Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość hhiszpan

Zegarek do 1500 zł ?

Rekomendowane odpowiedzi

To przecież nic przyjemnego mieć na ręku sekundnik-zająca (kic... kic... kic...)

Wlasnie. Przecież, że czas płynie a nie skacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atlantic Mariner jest śliczny.

http://www.zibi.pl/grafiki/produkty/81755-41.51_679.jpg

Automat-1675 zł (stówkę na pewno Ci opuszczą), kwarc-1210 zł.

http://www.atlantic-watch.pl/index.asp

To jest dopiero sportowa elegancja.

Nie jestem pewien, czy kwadratowy też ma szklany dekiel, ale jeśli tak, to jak go zobaczysz, od razu zrozumiesz, czym jest zegarek mechaniczny i nie wypuścisz go już z ręki.

 

Skoro nie chodzisz w garniturze, a bardziej na luzie, to ja myślę, że lepszym pomysłem jest bransoleta.

 

A tą złotą po prostu zdejmij...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atlantica trzeba ogladać w sklepie, bo człowiek który je fotografuje powinien trafić przed sąd za oszpecanie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ten Atlantic jest najciekawszy z prezetnowanych. Oczywiście najrozsądniej jest wyrobienie sobie gustu tzn. zapoznanie się z jak najszereszą ofetą w "realu" co utwierdzi cię w przekonaniu że dany zegarek spełnia twoje wymogi zarówno pod względem wyglądu (prostokątny, okrągły, kolor tarczy itd. jak i pozostałych cech (automat lub kwarc, waga, branzoleta lub pasek itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Atlantica trzeba ogladać w sklepie, bo człowiek który je fotografuje powinien trafić przed sąd za oszpecanie :evil:

 

Pod tym podpisuję się rękami i nogami. Wciąż to powtarzam: Atlantic'i tylko live.

 

A skoro koperta ma być "chyba" kwadratowa, to obejrzyj także okrągłego Marinera- cudo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do 1500 - Certina DS Pilot :D

I oczywiście automatic... cyk, cyk, cyk, cyk... :D

 

Cena sklepowa to 1650, jednak przy odrobinie dobrej woli 8)

 

Co do Atlantica Mariner - mam na sprzedaż rocznego. Kwarc, stal, szafir, bransoleta - cena 500 pln.

 

pozdrawiam,

 

Peacemaker.


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hhiszpan

Dzisiej zjechalem wieksze centra handlowe w wawie.

Sprecyzuje oczekiwania.

Prostokątna koperta, na pasku, mechaniczny z widocznym mechanizmem z przodu lub stylu (wole przod),szafirowe szkielko, moge dorzucic ok. 200zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

hhiszpan, przydałoby Ci się kilka porad jakiegoś stylisty. Do dżinsów pasek skórzany pasuje jak pięść do nosa. Uwierz mi. Po drugie:

w mojej wypowiedzi wyzej, chodzilo ze pasek jest mniej szpanerski. Nie lubie osob ktore nosza grube bransoletki czy lancuchy ze srebra grubosci 1cm i szerokosci 2... dlatego tez tak odnosze sie do paska ze by byl bardziej subtelny...

Jeśli nie lubisz szpanu to zdejmi ten złoty kajdan z ręki.

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

to już "pieszczoche"załóż,tylko ściagnij na mily bóg ten kajdan :wink: Chlopie poznasz laske,wszystko idzie jak po mmaśle,a ty nagle takie zlote okowy.Zrazi się,ucieknie,spłoszy dziewcze,i żegnajcie intelektualno-cielesne rozrywki.A(od "a "nie zaczyna się zdania 8) jak się nie zrazi znaczy rozrywki mierne i też zostajesz na lodzie :wink:

