allim 0 #51 Napisano 12 Sierpnia 2008 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość K.B. #52 Napisano 13 Sierpnia 2008 A graliście kiedyś w SWOS? Świetna piłka nożna. Bardzo prymitywna jeżeli chodzi o wygląd, ale niesamowicie grywalna. Polecam zagrać, najlepiej w wersję 96/97. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mariusz888 65 #53 Napisano 13 Sierpnia 2008 allim - ta pierwsza wersja Prince of Persia to chyba już "klasyka klasyki" grałem w niego jeszcze jak był Win 3.11 a duże dyskietki były ciągle żywe 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
allim 0 #54 Napisano 13 Sierpnia 2008 Mariusz888 - ja grałem w PoP gdy jeszcze nie było windowsa miałem komputer z procesorem Intela - 386 DX i miał częstotliwość 33 MHz (a teraz są dwurdzeniowe po 3GHz) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
diesel 220 #55 Napisano 13 Sierpnia 2008 Mariusz888 - ja grałem w PoP gdy jeszcze nie było windowsa miałem komputer z procesorem Intela - 386 DX i miał częstotliwość 33 MHz (a teraz są dwurdzeniowe po 3GHz) To i tak miałeś lepszy sprzęt ja w pierwszą część POP grałem na 286 :mrgreen: 0 Andrzej Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mariusz888 65 #56 Napisano 13 Sierpnia 2008 allim - na 386 też w to grałem - to były czasy 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
allim 0 #57 Napisano 13 Sierpnia 2008 miałem 2GB RAM i pamiętam, że mortal kombat mi nie działał bo wymagał 4GB nie każdy miał na tyle wypasionego kompa by temu sprostać 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
diesel 220 #58 Napisano 13 Sierpnia 2008 miałem 2GB RAM :shock: w moim 286 było 8mb ramu później miałem 486 DX100 i miałem 100mb ramu a teraz mam 3GHz procek i tylko 1G a Ty piszesz że na 386 z 2G ramu MK Ci nie chodził :shock: :mrgreen: :wink: 0 Andrzej Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Yargoth 2 #59 Napisano 14 Sierpnia 2008 A ja grałem na Amidze z "jednym mega" 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
AgentBart 0 #60 Napisano 14 Sierpnia 2008 miałem 2GB RAM :shock: w moim 286 było 8mb ramu później miałem 486 DX100 i miałem 100mb ramu a teraz mam 3GHz procek i tylko 1G a Ty piszesz że na 386 z 2G ramu MK Ci nie chodził :shock: :mrgreen: :wink: 286 z 8Mb, 486 z 100Mb. Coś Wam się, koledzy, pomajtało, takich konfiguracji nie było. Postęp idzie, megabajty z gigabajtami się mieszają i nie tylko. Pierwszy pecety z jakimi miałem styczność to XT z 640 kb, dyskiem twardym 20MB i monitorem CGA Color lub kultową kartą Hercules (tylko dwa kolory, ale duża rozdzielczość). Prince of Persja miał, jako jedna z nielicznych gier, specjalny tryb dla Herculesa. Ech, to były czasy: Stacje dysków 5.25" 360 kb, przed wyłączeniem komputera trzeba było parkować głowice dysku twardego komendą DOSu "park" - kto to teraz pamięta... 0 pozdrawiam - Bartek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Yargoth 2 #61 Napisano 14 Sierpnia 2008 Pewnie kolegom chodziło o MHz. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
diesel 220 #62 Napisano 14 Sierpnia 2008 Ten 486 DX4 100 faktycznie miał 100MHz a RAMu 64Mb :grin: Ale 286 miał na bank 8Mb RAMu (jego podzespoły spoczywają gdzieś u mnie w szafie, jak będę miał więcej czasu to pstryknę fotkę :mrgreen: ) 0 Andrzej Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbójnik #63 Napisano 14 Sierpnia 2008 286 z 8Mb, 486 z 100Mb. Coś Wam się, koledzy, pomajtało, takich konfiguracji nie było. Postęp idzie, megabajty z gigabajtami się mieszają i nie tylko. To chcesz powiedzieć, że jak 1995 roku kupowałem moją 486 DX/4 to mi sprzedawca kit wcisnął, że tam jest 4GB RAM. :evil: :wink: Ten 486 DX4 100 faktycznie miał 100MHz a RAMu 64Mb :grin: Ale 286 miał na bank 8Mb RAMu (jego podzespoły spoczywają gdzieś u mnie w szafie, jak będę miał więcej czasu to pstryknę fotkę :mrgreen: ) Myślę, że kolega się trochę zagalopował ... 486 DX/4 100 MHz -> faktycznie taki istniał, bo takiego ja posiadałem i posiadam w częściach Ale on nie posiadał 64 MB RAM!W moim przypadku po roku zrobiłem upgrade z 4 do 16 MB RAM (ok rok 1996); Pamięci w tym okresie kosztowały mniej więcej połowę wartości PC. A kości SIM / EDO o "pojemności" 16 MB to rzadkość. Zwłaszcza, że kiedy się pojawiały już na rynku królował Pentium ... A już tym bardziej nie wierze w 286 z 8 MB RAMu ... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
