Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ptaku2

Oryginalne to Stowki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Nie wiem czy są podróbki Stowy, nie słyszałem, ale chinole wymyślili proch, plastikowe jedzenie i telefony Nokla... wiec...

 

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2288211

 

Znajomej się podobają więc zasiegam tzw. języka wśród obytych Kolegów ;)


Zim, Poljot Signal, Tissot Seastar, Stowa Flieger, G-Shock, Seiko Orange Monster. Budziki Slava, zegary Majak i Mołnia, Poljot De Luxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na moje oko wyglądają w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś jeszcze się wypowie? jak są OK to rozważę niespodziankę dla żony... A ta Omega Geneve, którą ma ten sam sprzedawca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andree

Kupiłem od hiszpana kilka zegarków.Fajny gosc.Na pewno oryginały .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega jest OK, chociaz pochodzi z czasow kiedy ta firma zaczela dolowac (objawia sie to m. in. duzo ciensza warstwa pozloty w porownaniu np. do klasykow z lat 60-tych - przetarcie zlocenia w Omedze Constellation z lat 60 -tych jest po prostu nie do pomyslenia). Dobry mechanizm, stosunkowo cienki - byl czesto kladziony do zegarkow bizuteryjnych, kiedy chodzilo o to, zeby koperta byla plaska. Zreszta - jak ktos wystawia dobre zdjecia, to i zegarek zwykle jest w porzadku.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie. Będę śledził rozwój sytuacji ;) i chyba pokażę żonie, bo nie wiem, jak zareaguje na propozycję vintage...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem od tego użytkownika stowe jakiś czas temu i moge polecić zakupy u tego Pana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem jakiśc czas temu 2 sztowki damskie - do kolekcji.

Obie były z metkami (+plastikowymi pieczątkami), z ceną bodajże 79 DM (to takie dawne ojro ;) ).

Ku mojemu zdziwieniu, małżonka od razu skubnęła niebieską, a złotą podarowałem mamie.

Więc śmiało możesz kupować.

 

Tylko pamiętaj, że to niestety z nienajlepszego dla Stowy okresu, więc nie ma mowy o obecnym prestiżu i jakości.

 

Podrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.