Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

corten

G-Shock 5600

Rekomendowane odpowiedzi

Widać jest na nie popyt bo akurat ten model podrożał o przeszło 30 dolarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać jest na nie popyt bo akurat ten model podrożał o przeszło 30 dolarów.

 

bardziej chyba występuje ten sam problem co z dyskami twardymi - zalane fabryki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blatio jak możesz podeślij mi na PW sklep gdzie kupiłeś swoje.

 

Kurczę, z GW-M5600-1ER to był jakiś prywaciarz, co miał chyba 2-3 sztuki tego zegarka, nie pamiętam dokładnie która to była moja aukcja, dość powiedzieć, że wylicytowałem go za 170 zł, ale bez gwarancji, więc za bardzo nie mam co narzekać.

Gw-5600J kupiłem głównie ze względu na wygląd (szkoda, że WC nie działa w Europie, ale jak trzeba, to go sobie i tak synchronizuję ręcznie do zegara atomowego, bo śpieszy dość znacznie, jakieś 15-20 s na miesiąc), niestety nie pamiętam sprzedawcy, a z archiwum eBaya już mi się skasowały wszystkie zakupy.


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.