Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Morawiak

Nowy zegarek i rezygnacja vce prezesa Klubu

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Klubowicze,

 

Od paru dni przebijam sie z informacja, ze w poniedzialek na ręce pana Mellera złożyłem rezygnację z funkcji vce prezesa Klubu. W poniedzialek "wsadziłem" to w temacie " w klubie" ale zaraz ktos ten watek wykasował. :cry: Może dzis sie uda....

Wiec jeszcze raz :

 

dziekujac organizatorom ostatniego spotkania chcialbym rowniez złozyc rezygnacje z funkcji vce prezesa, ktora pelniłem od powstania Klubu czyli od roku 2003. Były to bardzo ciekawe i pasjonujace lata.

Doszedłem jednak do wniosku, iz Klub potrzebuje swieżej krwi i nowych pomysłow a na spotkaniu widzialem wiele osob, ktore mnie godnie zastąpia.

Klubowi życze wielu dalszych sukcesów !

Wasz

Ojciec-założyciel

Morawiak :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Michale,

Dziękuję za pracę, którą wspólnie udało się wykonać.

Jako, że zegarki i tak nie "dadzą Panu spokoju", to ufam, że będziemy współpracować dalej, niezależnie od obowiązków wynikających ze stanowiska.

Władek Meller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie jest decyzja ostateczna? Jeśli tak to szkoda że Pan rezygnuje, mam nadzieję że na następnych Spotkaniach też będzie się Pan pojawiał! Oczywiście razem z Panem Ferri-Szczerbowskim :(

P.S. My tu gadu gadu a w tytule "Nowy zegarek" - ja pytam jaki i proszę o fotkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ale ja tez liczę na to że to nie oznacza rezygnacji z życia klubu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.