Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

th

IWC z allegro - co myślicie?

Rekomendowane odpowiedzi

To podróba kolego. Kiedys o takim czytałem, ma w środku jakiś japoński mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze Ratyński,

 

zauważyŁem, że wyznajesz raczej zasadę (przynajmniej na tym forum) by dawać wędkę niz rybę...ale w czym miaŁ pomóc mi link odnoszący na stronę IWC?

 

Na tej stronie zegarka, o który pytam nie znajdę...to starszy model, do tego limitowana edycja.

I występowaŁ, ot choćby znalazŁem go tu: http://www.lussori.com/iwc-portuguese-f-a-...tinum-2721.html

 

Na pierwszy rzut oka widzę, że ten z allegro jest w nieco innym stanie: inna koronka, trochę inne wskazówki. Ale czy to regenerowany skŁadak czy podróba? Cena też dziwnie tania, ale to licytacja i róźne rzeczy się zdarzają..

Dlatego liczyŁem na Waszą wiedzę co do np. oceny mechanizmu, który jest widoczny...

 

Będe wdzięczny za proste, konstruktywne info...za zagadki dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu jeszcze są wątpliwości, gdyż zegarek jest 100% podróbką...


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będe wdzięczny za proste, konstruktywne info...za zagadki dziękuje :)

 

Co może być bardziej proste i konstruktywne niż przejrzenie zegarków na stronie producenta? :shock:

Czy to jest tak trudno stwierdzić, że takiego zegarka tam nie ma i mechanizmu również. I co to ma za znaczenie że seria limitowana i starszy model? Jaka firma ukrywa swoje arcydzieła? Kaliber Jones tam jest i stary i nowy. A wygląd prezentowanych tam egzemplarzy odbiega znacznie od tego z alegro. Więc do wydedukowania, co to oznacza nie potrzeba chyba cherloka szolmsa.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.