Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

teston

Fortis

Rekomendowane odpowiedzi

tak.


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O q...

Czy ktoś zna tego sprzedawcę i wie coś na temat sprzedawanych przez niego zegarków?

Bo ten tekst już gdzieś widziałem cytowany na naszym forum i to w kontekście raczej negatywnym:

Wszystkie zegarki są oryginalne i nie ma mowy o jakichkolwiek podróbkach, oswiadczamy to wszem i wobec jak równierz gwarantujemy pod rygorem wysokiego odszkodowania.


Można bez końca patrzeć na ogień, wodę i parkującą kobietę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak byla rozmowa w temacie o Panerai. Co do tego Fortisa to dziś otworzyłem maila od Allegro i zobaczyłem że aukcja zakończona. Komuś musiało się śpieszyć ze sprzedażą, skoro wystawił za 1200, kup terz 1500, a ktoś się odezwal i poza aukcją zegarek został sprzedany za 1400PLN (cena to informacja od sprzedającego).

 

Stan rzeczywiście dobry i wsyzstkie dokumenty, fajnie ma kupujący :| Ale to z kolei rzuca jeszcze większy cien na sprzedającego. Czy sam ma dostęp do takiej taniochy, czy może ma podruby, a może zegarki po prostu pochodzą z nielegalnego źródła, dlatego chętniej sprzedał poza aukcją. Nikogo o nic nie posądzam, po prostu te ceny sa wyjątkowo zaniżone, ktoś prowadzi działalnośc sprzedażową, a z takiej sprzedazy to normlanie zarobku nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś zna tego sprzedawcę i wie coś na temat sprzedawanych przez niego zegarków?

 

To najprawdopodobniej drugie konto pana sszelwppl - a o nim już było u nas w klubie, o ile mnie pamięć nie myli...


Omega Planet Ocean XL  |  Omega Railmaster XXL  |  Tag Heuer Carrera Drive Timer  |  Ticino Big Pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To najprawdopodobniej drugie konto pana sszelwppl - a o nim już było u nas w klubie, o ile mnie pamięć nie myli...

 

To by tłumaczyło, skąd znam to zdanie, bo chyba na jego aukcji je zobaczyłem...


Można bez końca patrzeć na ogień, wodę i parkującą kobietę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.