Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

brz

Użytkownik
 • Content Count

  1,068
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

brz last won the day on March 13 2020

brz had the most liked content!

Community Reputation

1,288 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

1,339 profile views
 1. Tę w nowej butelce to da się wypić. Ta w starej to był czysty horror.
 2. Też zaczynam dochodzić do wniosku, że aktualnie bardziej od torfu zdecydowanie podchodzą mi rzeczy lżejsze i subtelniejsze. Choć - od czasu do czasu - odrobiną starej skarpety wciąż nie pogardzę. EDIT Z ciekawostek... Widziałem to ostatnio w Auchan, więc i Wy pewnie na to traficie prędzej czy później. Zastanawiałem się przez moment, ale szybciutko odstawiłem flaszkę na półkę. Zdjęcie z jakiegoś fejsbukowego profilu, bo nawet producent nie przyznaje się na stronie do tego tworu i musiałem chwilę szukać jakiejś grafiki. Tu recenzja: Tu recenzja w skrócie (wystarczy 20 sekund od tego momentu).
 3. brz

  Formuła1

  Świetny wyścig. Tak dobry w końcówce, że nawet zniesmaczenie fatalną lokatą Pereza nie doskwiera mi zbyt boleśnie.
 4. brz

  Formuła1

  @artme, obstawiałem 3. miejsce, ale widzę, że i 2. jest całkiem realne. Nie kibicuję mu, ale to niesamowity i wybitnie zdeterminowany kierowca.
 5. brz

  Formuła1

  Moja ulubiona trójka aktualnie na podium w idealnej kolejności. I tak, z perspektywy całego sezonu to pasjonujący wyścig.
 6. brz

  Perfumy

  Może chcą pomóc prawdziwemu mężczyznie odkryć w sobie kobiecy pierwiastek? 🤣 Niszowe marki zdecydowanie rzadziej bawią się w te marketingowe podziały dżenderowe. Nishane na swojej stronie nie dzieli zapachów na męskie i damskie - zapachy są dla wszystkich, a o zakupie niech decydują nuty, nie łatka. Iron Duke to też niby unisex. Tak że tego.
 7. brz

  Perfumy

  Sultan Vetiver? Nieeeee, niespecjalnie. To znaczy odważna dziewoja wszystkiego użyje, ale moja żona reaguje na ten zapach tekstem "pachniesz eleganckim starszym panem". Dla mnie to trochę taki unowocześniony, wyczyszczony z przypraw i o niebo lepszy jakościowo Guerlain Vetiver. Świetne trawsko - raz szaro-zielone, raz przydymione, raz ziemiste. Mimo swoistego ciężaru i tych przymiotników jest w miarę czysto, świeżo i - jak dla mnie - zdecydowanie męsko. Dla zachowania równowagi... Właśnie mam na sobie absolutnie świetne Tendre Est La Nuit Majdy Bekkali. Piękna paczula z kadzidłem. Opinie na fragrantice głównie od kobiet.
 8. brz

  żarty żartami...

  Tani ten Submariner. 😁
 9. brz

  żarty żartami...

  Ktoś zna hiszpański i przetłumaczy z grubsza? Uprzedzając pytania... Ta Polonia to, zdaje się, jakiś program TV i stąd to słowo w tytule. Polacy nie muszą czuć się urażeni.
 10. Przejrzałem część tych linków i tu mam wątpliwości. Bałbym się, że takich niezafoliowanych prezerwatyw ktoś już mógł użyć. 🤣
 11. https://m.pl.aliex... Wystarczy wyciąć "m.".
 12. Teeling to trunek jak najbardziej pijalny, ale z klasycznym ujęciem whisky ma moim zdaniem niewiele wspólnego. Glenlivet 15 od jakiegoś czasu uśmiecha się do mnie z półek. W końcu pewnie się złamię i spróbuję. Dawno temu na liście chciejstw miałem Nadurrę, ale odpuściłem po rozczarowującej 18-latce. Ciekawe, czy to błąd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.