Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Coby nam kolega nie zdominował wątku, to wkleję swojego homazowego kwarcyka z chińskim piórem do kompletu😀

IMG_20221026_130837.jpg

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tofiks_th napisał(-a):

Coby nam kolega nie zdominował wątku, to wkleję swojego homazowego kwarcyka z chińskim piórem do kompletu😀

IMG_20221026_130837.jpg

Brawo. Wreszcie ktoś się obudził w tym wątku. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bogdan57 napisał(-a):

lobinni.thumb.jpg.c6b21dcdb8a8ac5f250e2000383a695a.jpg

U mnie od dłuższego czasu w czołówce listy zakupowej, ale ciągle go coś spycha. Jak to w kolejkach za czasów PRL-u. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KRZYSIO napisał(-a):

Ładnie wygląda. Jak z jakością ?

"Bondowski" sekundnik to mój pomysł a reszta - fabryczna. Jakość nie powinna Cię rozczarować. Jedyne co mogłoby być powodem do narzekania, to brak stop-sekundy (tania Miyota). Obecnie o ile dobrze pamiętam są też z NH 35 i PT 5000 a więc tu tego problemu nie ma. Może być kłopot z kopertą dwukolorową jak w moim, ale to już indywidualna ocena co ładne. Pasek zamieniony, ale podobny do firmowego. Ten pochodzi od Heimdallra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KRZYSIO napisał(-a):

To właśnie sekundnik mnie oczarował :) 

Do kupienia na Ali za tzw. grosze i można zmodować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś pomysł. Ten wzór koperty jest także od San Martin i pewnie z lepszym werkiem. Cena pewnie też inna , ale coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, KRZYSIO napisał(-a):

To jest jakiś pomysł. Ten wzór koperty jest także od San Martin i pewnie z lepszym werkiem. Cena pewnie też inna , ale coś za coś.

Jakby nie patrzeć, to San Martin kosztuje na podobnym mechanizmie 2x tyle. Co do jakości koperty, to akurat niekoniecznie musi być gorsza w Phylidzie. Homar Suba SM miał dosyć ostre brzegi bezela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marekvegas napisał(-a):

Panowie, miał ktoś styczność z takim czymś? Warto za  niewielkie pieniądze?

IMG_20221101_153516.jpg

Mocno subiektywnie - nie kupiłbym. Nazwa jak z chorego snu Chińczyka a kolory? Pozornie tylko grają, turkus z zielenią i jeszcze pomarańcz z żółcią? Jak to mówią Polacy w Anglii - TUMACZ. ;) Chcesz kupić coś taniego na Ali? Jest tego sporo. Przyjrzyj się na przykład homarom Tandorio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marekvegas napisał(-a):

Bardziej chodziło mi markę. 

Ich zegarki pojawiły się całkiem niedawno, więc pozostaje Ci samemu zaryzykować albo poczekać na kogoś kto już kupił. Masz coś z Tandorio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część

Jako skromny fan zegarków długo przeglądam forum. Pora było utworzyć konto.

Przeglądając dział poświęcony chińskim zegarkom zastanawia mnie kwestia prawie 0 zegarków kwarcowych.

Rozumiem upodobanie do automatów sam mam Seiko 5 na 4R37 którego bardzo lubię nosić.

Ale co z tymi bardziej popularnymi markami na Ali jak choćby Curen wyglądają dobrze widziałem 2 na żywo.

Sam posiadam w kolekcji Pagani Desing na VH65, Naviforce (za gruby) oraz nowy nabytek Sanda za 55 zeta wygląda jak G-Shock działa nawet wodoszczelność.

Lubię po prostu bez obsługowość i względną dokładność chodu. Mam chrono Pulsara tam to jest dla mnie majstersztyk przy zachowaniu ceny. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.