Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka będzie żywotność Fifa Ultimate Team w Fifa 17? Nie chce mi się kupować Fify 18 a chcę pograć w Fut. Jak to było w przypadku np Fify 16?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę nikt nie gra w Fife? 17 to pierwsza Fifa w jaką grałem od 1997 roku i przyznam, że wciągnęła mnie po uszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie złamałem krzesło w trakcie gry w Left 4 Dead 2. :D

 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi dwa trofea do platyny w Bloodborne. Jeszcze tylko ukryte zakończenie i Lochy Kielicha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi dwa trofea do platyny w Bloodborne. Jeszcze tylko ukryte zakończenie i Lochy Kielicha :)

Zabiorę się za to jak skończę w końcu Fallout 4 ;) ale robienie trofeów już przestało mnie bawić, zbyt wiele czasu to pochłania i lepiej wykorzystać to na kolejny tytuł :) choć wiadomo jak gra jest zacna to platynę wbija się przyjemnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabiorę się za to jak skończę w końcu Fallout 4 ;) ale robienie trofeów już przestało mnie bawić, zbyt wiele czasu to pochłania i lepiej wykorzystać to na kolejny tytuł :) choć wiadomo jak gra jest zacna to platynę wbija się przyjemnie...

W Bloodborne platyna to czysta przyjemność :) Tylko w Wiedźminie 3 mi się dłużyło, bo choć gra genialna, to ile można... 200h+ to już trochę przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co znalazłem za pół darmo w Bezdomce :D

 

Dobra cena! Ciekawe czy w mojej biedronce coś w ogóle się ostało...

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna w Bloodborne wbita. Czas żegnać się z Jarnam... Trochę żal 9ab1671089ec5026380d0a338b20f5ff.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Bloodborne nie do końca przekonało, w sumie nie mam co z nim zrobić - chętnei bym się zamienił na coś.

 

a BF1 na PS4 właśnie będe odbierał zamówienie - mam nadzieję, że gra będzie niezła :) 

a obecnie cisnę w Destiny 2 - troche mi się nie podoba to, że PL język tak mi nie pasuje, ale mimo przeczucia słabego wstępu - gra wkręca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie Bloodborne to jedna z najlepszych gier ever, lepszy jest chyba tylko Wiedźmin 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Bloodborne nie do końca przekonało, w sumie nie mam co z nim zrobić - chętnei bym się zamienił na coś.

 

a BF1 na PS4 właśnie będe odbierał zamówienie - mam nadzieję, że gra będzie niezła :)

 

a obecnie cisnę w Destiny 2 - troche mi się nie podoba to, że PL język tak mi nie pasuje, ale mimo przeczucia słabego wstępu - gra wkręca ;))

Jakby co można pograć na multi, daj znać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w Bloodborne jest niesamowite, klimat, muzyka, konstrukcja poziomów, grafika, system walki, historia i sposób jej przedstawiania. Lokacje są jak żywcem wyjęte z obrazów Beksińskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrim - klasyka, akurat teraz gram :) A na święta zażyczyłem sobie xboxa, wiec będzie się działo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyśl jeszcze te marzenia, bo Playstation jest od Xboxa 100 razy lepszym zakupem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam czekam na informacje o tym kiedy wyjdą dwie gry: Dragon age 4 oraz Cyberpunk od Cd project. W przypadku żadnej z gier nie ma informacji i podejrzewam,że nie wyjdą w 2018 roku. Może dopiero w 2019 roku albo w 2020 roku.

Tak więc grywam sobie w jakieś starsze gierki.

Moja żona mnie troche molestuje o to abym kupił jej simsy na święta ;)

Edytowane przez _Kwiatek_
Spam - usunąłem lin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam aż w plusie pojawią się w końcu grudniowe gry, żeby ograć Darksaidera 2 :) Pograłem chwilę w Śródziemie Cień Mordoru, ale nie rzucił mnie na kolana. Może jeszcze do niego wrócę.

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czekam na informacje o tym kiedy wyjdą dwie gry: Dragon age 4 oraz Cyberpunk od Cd project. W przypadku żadnej z gier nie ma informacji i podejrzewam,że nie wyjdą w 2018 roku. Może dopiero w 2019 roku albo w 2020 roku...

 

Cyberpunk nie ukaże się wcześniej niż w 2022. Nie rozumiem dlaczego twierdzisz, że ta informacja jest niedostępna.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyśl jeszcze te marzenia, bo Playstation jest od Xboxa 100 razy lepszym zakupem

 Tak a iOs jest lepszy od Andka, Pes jest lepszy od Fify itd...

 

Pisz, że dla Ciebie jest lepszym zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a iOs jest lepszy od Andka, Pes jest lepszy od Fify itd...

 

Pisz, że dla Ciebie jest lepszym zakupem.

No ale mając Xboxa nie ma się dostępu do bardzo wielu gier, bo Microsoft nie ma żadnych ekskluzuwów, tylko same multiplatformówki. Nie zagrasz w Bloodborne, Horizon Zero Dawn, Until Dawn, Drive Club, God of war i wiele, wiele innych. Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja tam od lat gram w te same tytułu, to jest Diablo i Forza /za chwile dojdzie Project Cars 2/, a te akurat na Xbox one są dostępne  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie Lestaf, odwrotnie jest tak samo, jest też sporo ekskluzywnych tytułów na X. Obecnie posiadam i ps i xbox i chcę aby tutaj była sytuacja jasna.

Każda z konsol proponuję coś innego, ma swoje plusy i minusy. Dla Ciebie jest to xbox, dla kogoś innego będzie to ps. Nie można jednoznacznie powiedzieć że ta czy tamta jest lepsza.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mnie właśnie zależało na Forza, stąd wybór Xboxa. W całej rozciągłości zgadzam się z Kolegą @haker, bo jeden bardziej lubi czekoladę mleczną, a innemu gorzka bardziej podchodzi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Dla Ciebie jest to xbox, dla kogoś innego będzie to ps...

 

S7

Dla mnie to na pewno nie jest Xbox ;) Mówienie, że Xbox jest lepszy, to trochę zaklinanie rzeczywistości. Zasilacz na wierzchu głośny jak odkurzacz, pad na baterie, wciskanie na siłę dodatkowych akcesoriów przy zakupie konsoli, początkowy brak możliwości odsprzedaży gier i brak możliwości grania w kultowe produkcję to chyba wady co?

 

 

... jeden bardziej lubi czekoladę mleczną, a innemu gorzka bardziej podchodzi ;-)

Xbox jest dla tych co wolą gorzką :D

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.