Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Monna

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monna

Witam!

 

neuro-> cześć! :D

 

dariusz chlastawa-> niebawem liczę na to, że uda mi się troszkę pofotografować i przedstawić na forum swoją kolekcję :D

 

MasterFan-> witam kolegę!

 

tessio-> mam szacunek także dla podróbek :D Panerai jest fanstastyczny..

 

RabinHood-> witam. Ja oczywiście stawiam na czystość marki. Ale jak też wspomniałam, nie mam nic przeciwko.. lekkim rysom na nieskazitelnym obliczu. Nie jestem zbyt konserwtywna, ale zbyt niekonserwatywna tez nie jestem :wink:

 

spelsz-> tak wyszło, człowiek nigdy nie wie co będzie w życiu robił. :wink:

 

wocio19-> no ja przyznam że mam lat kilka-naście (kobiety nigdy nie zdradzają wieku),a kończę tak jakoś dwa kierunki studiów... na jednym przeważają kobiety, na drugim - mężczyźni :D

 

feleksc-> bardzo miło słyszeć o takiej ładnej kolekcji! :) Ja na pewno kiedyś zakupię katankę, ale wybór wymaga czasu i rozeznania. Kukri? Prosimy o zdjecie, podobnie jak kilka zdjęć kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Kukri? Prosimy o zdjecie, podobnie jak kilka zdjęć kolekcji.

_________________

 

oto kukri:

 

post-0-0-30600000-1330481362.jpg

 

(Kukri to ciężki zakrzywiony nepalski nóż używany zarówno jako broń sieczna o głowni krzywej jednosiecznej . Kukri stanowi część uzbrojenia i heraldyki wojowników Ghurka. Dla wielu ludzi jest znany jako "nóż Ghurków".)

dodam od siebie że odpowiednio rzucony -pięknie lata :wink:

 

co do zdjęć(kiedyś ludzie na forum moich mieli dość :oops: :wink: :D )

jak zakupie nowy aparacik-na pewno prześle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Monna

dariusz chlastawa-> oczywsiscie zgadzam się że nie należy popierać przejawów podrabiania markowych zegarków. Najlepiej mieć oryginał i do tego dążę-ale słyszałam ostatnio o podróbkach Rolexów za 200-500zł i zbiło mnie to absolutnie z pantałyku...

 

Jeśli chodzi zaś o biżuterię-to trudno czasem odróżnić także diament prawdziwy od syntetycznego(podróbki), tak dziwnie ten świat jest złożony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi Rolexami czy Omegami za 100-200 zł to jest jeden zasadniczy problem (pomijając aspekty moralne czy prawne). One zwyczajnie są totalnym szmelcem, który nie chodzi. A raczej chodzi jak chce. Zegarek automatyczny, który w bezruchu wytrzymuje 2-3 h, za rok padnie zupełnie, nie mówiąc jak zacznie "obłazić" złocenie czy chrom, itd. Ani on efektowny ani efektywny. I w złym guście. Biżuteria "działa" inaczej 8)

Poza tym zegarek musi miec duszę, a chińskie raczej tego nie posiadają. A wygląd...oto próbki (osoby o słabych nerwach proszone o nieoglądanie zdjęć tych potworów):

 

omega23ro.jpg

 

albo jeszcze lepsze badziewie - dla mnie rekordzista:

 

post-1432-0-91168400-1330481506.jpg


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej się podoba ta pierwsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że można "omega" napisac nawet na plastikach za 3 zł z kiosku. Wyjaśniam, że jak ten pierwszy potworek był na allegro za jakieś 150 zł, to drugi ponad 200! Ale skoro "vacherony" i "patki" chodzą po 300-400 zł to co się dziwić.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-125-0-23869700-1330481990.jpg

Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w Klubie Monna :(

(Trochę się spóżniłem... Ale co to szkodzi, lepiej się witać niż żegnać :()


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Monna :(

 

....ale słyszałam ostatnio o podróbkach Rolexów za 200-500zł i zbiło mnie to absolutnie z pantałyku...

 

Dobrze ze nie widzialas podrobek za 1000$ :shock:


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witamy Cię na forum .Będzie nam miło ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mowa o katanach i nożach :D to ja polecam...

http://www.artjapan.pl/index.php


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.