Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

brz

Użytkownik
 • Content Count

  1,112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

brz last won the day on March 13 2020

brz had the most liked content!

Community Reputation

1,789 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

1,422 profile views
 1. Laphroaig 10 upolowana. Aż 3 Lidle musiałem objechać, ale w końcu się udało.
 2. Znam, znam. „Black Shining Leather” kupiłem na kasecie niedługo po premierze.
 3. Ostatnio znow przechodzę fazę blackmetalową i tym razem staram się odkrywać różne kapele, których do tej pory nie tykałem. Aktualnie poznaję szwedzki Shining.
 4. Otóż to. Wszystkie promocje alkoholowe są u nich lokalne. Jak jestem w pobliżu, zawsze zaglądam, bo ceny i wybór mają najlepsze. Ale na takie sygnały o promocjach na konkretne flaszki patrzę przez palce.
 5. Też zaraz pędzę do Lydla po L10, bo czaję się już od dłuższego czasu. Na Uigeadail cena faktycznie fantastyczna, ale nie chce mi się przez całe miasto przewalać do Auchana tylko po to, żeby się okazało, że w moim promocji akurat nie ma.
 6. Tydzień temu tak ładnie trzymaliście te kciuki, że dziś była kontynuacja tematu. Tym razem już nieco bardziej frywolnie.
 7. brz

  Perfumy

  Prosto z paczkomatu. Czaiłem się na flakon od dłuższego czasu i w końcu przyszła pora, bo dekant powoli niknie. Ciekawe, że przy pierwszym kontakcie zapach niespecjalnie przypadł mi do gustu, po nieco głębszych testach stwierdziłem, że wolę jednak Spicebomb Extreme, a finał jest taki, że o V&R moja szafka już dawno nie pamięta, a Hemingway... cóż... jest bezbłędny.
 8. brz

  Żarty żartami...

  17 lat bez łyka wody, bo pewnie piję tylko Fantę.
 9. brz

  Perfumy

  Nic dziwnego, to świetny i mocno uniwersalny zapach.
 10. Panowie, czy u majfrenda można kupić jakieś w miarę niedrogie i nie za duże gmt, które: a) nie będzie zrzynką, b) nie będzie potrzebowało baterii?
 11. brz

  Jak wyglądamy?!

  Widać, że jest.
 12. @loco50, wciąż się na niego nie skusiłem. A co do tego gagatka, to właśnie stwierdziłem, że jak jednak po napowietrzeniu nie będzie smakować, będzie służyć jako dobra baza do krwawej Mary.
 13. Fakt, ten Dewar's jest do wypicia. Porównywaliśmy go z tym karaibskim Tullamore Dew i zdania były podzielone. Żona wolała irlandasa, ja wręcz przeciwnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.