Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Spoko, na rzeczowe argumenty nawet ja nie jestem impregnowany ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał abyśmy wyrażali tylko swoją opinię na dany temat. Podoba mi się, nie podoba mi się, mam inny gust, wolałbym coś innego. Czasem jednak wypowiedzi przybierają formę prześmiewczą,co może być niemiłe. Wg mnie nie ma żadnych sztywnych wytycznych co można a czego nie można założyć do danego zegarka. Wolę jak ktoś łamie stereotypy niż tkwi w salonowych kanonach.

Trzeba nosić to co nas wyraża, i nam się podoba.

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio ? Ja uważam ze są pewne ramy poza które czasem nie wypada wychodzić

 

Tzn może przy zegarkach to nie jest istotne prawie wcale, ale np w sandałach i szortach na ważna uroczystość ważnego przyjaciela przyjsc chyba nie wypada kiedy wszyscy są w garniakach - choćbyśmy taki sposób wyrażania siebie właśnie mieli... No nie wiem sam

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W poruszanym przez Kolegów temacie mam swoje zdanie, z którym póki co się zgadzam  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie paskowym uważam, ze możesz swoje zegarki nosić na czym Ci się tylko podoba

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio ? Ja uważam ze są pewne ramy poza które czasem nie wypada wychodzić

 

Tzn może przy zegarkach to nie jest istotne prawie wcale, ale np w sandałach i szortach na ważna uroczystość ważnego przyjaciela przyjsc chyba nie wypada kiedy wszyscy są w garniakach - choćbyśmy taki sposób wyrażania siebie właśnie mieli... No nie wiem sam

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Rozmawiamy o paskach do zegarków. W innych sytuacjach które przytoczyleś zgadzam się z tobą. Jednak kontekst mojej wypowiedzi jest ściśle zegarkowy

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio ? Ja uważam ze są pewne ramy poza które czasem nie wypada wychodzić

 

Tzn może przy zegarkach to nie jest istotne prawie wcale, ale np w sandałach i szortach na ważna uroczystość ważnego przyjaciela przyjsc chyba nie wypada kiedy wszyscy są w garniakach - choćbyśmy taki sposób wyrażania siebie właśnie mieli... No nie wiem sam

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

I tu się zdziwisz. Na moje wesele (w lipcu parę ładnych lat temu) rodzinka, która przyjechała z Francji przyszła w właśnie szortach i sandałach (tak ze 6 osób :D). Parę z nich miało lniane spodnie ale reszta na wyjebce:D Mało tego  szwagier (Polak), który mieszka na południu Francji w zasadzie od nastolatka i nie był nigdy na weselu, na swoje własne garnitur i białą koszulę założył bo mu powiedzieli, że tak wypada przecież, no ale krawat czy mucha to po co.. 2 guziki rozpięte przed ołtarzem, kołnierzyk prawie na elvisa podniesiony  - część ludzi ma totalnie wyjebane na to co wypada, a co nie i w sumie to podoba mi się to - czasem myślę, że Polakom przydałby się taki luzik

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mamy jeden wielki luzik - w zasadzie wszystko wypada i niczego nie jest wstyd... ja mam mieszane uczucia - a prawda chyba zawsze leży po środku

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Prawda leży tam ...gdzie leży  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 feet under...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam swoje zdanie, z którym póki co się zgadzam  :D

 

integrity level 100 :D

 

Zasadniczo wygląda to chyba tak, że jakieś kanony były, są i będą. Jeśli się już poza nie wychodzi, to ciekawiej jest robić to z jakąś świadomością.

 

Przyjście na czyjś ślub w sandałach i szortach jest ok, jeśli ślub jest na plaży na Hawajach (tak filmowo). Na naszym poletku raczej nie wypada i osobiście uznałbym coś takiego nie tyle za brak ogłady czy szeroko pojętego stylu, co raczej za brak szacunku do osoby, dla której ten dzień może być ważny. 

 

A prawda jest taka, że napinamy się na buty, zegarki, garnitury, koszule i inne takie bo to niby symbol statusu, a i tak rządzą nami kolesie w Swatchach i podkoszulkach. :)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem zobaczyć co nowego w Orientach, ale chyba pomyliłem wątki :huh:

 

;)  :P 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał abyśmy wyrażali tylko swoją opinię na dany temat. Podoba mi się, nie podoba mi się, mam inny gust, wolałbym coś innego. Czasem jednak wypowiedzi przybierają formę prześmiewczą,co może być niemiłe. Wg mnie nie ma żadnych sztywnych wytycznych co można a czego nie można założyć do danego zegarka. Wolę jak ktoś łamie stereotypy niż tkwi w salonowych kanonach.

Trzeba nosić to co nas wyraża, i nam się podoba.

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

 

Oczywiście, zgadzam się. Pisałem o merytorycznej krytyce, a nie prześmiewczej ;) 

Wpadłem zobaczyć co nowego w Orientach, ale chyba pomyliłem wątki :huh:

 

;)  :P

 

hmm... ;) w każdej dyskusji nie da się uniknąć trochę OT, byle w granicach umiaru. Gdybym miał się trzymać sztywno reguł, to w ogóle byśmy nie wymienili tych paru zdań, bo nie warto zakładać nowego wątku... 

Serio ? Ja uważam ze są pewne ramy poza które czasem nie wypada wychodzić

 

Tzn może przy zegarkach to nie jest istotne prawie wcale, ale np w sandałach i szortach na ważna uroczystość ważnego przyjaciela przyjsc chyba nie wypada kiedy wszyscy są w garniakach - choćbyśmy taki sposób wyrażania siebie właśnie mieli... No nie wiem sam

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Myślę, że rozmawiamy o paskach i meshach do zegarków ;) a nie o savoir vivre ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze savoir vivre jest na tyle pojemny, ze rozmowa o paskach tez się wpisuje w jakimś stopniu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze savoir vivre jest na tyle pojemny, ze rozmowa o paskach tez się wpisuje w jakimś stopniu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

racja :) np. paski a higiena :D tu zahaczymy o medycynę i estetykę ;) 

Edytowane przez worientom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na naszym poletku raczej nie wypada i osobiście uznałbym coś takiego nie tyle za brak ogłady czy szeroko pojętego stylu, co raczej za brak szacunku do osoby, dla której ten dzień może być ważny. 

 

 

To już zależy od upodobań - to nie było wesele po królewsku, a dla mnie było najważniejsze jak się ludzie bawią, a nie jak wyglądają. Szacunek miałem, że chciało im się tyrać tyle km żeby złożyć życzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewne zasady nie maja nic wspólnego właśnie z upodobaniami, są wręcz z nimi często sprzeczne

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, może pośmiałbym się z wujka Zenka jakby wyskoczył w sandałach i zastanawiał się co on wymyślił, ale Francuzi robili za swoiste zjawisko :D i nikt nie ośmielił się nawet za plecami ich skomentować.

 

Zresztą za dużo u nas wg mnie przemyśleń "co ludzie pomyślą", "co ludzie powiedzą", " to nie przystoi", "tamo nie wypada" itd. wg mnie oczywiście - sam tak wielokrotnie mam

 

a teraz back to 

orient-logo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M-force

Zawsze robi na mnie wrażenie ten model :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lody

 

/klikać/

post-92558-0-54720100-1529258346_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.