Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
astrogator

Nowe polskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

To już wiem kto przebijał wszystkich w ostatnich licytacjach ;)  jak się znudzą będzie ciężko pozbyć sie w tych cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha czyli sprzedawcy zezwolili Tobie na dysponowanie tymi zdjęciami czy może uważasz ze jak je zmniejszysz to już są twoja własnością?


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Czas pokaże

Do wolnej domeny to one przejdą 70 lat po śmierci twórców, więc albo dostałeś zgodę na ich używanie, albo je kupiłeś (zdjęcia, nie zegarki), albo ich używasz bez zgody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże

 

ok ja już nie udzielam się w tej kwestii

 

zegarki świetne a w szczególności ten dukat - super styl tarczy

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak piszę, że są moje, to są, ale to już nie Twoja sprawa Treevill. Prosiłem, abyś niepotrzebnie się nie martwił:) Masz jakiś problem? Nie wrzucam Twoich aukcji, cieszę się zdobyczami Kolegów. Coś Cię boli?

 

Paweł Bury, nie zamierzam się pozbywać, ale co do ceny egzemplarzy w bardzo dobrym stanie, to czas pokaże:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdjecia też tutaj są wykorzystywane bez zgody i nie robię takiego szumu.Rozumiem gdyby byly robione w celach zarobkowych do katalogów itp a ktoś je wykorzystał wtedy tak ale te z allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam problemu i  nie drążę dalej sprawy wiec dlaczego dla czego się mnie czepiasz?

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zebrać wszystkie Polskie w jak najlepszym stanie. Priorytet zbierania jest właśnie taki, oczywiście egzemplarze w gorszym stanie będę docelowo wymieniał na te w lepszym, ale chyba Wszyscy zbieracze tak mają.

Wchodząc na to forum liczę na Waszą pomoc i doświadczenie.

Edytowane przez Stach13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam problemu i nie drążę dalej sprawy wiec dlaczego dla czego się mnie czepiasz?

Nadal nie odpowiedziałeś w jakim celu wrzuciłeś tą aukcję....?

Edytowane przez Stach13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko w celu pokazania źródła zdjęcia

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Treevill zwrócił przez przypadek uwagę na coś co miało zostać niezauważonym :D Ups! :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

No właśnie reakcja większa od akcji, te tajemnicze "czas pokaże" i panika na link do aukcji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł nie zacznie się, ja już kończę... Już mi się odechciało po paru postach, które przeczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Nie ma czego rozwijać - ktoś zauważył, że wykorzystujesz zdjęcia innej osoby, a Ty zamiast stwierdzić "no tak, bo kupiłem ten zegarek, a zdjęcia są ładniejsze od moich" zacząłeś pisać o tym, że czas pokaże i jak w ogóle ktoś śmiał podlinkować aukcję na allegro.

Ot, ciekawa reakcja i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Chłopaki ciskacie się niepotrzebnie. Jak Stachu mówi że Sose dał/pożyczył/pozwolił to po co się napinać ;) Stachu nawet jakbyś dał za niego tysiaka to Twoja indywidualna sprawa i nie ma się czego wstydzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz Kfiatek - zdjęcia nie są nasze i to nie jest temat do dyskusji o nich - jest to sprawa między kupującym a sprzedajacym i nic nam do tego

Stachu nie ma co się unosić dawaj nowe nabytki bo ciekawy jestem co masz a podejżewam że masz się czym pochwalić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było Polana to pokażę swojego ,po przeglądzie i konserwacji "chodzi panie jak szwajcar"jak to określił zegarmistrz ale zmienił koronkę ;) i ta jest taka se..polan%20prz%C3%B3d.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wiem kto przebijał wszystkich w ostatnich licytacjach ;)  jak się znudzą będzie ciężko pozbyć sie w tych cenach

Są dwa sposoby kolekcjonowania, szybko i drogo, oraz wolno i taniej. Jak widzę ostatnio dużo wybiera pierwszą opcję i nic mi do tego bo każdy może robić ze swoimi pieniędzmi co mu się podoba, ale każdy kij ma dwa końce i reperkusją tego są droższe ceny na aukcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechanik, bardzo ładny Polan, ciężko znaleźć Polana w dobrym stanie, gratulacje!

 

To teraz słabe zdjęcie Błonex - koperta rodzaju V

post-74836-0-63825900-1416319222_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.