Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

brz

Użytkownik
 • Content Count

  1,144
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

brz last won the day on March 13 2020

brz had the most liked content!

Community Reputation

2,994 Guru zegarmistrzostwa

About brz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

1,693 profile views
 1. brz

  Perfumy

  Oj tam oj tam. Z toitoiem jeszcze bym się zgodził. Ale to pozorne, kryje się za tym dużo przyjemnych nut. Kuros najlepszy jest w gorące dni - zielony, czysty, świeży, miodowo-ziołowy. To mój ulubiony zapach na plażę. Moim zdaniem dużo bardziej przystępny i nie tak bardzo retro jak Lapidus, a tego akurat znasz, @loco50.
 2. brz

  Perfumy

  Oczywiście, że biały! Ten czarny gumowy nie dla mnie.
 3. brz

  Perfumy

  Ważne, że jeszcze można kupić. Coraz częściej myślę, że chyba muszę upolować jakiś flakonik, bo odlewka topnieje. Nie wiem, gdzie będę tego używał, ale co tam. A dzis w ruch poszedł Kouros. ❤️
 4. brz

  Perfumy

  Nosiłem wczoraj. Kawał dobrego pachniucha! Nie mieszają już takich...
 5. brz

  Perfumy

  Na szczęście nie. Ale niektóre z tych zapachów wywołują pewnego rodzaju doświadczenia religijne u mojej żony. Czasem wyczuje niektóre z nich i jęczy „ojezu”. Dodaje też pytanie „co tak j...ie?”, ale zrzucam to na szok powodowany kontaktem z boskim pierwiastkiem.
 6. brz

  Perfumy

  Ten damski Memoir ciekawie pachnie, w przeciwieństwie do męskiego. A jak znajdujesz Jubilation? Mnie to brudne piżmo trochę pokonuje. Wciąż czekam, aż trafi się Fate naprawdę okazyjnie...
 7. brz

  Perfumy

  Ha, dziś akurat przyszedł kolejny flakon Encre Noire, który zanabyłem. Już nie pamiętam, który to. Do tej pory każdy sprzedawałem po jakimś czasie, ale ten już zostanie. A przy tych parametrach to spokojnie może być zapach całoroczny. W sumie to od dłuższego czasu niczego nie kupiłem, a tu nagle kumulacja i w ciągu kilkunastu dni pojawiły się 4 nowe flaszki. Dodatkowo lekko przeorganizowałem półkę i upchnalem lampki skradzione dziecku. Dorosły facet, a staję przed szafą, robię pstryk i cieszę się jak debil, patrząc jak mi się pachnąca woda świeci.
 8. brz

  Perfumy

  Czytałem kilka pozytywnych opinii. Ale sam styczności nie miałem.
 9. To fakt, sympatyczne jest. A piłeś to z ziołami do wermutu? Super zaskoczenie, bo faktycznie mocno tym wermutem zajeżdża. Ciekawe i orzeźwiające, choć nie wiem, czy wypilbym kilka z rzędu. No i trzeba lubić Martini.
 10. brz

  Perfumy

  Oj tak! Sprawdzałem, ale jak zobaczyłem Ciebie post wyżej, to mózg musiał zwarcia dostać. Wybacz.
 11. brz

  Perfumy

  Przy niektórych w zupełności wystarczy. Szuwi, co do tego Narciso, to zapach powinien mu się podobać. To, co piszą (że trochę Terre i trochę Declaration), to w sumie prawda. Choć bardziej Cartier niż Hermes. Dominują ciemny, puchaty kardamon i tłusty, jakby nieco maślany, heban. Zapach dość ciepły i miękki. Całkiem przyjemny. Mojej żonie się mocno podobał na mnie. Osobiście Declaration nie cierpię (do Terre też w sumie miłością nie pałam, o czym już tu pisałem), ale to nosiło się nawet nawet. Tylko trwałość w moim przypadku to 4 do 5 godzin max, więc wyekspediowałem, bo takie mankamenty wybaczam raczej zapachom, które naprawdę mi „robią”. Ogólnie szare i złote Narcyzie uwielbiam, a linii Bleu Noir jakoś nie poważam specjalnie. Ale co kto lubi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.