Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość hhiszpan

Zegarek do 1500 zł ?

Rekomendowane odpowiedzi

ja też nie ;) Ale zamontowanie paska odpada - bransoleta jest zintegrowana, głupio by na pasku wyglądał


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hhiszpan

Powiem tak, jesli nie znajde nic tanszego to wezme Frederique Constant. Moge dołozyc, tylko nie chce wydawac tylu średnich krajowych na zegarek.

Chyba że zdecydować sie na hm... jakis okrągły w tej cenie co podalem w temacie? tylko ze okragly to gdzie nie spojrzysz... na reku.

Moze jednak cos mnie urzeknie i uratuje od wydania 3tys...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli moze byc okragly to moze

5011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem zaproponować tego Edoxa tylko na pasku. Widziałem w Aparcie za około 1600-1700 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.tourneau.com/Tourneau/Main/Cata...FRQ9900307.aspx

 

Czemu ta cena jest taka dziwna z Fed...C tez jest model Art Deco tylko ma dziwna cene, spojrzcie wyzej- jesli to nie jest poprawna to moze ktos zna ?

 

Ten sklep nie sprzedaje poza USA i chyba Kanadą. Wiem, bo wymieniałem z nimi maile.

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten sklep nie sprzedaje poza USA i chyba Kanadą. Wiem, bo wymieniałem z nimi maile.

 

Ale te ceny w zlotowkach to chyba lipa, co? :shock:

Procol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dear Marcin Lyko:

Currently we do not fulfill orders outside of the United States. We apologize for any inconvenience this may have caused.

Thank you for your interest in Tourneau.

Sincerely,

Tourneau Customer Service

 

Takie coś dostałem,

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Currently we do not fulfill orders outside of the United States./quote]

 

To nie mialoby znaczenia, gdyby te ceny w zl obowiazywaly ;) . Zawsze kogos mozna znalezc w USA co bedzie lecial do Polski na Swieta.

Procol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze taki (kompromis miedzy okraglym i prostokatnym). Lindburgh & Benson, model Grand Ellipse. Czy ktos z Was slyszal o tej firmie?

 

post-626-0-08438500-1330478601.jpg

 

Procol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, wiemy ;)

Pytanie jednak bylo o zegarek do 1500 zl. Na marginesie, jak mozna opatentowac ksztalt?

Procol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym patentowaniem to raczej chwyt reklamowy. Firma Lindburgh & Benson istnieje sobie spokojnie w panstwie prawa, caly czas produkuje zegarki m.in. w takim ksztalcie, i nikt nie robi problemow.

 

Procol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hhiszpan

Lindburgh & Benson ile ten zegarek dokładnie kosztuje, czy w Warszawie jest gdzies sklep co ma tą firme?

Spotkałem dzis w CH arkadia zegarek firmy Romanson model 3542M, za 1350zł spełniajacy moje wszystkie oczekiwania, tylko ta firma hm... jak z jakoscia produktow uzytych do wykonania go?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek nie jest juz produkowany. Kosztowal 490 euro. Pewnie mozna go jeszcze gdzies kupic nawet ponizej 1500 zl. Mechanizm ETA 2824-2.

 

Procol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrze na ten zegarek Lindburgh & Benson i podoba mi sie coraz bardziej ;) . Czy moze ktos powiedziec cos nt. tej firmy?

Procol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.