Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

brz

Użytkownik
 • Content Count

  1,140
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

brz last won the day on March 13 2020

brz had the most liked content!

Community Reputation

2,777 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

1,631 profile views
 1. brz

  Perfumy

  To ten glacon od ciacha?
 2. brz

  Perfumy

  Nawet flakon podobny. Pasuje mi kilka flakonów i dekantów oddać z bólem serca w dobre ręce, więc jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszam do kontaktu przez PW.
 3. brz

  Żarty żartami...

  https://m.demotywatory.pl/5172631
 4. brz

  Perfumy

  Jaka symbioza? Nie rozumiem problemu. Codziennie biorę prysznic przynajmniej raz, a większość ciuchów noszę raz i wrzucam do kosza na brudy. Wg statystyk, które starałem się prowadzic dość skrupulatnie z czystej ciekawości, w ubiegłym roku użyłem perfum 463 razy (171 różnych zapachów). A nie uznaję nadgarstkowych testów za „używanie” (nie doliczam takich przypadków), więc wszystkiego było pewnie nawet więcej. A są tu jeszcze lepsi.
 5. brz

  Perfumy

  Jakoś Cię nie kojarzyłem ze słodziakami. A green loverowi raczej daleko do landryny moim zdaniem.
 6. brz

  Perfumy

  Haha, Walter. Ciebie o posiadanie landrynowego króla bym nie posądzał.
 7. Aaa, ok. I tak pewnie kiedyś kupię, a później będę sobie pluł w brodę. Te 8-letnie Dewar'sy są niezłe (oczywiście to blendy). Karaibski mnie akurat lekko gryzie, ale Portuguese jest już całkiem spoko, choć słodki, a ten japoński naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył. W cenie ok. 65 PLN jedne z rozsądniejszych mieszanych pozycji.
 8. @Annihilator, Glengarry? Serio pijalne to? Bo zwykła jest dość podła. Kupiłem kiedyś i z początku mnie zwiodła, więc nawet coś pozytywnego tu napisałem, ale później szybko pokazała swoje wredne oblicze. Czytałem, że torfem wszystko przykryli i ludzie polecają, a ale wolę to usłyszeć od kogoś znajomego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.