Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość poki14

sprzedawca podrobek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość poki14

Witam

Daje link do urzytkownika allegro, ktory sprzedaje podrobki g-shocka- uwazajcie na ta osobe i nie kupujcie od nie i najlepiej zgloscie, ze naduzycie poniewaz osoba ta nie napisala ze sa to podrobki tylko pisze ze zegarek casio g-shock

 

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7692684

 

 

jakie jest wasze zdanie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk

zgłaszałem kolesia, już poprzednim razem, jak wystawiał te shity

 

ale z drugiej strony na zegarkach pisze casio g-shock, wiec opisuje towar zgodnie ze stanem rzeczywistym, :)

teoretycznie może mówić, że nie wiedział, że podróby :lol:

 

 

generalnie koles jest czysty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość poki14

W sumie tez mozna by powiedziec netrunnerowi by jako ze jest przedstawicielem casio w pl stwierdzic ze sa to podrobki i dac znac allegro-bo w sumie koles dostal pozytywy ale pewnie ktos mysli ze ma g-shocka

 

Najlepiej by bylo kupic taki jeden zegarek ale jak najtaniej i dac negatywa ze to podrobka i by uwazac na ta osobe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk
Najlepiej by bylo kupic taki jeden zegarek ale jak najtaniej i dac negatywa ze to podrobka i by uwazac na ta osobe

 

tjaa

i miałby sto pozytywów na jednego twojego negatywa- czyli byś mu nafukał

 

fqrwia mnie allegro, że strasznie walczą z podróbami, a nie reagują na tyle zgłoszeń :lol:

 

 

swoja drogą kto mądry, to zajży na zegarkiclub, i w porę się opamieta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość poki14

napisalem do kolesia to mi odpisal ze sam nie wie czy to oryginaly czy podrobki- dobre:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez komentarza :blink:

dawno takiego szitu na allegro nie widziałem


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Qmaster

Jak na mój gust, od razu widać, że podróba. Oryginalny G-Shock? Nie za takie pieniądze!

Allegro bardziej się czepia treści aukcji niż przedmiotów. Mówię z doświadczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk
a zobaczcie na te podróbki;

http://www.allegro.pl/item553126762_orygin...ermometrem.html dla mnie to nie Casio

Powiem Tyle ja wole zarobić Pieniądze dać 200zł więcej i kupić w SALONIE CASIO ZIBI i wiem ze noszę na ręku ORyginał!!

:lol: po czym wnosisz, że to podróbka?

jak dla mnie wygląda ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a zobaczcie na te podróbki;

 

...... dla mnie to nie Casio

 

Powiem Tyle ja wole zarobić Pieniądze dać 200zł więcej i kupić w SALONIE CASIO ZIBI i wiem ze noszę na ręku ORyginał!!

 

Twoja sprawa - jak nie masz co robić z pieniędzmi.....

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz
a zobaczcie na te podróbki;

http://www.allegro.pl/item553126762_orygin...ermometrem.html dla mnie to nie Casio

Powiem Tyle ja wole zarobić Pieniądze dać 200zł więcej i kupić w SALONIE CASIO ZIBI i wiem ze noszę na ręku ORyginał!!

 

Mnie to podchodzi pod kryptoreklamę, bo 200 zł więcej w przypadku Casio to praktycznie o 100 procent więcej. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
generalnie koles jest czysty

Sprzedając podróbki nie jest czysty w żadnym wypadku, bo to przestępstwo. Tłumaczyć, że nie wiedział, to sobie może potem swoim kumplom pod celą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk
Sprzedając podróbki nie jest czysty w żadnym wypadku, bo to przestępstwo. Tłumaczyć, że nie wiedział, to sobie może potem swoim kumplom pod celą ;)

 

 

rozumiem co masz na myśli, ale w tym wypadku się mylisz

 

jeżeli kupił od jakiegoś hurtownika jako casio, zegarki są opisane jako casio- to i on w opisie pisze, że casio

inna sprawa, że nie reagując na informacje, dowodzi że ma w d**ie że to są faki i to juz nie jest ok

 

 

ps: co do celi, to allegro nie zareagowało na zgłoszenia w jego sprawie :lol:

kto inny też raczej nie zareaguje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawanie podróbek jest przestępstwem. Nie zależy, od kogo je ma, mógłby znaleźć worek w śmietniku, to nic nie zmienia. Jeśli sam fakt czerpania korzyści majątkowych z paserstwa zostanie mu udowodniony (a o to nie trudno), wtedy jest winny i koniec. Tłumaczyć się, że został wprowadzony w błąd może później - ale to on ma wtedy problem, a nie sąd. Nie jestem prawnikiem, ale taki obraz wyłania się z wielu dyskusji, które na ten temat czytałem / słyszałem.

 

Poza tym kolo się chyba wystraszył, bo nie ma już wystawionych przedmiotów - a chciałem zobaczyć, jak wygląda podróba casio :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawanie podróbek jest przestępstwem. Nie zależy, od kogo je ma, mógłby znaleźć worek w śmietniku, to nic nie zmienia. Jeśli sam fakt czerpania korzyści majątkowych z paserstwa zostanie mu udowodniony (a o to nie trudno), wtedy jest winny i koniec. Tłumaczyć się, że został wprowadzony w błąd może później - ale to on ma wtedy problem, a nie sąd. Nie jestem prawnikiem, ale taki obraz wyłania się z wielu dyskusji, które na ten temat czytałem / słyszałem.

 

Poza tym kolo się chyba wystraszył, bo nie ma już wystawionych przedmiotów - a chciałem zobaczyć, jak wygląda podróba casio :wacko:

 

 

chyba to jest podróba : http://www.allegro.pl/item597441078_casio_...00_od_1_zl.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki w frogmenie?! i te indeksy:D na 99% fake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlos44

Już widać po kształcie:D:D Jaki to G-Shock....:lol::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
A co jest nie tak z tym Seiko ?

 

cos nie tak jest z pawlosem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cos nie tak jest z pawlosem :lol:

 

 

heheh :)

 

 

Napisałem do właściciela aukcji w odpowiedzi dostałem : "Dziękuję za informację, szkoda że tak późno zanim sam go kupiłem jako "sprawny i oryginalny". Teraz się okazało, że żadna z tych dwóch rzeczy. Pzdr "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Wskazówki w frogmenie?! i te indeksy:D na 99% fake

 

Nie fake tylko składanka :) :)

 

Już widać po kształcie:D:D Jaki to G-Shock....:):)

 

Po kształcie widać że to niby Frogman, rzuć okiem na oryginał, ma taki sam kształt.

 

 

Ja nie widzę żeby coś było nie tak z tym Seiko :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a zobaczcie na te podróbki;

http://www.allegro.pl/item553126762_orygin...ermometrem.html dla mnie to nie Casio

Powiem Tyle ja wole zarobić Pieniądze dać 200zł więcej i kupić w SALONIE CASIO ZIBI i wiem ze noszę na ręku ORyginał!!

 

Dlaczego zaraz twierdzisz, że to podróbki???

Porównaj sobie ceny np. na Amazon.com - cenowo by się zgadzało, bo kosztują USD53... EFA-119BK.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.