Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

crayzee

Lotnicza Mołnia - pasówka?

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to? Wg mnie uszy dolutowane.

Także przyglądałem się tej aukcji.

Zwróciłeś uwagę jaki ładny ma dekielek, w naręcznych nie spotykany tylko w kieszonkach.

Pod warunkiem, że to dekielek od niej.

A tak poza tym, to wygląda naprawdę świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taki sam dekielek jest na innej aukcji w kieszonce. Więc, zakładając, że jest oryginalny, to jest pasówka.

Mimo to, zegarek jest ładny. Przyznam Ci się, że ten sposób mocowania paska, mimo, że jest nietypowy, dodaje zegarkowi uroku.

 

Cały czas zastanawiam się, ile sprzedawanych współcześnie starych Mołni z tego typu mocowaniem paska, jest przeróbkami zegarków kieszonkowych...

 

BTW, sprzedający wysoko zaczął z ceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyglądając się naręcznym Mołniom mam nieodparte wrażenie, że spora część z nich została przerobiona z, nie ukrywam, że pięknych, zegarków kieszonkowych.

 

Np. taki lotnik:

 

post-3565-0-80226800-1331081044.jpg

post-3565-0-47891900-1331081045.png

 

 

Co wy na to? Wg mnie uszy dolutowane.

Wygląda na dolutowane, ale jak już poprzednicy napisali, dodaje to jej uroku. Mam Mołnię i Hy Mosera w kopertach dokładnie takich jak z linku Aronusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.