Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

brz

Użytkownik
 • Content Count

  1,001
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

brz last won the day on March 13 2020

brz had the most liked content!

Community Reputation

1,057 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

1,303 profile views
 1. 3.0 dobra pojemność. Beemkę taką kiedyś miałem. 🤣
 2. brz

  żarty żartami...

  Proszę mi tu nie obrażać Podkarpacia! 👻
 3. brz

  żarty żartami...

  To z kolei przypomina mi:
 4. Vonziej, skoro tak wyprzedajesz te swoje nowe, jeszcze niedostarczone, zdobycze, to ja się ustawiam w kolejce po SM 53.
 5. Teufel, pij irlandzkie, nie będziesz musiał się pilnować.
 6. brz

  Perfumy

  Bo nim był. Najwyraźniej moderator przeoczył.
 7. Hmmm, na pewno jest bardzo specyficzna i te rumowe beczki mocno się tu napracowały. Natomiast nauczony doświadczeniem wstrzymam się od osądów zaraz po odkorkowaniu flaszki. A! Właśnie się zorientowałem, że to blend! Jako kompletny neptyk w temacie irlandasów naciąłem się na tę łatkę Small batch, procenty i filtrację. To naturalnie musi wpłynąć na ocenę, ale z nią - jak już pisałem - poczekam.
 8. Ładne zakupy, Panowie. Ja znów wylądowałem na noc w Bielsku, więc w ramach podtrzymania nowej świeckiej tradycji podskoczyłem do lokalnego Carrefoura po coś na kolację. A że nigdy nie wiadomo, jakie szklanki będą w hotelu, wziąłem ze stosownym tulipankiem. 🤪 Herbee, obiecałem, że kiedyś spróbuję jakiegoś Teelinga. Lepszej okazji nie było jak do tej pory. 46%, non-chill filtered, rum cask finish
 9. brz

  Perfumy

  Przecież Tuscan Leather to przyjemniaczek.
 10. brz

  Perfumy

  Poza tym 150 ml tego Gucciego starczy do końca życia.
 11. Bartku, mam w szafce batch #66. Nie wiem, jak ma się do tego Twojego, ale w porównaniu z Glenfarclas 105 ta A'bunadh jest wyraźnie grzeczniejsza na języku.
 12. Sam robisz denaturat? 😅 Rano nawiedziłem Kaufland w celu uzupełnienia lodówki, ale przypomniałem sobie, że i szafka pustoszeje. Ciekawe, czy to w ogóle pijalne. Sprawdzam tanie burbonidła od czasu do czasu, bo czemu nie. W weekend odpaliłem litrowego Jima Beama z Biedry, którym ktoś mnie ostatnio obdarował, i masakra jakaś. Musiałem lodu dorzucać, bo nie szło pić. Po każdej takiej flaszce utwierdzam się tylko w tej swojej absurdalnej teorii, w którą sam nawet nie chce wierzyć. Ale jak nie wierzyć, jak każda ta promocyjna litrówka z dyskontowej promocji jest zwyczajnie fatalna? Dodatkowo Glenmorangie bardzo się do mnie uśmiechała, świecąc cenówką z cyframi 1, 2 i 9. Dawno nie piłem. Warto sprawdzić, czy wciąż będzie mi tak samo smakować. Tak się już przyzwyczaiłem do tych CS i prawie-CS, że 40% łykam jak kompocik, więc może być różnie.
 13. Herbee, nie kupuj Ron de Jeremy. Nie czytałem opinii, ale podejrzewam, że w razie czego człowiek może poczuć się, jakby został wydymany. *badum tssss* 😁
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.