Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

brz

Użytkownik
 • Content Count

  1,138
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

brz last won the day on March 13 2020

brz had the most liked content!

Community Reputation

2,423 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

1,556 profile views
 1. Kończymy. U starej klasyk, bo dawno nie piła (ja już dziś wciągnąłem jedną Marysię) a u mnie zrobiona na Ardbegu zamiast na wódce. Już to kiedyś tu pisałem - sama Marysia jest prawdziwą sztuką i rzadko można trafić na naprawdę dobrze zrobioną, ale taka na dobrej torfóweczce to jest inny poziom.
 2. Date niiiiiight. Były różne koktajle w różnych lokalach (w końcu spróbowałem Old Fashioned, bo mnie SPS namówił), ale kończyny klasycznie. Guinness ( zawsze <3) oraz u mnie Talisker, a u starej Ardbeg.
 3. Na allegro dużo negatywnych ocen. Piszą, że zapach i smak soku jabłkowego.
 4. brz

  Żarty żartami...

  Jeśli ktoś nie ma jeszcze pomysłu, od czego zacząć ograniczanie ogrzewania, może zastosować taką nakładkę. Sprzedam_nakadke_ograniczajaca_na_kaloryfer_na_rynek_polski..mp4
 5. Bestyjka jest dość słodka, więc jak znalazł. Na zdrowie!
 6. Coś w tym jest. Niespecjalnie pasują mi te przyśpiewki. Już I loved you at your darkest mnie tym mocno irytowało i średnio siadło jako album (choć Wolves ov Siberia to petarda).
 7. Nie miałem dziś siły na zmianę daty.
 8. Ta dziesiątka Benromacha to naprawdę przyjemny malcik.
 9. Moja ma podobne oprogramowanie. A ta 101, którą pokazałeś najpierw, to nowa butelka? Jeszcze takiej nie widziałem. Inna sprawa, że kiedyś 101 była niemal wszędzie, a teraz ją dostać od ręki to sztuka.
 10. Monsieur Poirot może być tylko jeden. Jeszcze te absurdalne wąsy! Powiedziałbym, że jak najbardziej do obejrzenia, jeśli nie miało się styczności z twórczością A. Christie.
 11. brz

  Perfumy

  @Annihilator, średnio na jeża. Raz na jakiś czas może być, ale ogólnie to miałem EDT - pozbyłem się po jakimś czasie. Miałem Parfum - poleciały jeszcze szybciej, bo parametry jakaś żenada. Ostatnio złapałem odlewkę Vetivera, ale coś mi się zdaje, że zbyt często używać nie będę (co oznacza pewnie raz do roku) i po najbliższym użyciu poleci w świat. @arturlep, ja jestem wyraźnie niehonorowy, bo do mnie nie pasował.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.