cepeen 2 #64 Napisano 14 Sierpnia 2008 286 z 8Mb, 486 z 100Mb. Coś Wam się, koledzy, pomajtało, takich konfiguracji nie było. Postęp idzie, megabajty z gigabajtami się mieszają i nie tylko. To chcesz powiedzieć, że jak 1995 roku kupowałem moją 486 DX/4 to mi sprzedawca kit wcisnął, że tam jest 4GB RAM. :evil: :wink: raczej tak bo nie wiem czy w ogóle istniały wtedy takie kości, nie mówiąc juz o obsłudze przez chipset płyty głównej.. 0 Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 | Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
AgentBart 0 #65 Napisano 14 Sierpnia 2008 raczej tak bo nie wiem czy w ogóle istniały wtedy takie kości, nie mówiąc juz o obsłudze przez chipset płyty głównej.. Kości nie było, a 286 miał 24-bitową szynę adresową i mógł obsłużyć do 16Mb RAM. W tych czasach 1GB to był trudny do wyobrażenia kosmos pojemnościowy. Pamiętam pierwsze dyski 1,2Gb oferowane wówczas przez Optimusa - kosztowały równowartość około 5000 zł, dużo więcej niż ze dwa mocne zwykłe zestawy komputerowe w tym czasie. 0 pozdrawiam - Bartek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Peacemaker 4 #66 Napisano 14 Sierpnia 2008 Rip, ostro było ostatnio na torze o piętę mrówki dosłownie. rozkojarzyłem się dwa zakręty przed metą :) pozdrawiam, 0 Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
satyr 9 #67 Napisano 16 Sierpnia 2008 Obecnie nie gram :evil: bo czekam na HD 4870 ATIego.Na kompie mam Crysisa i CoD 4 Modern Warfare.Przerobiłem wszystkie releasy CoD, NFS. Miałem MoH PA, teraz czaję się na Airborne.Początki to oczywiście klasyka gatunku czyli Wolfenstein, Doom czy Quake. Nie trawiłem (i nadal tak mam :mrgreen:) gier przygodowych czy strategii... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
cepeen 2 #68 Napisano 18 Sierpnia 2008 też planuję (z pewną nieśmiałością) kolejny odwrót od nVidii na rzecz Radka HD 4850/4870, ale na razie jeszcze czekam 0 Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 | Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
satyr 9 #69 Napisano 18 Sierpnia 2008 Ja zostałem zmuszony do odwrotu.Zakupiłem Gigabyta 8800 GT i non stop miałem z nim problemy. Żeby tego było mało, chroniczny konflikt sterów do nVidii mnie kompletnie załamał...Wymiana na HD 4870 już na dniach. :mrgreen: 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
KURNAJANEK 8 #70 Napisano 18 Sierpnia 2008 Ja zostałem zmuszony do odwrotu.Zakupiłem Gigabyta 8800 GT i non stop miałem z nim problemy. Żeby tego było mało, chroniczny konflikt sterów do nVidii mnie kompletnie załamał...Wymiana na HD 4870 już na dniach. :mrgreen: Ja mam 8800 GTS(asusa) i też se sterownikami sie nawalczyłem , ale póki co bój wygrany komp śmiga ! 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Tsuki 2 #71 Napisano 26 Marca 2009 Gdzie w Warszawie jest kafejka netowa z tym Call of Duty w Iraku? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
seiken 86 #72 Napisano 26 Marca 2009 Ja gram od 3 lat w Traviana zawsze na 2-3 serwerach , moze i ktos z klubowiczów w trave gra? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość tessio #73 Napisano 26 Marca 2009 Chciałem sobie odświeżyć Mafię, bo kocham tę grę, ale mam Viste i mi nie chodzi Da się coś z tym zrobić (oprócz wywalenia Visty ) ? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
neuro 3 #74 Napisano 26 Marca 2009 Ja gram od 3 lat w Traviana zawsze na 2-3 serwerach , moze i ktos z klubowiczów w trave gra? Grałem - PL1 v.2 - Fallens Piękna gra, ale niestety sporo kosztuje - czasu. I nerwów. 0 Michał Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
cytochrom 46 #75 Napisano 26 Marca 2009 Chciałem sobie odświeżyć Mafię, bo kocham tę grę, ale mam Viste i mi nie chodzi Da się coś z tym zrobić (oprócz wywalenia Visty ) ? a w trybie kompatybilnosci z 2000 nie ruszyla? ja bym kopal po forach... teraz bawie sie Falloutem 3 - swietny ale glowny watek juz skonczylem i bawie sie w lazenie po planszy, nastepny jest wiedzmin - w koncu sie zlamalem odzalowalem 40 usd i moze sie pobawie... ostatnio najwiecej frajdy przyniosl mi Far Cry 2 - rewelka jedyna wada zakrotki ale goraco polecam wszystkim:) na razie naszczescie moj laptop lyka wszystko plynnie na max deatli (quadro fx2500m), ale martwie sie ze to juz dlugo nie potrwa:) 0 Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie Adam Wisniewski - Snerg Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach