Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma problemu, w teamie zawsze więcej exp leci

Który level? :D Ostrzegam ja niecały 60 ale gram miesiąc, a przyznam szczerze nie jestem słabym graczem, gram ze znajomym 190 lvl i dorównuje mu umiejętnościami, więc się nie bój :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który level? :D Ostrzegam ja niecały 60 ale gram miesiąc, a przyznam szczerze nie jestem słabym graczem, gram ze znajomym 190 lvl i dorównuje mu umiejętnościami, więc się nie bój :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

420 ale żaden ze mnie pros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grało się fajnie, ale nie dokończyłem... Nie mam już takiej cierpliwości jak za czasów BG czy BGII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mam pytanko, czy któryś z Kolegów grał w Project Cars na xBox one? W szczególności interesują mnie wrażenia z grania w Project Cars 2. Powoli nudzi mi się Forza 6, a nie chcę iść w kierunku Forza 7. Szukam czegoś bardziej ...symulatorowego, stąd właśnie pomysł na serię Project Cars. Mam przy okazji pytanie, czy da się w to sensownie grać na padzie, czy lepiej pomyśleć o jakiejś kierownicy? No i jak z mechaniką jazdy - czy faktycznie w tym przypadku możemy mówić o symulatorze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dzień z Rayman Legends...

post-34987-0-52579200-1518865335_thumb.jpg

post-34987-0-17027300-1518865531_thumb.jpg

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w listopadzie sobie kupiłem PS4 Pro, i przy każdej możliwości (wizycie w MM itp) kupowałem sobie jakąś grę. Do tej pory żadnej nie przeszedłem. Najdalej jestem w GTA 5 i Uncharted 4 Kres złodzieja - mniej więcej do połowy fabuły doszedłem. Regularnie włączam Gran Turismo Sport, FIFA 17, Diablo 3. W kolejce już czeka Wiedźmin 3 GOTY, i Assassin Creed Unity. Battlefronta 1 kupiłem bo lubię gwiezdne wojny, Battlefield 1 bo był w promocji tak jak i The Crew (tu grafika wygląda dużo gorzej niż np.Test Drive Unlimited 2 na 10 letnim komputerze) . Żona kupiła Lego star wars i The Voice od Germany z mikrofonami. I w co tu grać ;-)

Ogólnie to Uncharted 4 Robi efekt WOW, GTA to takie trochę Simsy dla mnie ;-) reszta jest jak najbardziej ok!

Edytowane przez Krzysiek16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odkryłem po kilkunastu latach nową odsłonę gry MU- MU Legend. Na razie namieszał mi w głowie i jak tylko mam wieczorem wolną chwilę łupię ze dwie godzinki. Polecam jeśli ktoś lubi gry w stylu Diablo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu położyłem łapki na Nintendo Switch. So far so good. Trochę latam po świecie z racji pracy, pierwsza delegacja pokazała, że zabawka idealnie się sprawdza, a Zelda BOTW urywa tyłek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem switcha rok temu w dniu premiery i bardzo sobie chwalę ale traktuje go jako handhelda, a stacja dokująca służy mi jedynie za ładowarkę ;) Trochę gier w czasie tego roku się przewinęło:

 

- zelda (nastukałem 150 godzin)

- Fast RMX

- Graceful Explosion Machine

- Thumper

- Lego City Undercover

- Mario Kart 8 Deluxe

- Puyo Puyo Tetris

- Super Mario Oddysey

- Splatoon 2

 

Obecnie gram w Mario+Rabbids Kingdom Battle, Binding Of Isaac i Rocket League a w kolejce czekają już kupione Owlboy i Steamworld Dig 2. Jako handheld rewelacja, w końcu przenośniak z porządnym sterowaniem i pełnoprawnymi grami. Miałem wcześniej Nintendo DS, PSP i PS vite i to nie było to. Switch natomiast jako stacjonarka sprawuje się gorzej, gry ktore na małym ekranie prezentują się ślicznie na dużym ekranie są nieco rozmazane i wychodzi aliasing. Jako uzupełnienie ps4/xboxa spoko ale napewno nie zamiast bo brakuje dużych tytułów multiplatformowych typu assassins creed itp.

Edytowane przez siruspan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie w domu mam PS4, a na switchu nawet w domu gram jako hend held - stacja jako ładowarka. Fajna sprawa, że można rozwalić się na wyrku i pograć w gry AAA. Ja na razie mam Zeldę i Bayonettę 1 i 2 (zawsze grałem w Devil May Cry i na chwilę obecną muszę przyznać, że Bayonetta jest dla mnie dużo lepsza). Z e-shopu wziąłem Darkest dungeon i wczoraj na promocji kupiłem Implosion na krótsze posiedzenia. Sporo gier kusi, ale na razie twardo się trzymam i walczę żeby nie kupić Skyrima dopóki nie skończę Zeldy. Teraz moge powiedzieć, że na szczęście nigdy na innej platformie w Skyrima nie grałem więc dla mnie pozycja idealna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Konsole są fajne, a brakuje mi na nie, typowych gier przygodowo-łamigłówkowych.

Typu Neverhood, Atlantis, Syberia... To IMO najfajniejsze gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Konsole są fajne, a brakuje mi na nie, typowych gier przygodowo-łamigłówkowych.

Typu Neverhood, Atlantis, Syberia... To IMO najfajniejsze gry.

Ja po całym dniu/tygodniu w pracy, to mam już tylko ochotę na jakąś prostą rozrywkę. I jeśli akurat jest tak, ze moje chłopaki dopuszczą mnie do konsoli, to odpalam Diablo III Reaper of Souls, albo jakąś ścigałkę i ...jedziemy  :) Zazwyczaj jest ciemna nocka, słuchawki na uszach i szaleństwo  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole są fajne, a brakuje mi na nie, typowych gier przygodowo-łamigłówkowych.

Typu Neverhood, Atlantis, Syberia... To IMO najfajniejsze gry.

Takich gier teraz ogolnie jest bardzo malo ale jak wychodza to wychodza tak samo na konsole jak i na pc. Ostatnia czesc podanej przez Ciebie Syberii jest na ps4, xbox one i switchu. Duchowy nastepca neverhooda czyli armikrog wyszedl na ps4, xbox one i wii u.

 

Jest też dużo remasterów starych przygodówek z lat 90, np grim fandango, full throttle, day of the tentacle.

 

Gatunku którego rzeczywiście nie ma na konsolach to RTS'y. Pewnie są jakieś rodzynki ale poza Halo Wars to nic innego nie przychodzi mi do głowy

Edytowane przez siruspan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tropico jest :) City Skylines jest, parę sztuk się znajdzie. Chociaż nie kojarzę niczego podobnego do choćny starcrafta.

 

Ale przygodówek jest całkiem sporo na playa. Vanishing of Ethan Carter, Beyond Two souls, Until Dawn i można by tak wymieniać. Po prostu, niektóre tytuły wydawane są tylko na konsole, a nie są portowane czy remasterowane z PCtowych wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iron Harvest niedługo wyjdzie na konsole, to będzie RTS w stylu Starcrafta

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Znak czasów, Święta z xboxem... Ale na swoje usprawiedliwienie dodam, że pogoda za oknem, przynajmniej w Łodzi, nie zachęca do spacerów :-)

post-34987-0-27396200-1522579243_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Te kolumny to Pylon Audio ? :)

Tak, Sapphire 31 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same ;) tylko mi robiona na fortepianowy czarny lakier. Świetne sprzęty, szczególnie ze wzmacniaczami, które są dynamiczne. Polecam sprawdzić to z Atollem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mam takie same ;) tylko mi robiona na fortepianowy czarny lakier. Świetne sprzęty, szczególnie ze wzmacniaczami, które są dynamiczne. Polecam sprawdzić to z Atollem ;)

U mnie w torze jest stary Marantz cd63se, dalaj audiolab qdac i asgard2, który robi za przedwzmacniacz a na końcu nad c356bee, który jest spięty jak końcówka mocy. Słucham raczej energetycznej muzyki - głównie rock/metal i w takim graniu zestaw sprawdza się bardzo dobrze :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj kupiłem sobie dwie gry na PS4: Horizon Zero Dawn Komplete Edition, i A way Out. Ktoś już grał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horizon grałem w podstawkę. Fajna wersja "Terminatora". Grafika w tej grze jest przepiękna, a sam gameplay też przypadł mi do gustu mimo, że wolę ładować w przeciwników amunicję niż strzały :P Różnorodność broni oraz ich przydatność w grze jest niezaprzeczalna więc nie korzystaj tylko z jednego rodzaju "amunicji" na każdego przeciwnika, bo gra może ci się szybko znudzić. Używaj Focusa do rozpoznawania tras maszyn oraz ich słabych punktów, a następnie mądrze dobieraj broń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam gry od From Software. Teraz ma wyjść remaster Dark Souls 1,wiec Ci którzy nie grali (w tym ja), będą mogli nadrobić zaległości. Tak czy owak Dark Souls 3 i Bloodborne, to obok Wiedźmina 3 najlepsze gry ever w moim prywatnym top 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.