Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

brz

Użytkownik
 • Content Count

  1128
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

brz last won the day on March 13 2020

brz had the most liked content!

Community Reputation

3153 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

1937 profile views
 1. brz

  Perfumy

  To nie jest pora na niego. Kouros najlepszy jest w lecie.
 2. brz

  Perfumy

  Skandal!
 3. brz

  Perfumy

  Adam, ale to nie do picia jest.
 4. brz

  Perfumy

  Adam, ale z tych flaszek nie powinieneś pić.
 5. brz

  Perfumy

  Wychodzi na to, że jednak nie starczyło.
 6. brz

  Perfumy

  Chyba już wystarczy na ten rok.
 7. brz

  Perfumy

  Carbon, wyngiel („to koks, to antracyt”). Sezon grzewczy, opał drogi, komuś może zrobić się przykro od patrzenia na takie zdjęcia. I po co tak?
 8. brz

  Perfumy

  No właśnie. Wszystko dobrze u Ciebie?
 9. brz

  Perfumy

  To samo. Jak się nie wie, co się robi, to przede wszystkim nie należy tam kupować produktów z ubytkiem/zwróconych/rozpakowanych. Ludzie potrafią podmienić flakon na jakąś podróbkę o odesłać, a oni nie sprawdzają. Poza tym jest ok.
 10. brz

  Perfumy

  No słabizna..:D
 11. brz

  Perfumy

  New oznacza chyba wypusty w nowej szacie (inne (eko) pudełka, materiały wykorzystywane do produkcji korków chyba itp. Co do samej formuły zapachu, nie ma konsensusu. Jeden rabin powie, że grzebali, inny - że nie grzebali. Ale ogólnie to wciąż męski Interlude.
 12. brz

  Perfumy

  W Hebe mają Amouage?
 13. brz

  Perfumy

  Można było zamówić darmową próbkę na stronie jakiś czas temu. Cześć już dotarła w tym tygodniu, a ja wciąż czekam na donosiciela. A cena... Takie ma Lalique w tej oficjalnej dystrybucji. W Tiger&Bear czy Douglasie Encre Noire też po tyle stały. Walter, zależy, na co bardziej liczysz. Jak Cię znam, to stawiałbym na EDT. Ja najpierw poznałem EDT i byłem zauroczony. Świetliste, musujące cytrusy idealne na ciepły dzień do białej koszuli. Spora moc i trwałość. W przypadku EDP z parametrami już u mnie zdecydowanie gorzej. Z jednej strony to dobrze, bo kilka razy miałem wrażenie, że z EDT przesadziłem. Z drugiej... Szkoda nie móc się nacieszyć Habit Rouge. Myślałem, że zapachowo nie różnią się specjalnie (no, HDP jest zauważalnie cieplejsze) aż do testu ręką w rękę. W takim zestawieniu czuć różnicę. Klasyk jest na starcie dużo bardziej cierpki i zielony. Jest tam też ta charakterystyczna retro/toaletowa nuta. Po chwili na moment pojawia się też zielone neroli jak z Muglera Cologne. EDP jest bardziej zaokrąglone, rozmyte, nie musuje jak EDT niestety. Cytrusy jakby nieco bardziej w stronę pomarańczy. Ale przez to nowocześniejsza i bardziej uniwersalna, dobra do codziennych zastosowań. Reszta podobna - lekka a jednocześnie wyrazista skóra, drzewo różane, fantastyczna i pięknie podana wanilia (za którą zazwyczaj niespecjalnie przepadam). Żona tak średnio przepada za moimi zapachami w klimatach retro i różne komentarze potrafi wystosować (choć trudno mi za tym nadążyć, bo dziś na przykład usłyszałem komplement za Antaeusa :)). No i w przypadku EDT niemal zawsze słyszę, że „jakąś panią walewską for men”się wypryskałem. Gdy użyję EDP, takich komentarzy brak.
 14. brz

  Perfumy

  Czy to znaczy, że zamierzasz pozbyć się Chypre Palatin?:D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.