Wybacz takie pospożyciowe przemyslenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Aaa i co miałem pisać!Sam mam Atlantica,co prawda okrągłego, i nawet pozłacany jest czy cóś ale na żywo wygląda super(tak jak koledzy mówili) i ogólnie robi wrażenie(wśród laików) że to jakiś straszny wypas jest :) A ja nie dementuje ;):D:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
to już "pieszczoche"załóż,tylko ściagnij na mily bóg ten kajdan :wink: Chlopie poznasz laske,wszystko idzie jak po mmaśle,a ty nagle takie zlote okowy.Zrazi się,ucieknie,spłoszy dziewcze,i żegnajcie intelektualno-cielesne rozrywki.A(od "a "nie zaczyna się zdania 8) jak się nie zrazi znaczy rozrywki mierne i też zostajesz na lodzie :wink:

Wybacz takie pospożyciowe przemyslenia ;)

Dokładnia - złoto to symbol bezguścia. Jeśli już ma się ochotę na błyskotki to tylko srebro, stal i tytan.

 

P.S

Co to jest "pieszczocha"? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

:?: Ja jestem spokojny. Ja nie jestem złośliwy - to rada prosto z serca. Widać hhiszpan nie wie jeszcze, że złoto nie kojarzy się najlepiej więc dla jego dobra powinniśmy go oświecić, nieprawdaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do dżinsów pasek skórzany pasuje jak pięść do nosa.

 

Przesadzasz.

Pasek jest bardziej elegancki i pasuje do garnituru, bransoleta badziej sportowa i pasuje do dżinsów, ale odwrotna kombinacja zbrodnią nie jest.

 

Ja noszę zegarek na pasku do wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na reklamie seamastera Brosnan w garniturze ma na reku omege na bransolecie. Zadna kombinacja nie jest zbrodnia. Pasek moze jest i elegancki, bransoleta za to jest o niebo higieniczniejsza.

Procol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie odczepcie sie od tego paska!

Chce człowiek na pasku to mu wolno. i do luźniejszych ubrań też bedzie pasować.

Ja widzę inny problem, jest mało prostokatnych zegarków z oknem w tarczy. Będzie trudno. Ja widziałem tylko Zenitha, ale limit go wyklucza.

Pomóżcie zamiast krytykować łańcuch, nikt tak nie przekona by go zdjąć jak pana jakaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze taki Frederique Constant, na pewno bedzie duzo tanszy od Zenitha, choc 1500 zl przekroczy ;)

fc310mc4c261ll.th.jpg

Procol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hhiszpan

Własnie z tego co ja szukalem to tylko ten Frederique Constant. Nic nie moge znalezc innego. Ale on w galerii mokotow kosztuje 3299zł ? Moze ktos ma link do taniego internetowego sklepu w necie? lub moze cosik załatwic takiego?

Jednak prosze o inne propozycje jeszcze, moze gdzies jakis sie skrył.

 

ps. Podoba mi sie złoto dodam ze grubosc jej to ok 2mm a szerokosc to 7-6mm to nie jest gruba okropna bransoleta cos delikatnego ze wstawkami z bialego z., kiedys kupilem to kolezance i nie przyjela prezentu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1700 nie kupisz nic z mechanizmem widocznym z przodu (masz za duże wymagania).

A sklepy internetowe z okazjami za pół ceny sobie daruj.

 

Najlepszy wybór to Atlantic Mariner (jest wersja kwadratowa) i ma chyba szklany spód.

"Niestety" ma bransoletę, zawsze można zamienić na pasek, ale nie wiem, czy by pasował do niego.

 

Oglądałeś go? Naprawdę jest ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariner to nie kwadrat tylko beczułka ;)

 

Co do reszty zgoda - na żywo zegarek jest super. A pasek na pewno mozna dobrać jakis choćby z Hirscha (sorry jeśli źle napisałem nazwę firmy) - i jakby się kiedys gust zmienił bransoletka jest w pogotowiu :D


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jak tak patrzę dokładniej to zaczynam wątpić czy można pasek dobrać....


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mariner to nie kwadrat tylko beczułka

 

No niech Ci będzie. ;)

A ma szklany dekiel, bo ja nie pamiętam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mariner to nie kwadrat tylko beczułka

 

No niech Ci będzie. ;)

A ma szklany dekiel, bo ja nie pamiętam?

 

Wydaje mi sie, ze tylko okragly mariner ma szklany dekiel, beczka chyba nie.

Procol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.