem Monte ale też ta świecąca obudowa....doradźcie


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A ja mam teraz dylemat bo szukam telefonu i nie moge nic wybrac sensownego a było tak:

 

miałem niedawno LG Arena w sumie super telefon (poza GPS który mi jest nieptorzebny), niestety sprzedałem go ale tylko z tych powodow ze sie dosc czesto zawieszał i mnie to wkurzało.

 

Potem na to miejsce kupiłem Nokię E52, niby fajna ale....no właśnie to ale poprostu telefon nie zrobił na mnie wiekszego wrazenia i tezx go sprzedałem.

I teraz siedze i mysle co kupić, w cenie tak do 550 zł.

 

Dodam że telefon głównie służy dla mnie do dzwonienia i sms, fajnie by było jakby miał niezły aparat i koniecznie WIFI, bez GPS się obejdę. A i jeszcze jedno, nic z Androidem...żona ma LG Swift z tym systemem i nie chce tego systemu widziec juz na oczy.

 

CO byscie doradzili...Zastanawialem się nad Nokią 5800, 5530, a nawet 5230, ale te obudowy jakoś tak tandetnie wyglądają w stosunku do np. LG Arena.

Również myślałem nad Samsungiem Monte ale też ta świecąca obudowa....doradźcie

A mówiłem, żebyś nie brał E52 :rolleyes: Co do 5800, 5230 i 5530 - miałem tę ostatnią. Niestety dotyk w Nokii słabo działa po czasie. Dlatego i ja sprzedałem kupując w to miejsce Jeżynkę. Pełna klawiatura i wyświetlacz na którym w pełnym słońcu wszystko widać to jest to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Co do zniżek to 2 lata temu wywalczyłem przez pół roku zniżkę o połowę abonamentu, rozmowy za darmo z 5 numerami w sieci lub na stacjonarne. Dobre ceny na telefony i jeszcze jakieś tam słuchawki bluetooth (co do słuchawek to akurat jakaś tam promocja była). W rzeczywistości okazało się, że zniżkę zamiast 50% dostałem 25% i strasznie się wk....

Kiedyś tak było, sam skorzystałem, ale teraz kiedy ojciec przedłużał już się nic nie dało wynegocjować. Na telepolis też są podobne opinie.

 

Nie wiem, czy jakaś inna sieć ma minuty do Play. Poszło o ofensywną kampanię reklamową z jaką Play wjechał i się przejechał B)

Zdecydowanie większe sieci, które zaatakował go po prostu niszczą :D

Każda inna poza Erą ( a ta tylko dla klientów indywidualnych) ma abo z minutami do wszystkich. W zniszczenie Play nie wierzę, bo procentowo mają już spory udział w rynku, a jeżeli patrzeć po moich znajomych to prawie 50% :D

 

A mówiłem, żebyś nie brał E52 :) Co do 5800, 5230 i 5530 - miałem tę ostatnią. Niestety dotyk w Nokii słabo działa po czasie. Dlatego i ja sprzedałem kupując w to miejsce Jeżynkę. Pełna klawiatura i wyświetlacz na którym w pełnym słońcu wszystko widać to jest to.

Na BISa w Play bym nie liczył niestety, ale czy warto dla jednego telefonu zmieniać sieć? :rolleyes:


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.