Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kornaszewski

Użytkownik
 • Content Count

  751
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

About Kornaszewski

 • Rank

 • Birthday 11/06/1977

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  5076244

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kielce

Recent Profile Visitors

401 profile views
 1. Z przykrością informuję, że pomimo wcześniejszych zapewnień nie będę mógł pojawić się na tegorocznym spotkaniu. Sprawy osobiste.
 2. Powinno być dobrze. W razie problemów w przyszłości proszę o wiadomość na priv.
 3. Na wniosek kolegi zetdrw: Na serwerach google paczka nr 1 paczka nr 2 paczka nr 3 paczka nr 4 na chomiku paczka nr 1 paczka nr 2 paczka nr 3 paczka nr 4 Miłego pobierania.
 4. Na Web of Stories można obejrzeć wywiad z Danielsem. Opowiada o swoim życiu, pracy, hobby, zdrowiu i kontaktach ze szwajcarskim przemysłem zegarkowym. Tyleż pouczające, co zasmucające wnioski się nasuwają po obejrzeniu/przeczytaniu. Niektóre wypowiedzi Danielsa z wywiadu są rozbieżne z informacjami w wątku (o ile dobrze pamiętam). Strona domowa Daniels'a. Książki Danielsa można dostać na amazon. "Watchmaking" mam, mogę polecić. Ośmielająca Dla zainteresowanych transkrypcja wywiadu - George Daniels.pdf Może ktoś się pokusi o przekład.
 5. Życzę powodzenia projektowi "Copernicus" i jego autorom. Nie miałem siły wczytywać się w cały wątek, więc mogę nieopatrznie powtórzyć czyjeś "dobre rady". Moja rada jest prosta. Róbcie takie zegarki, jakie sami chcielibyście nosić Reszta przyjdzie sama (lub nie ). "Tyle mojej rady, zrobicie jak będziecie chcieli". Gdybyście potrzebowali pomocy z dokumentacją techniczną, to ostatnio ukończyłem (z powodzeniem) kurs AutoCad i w wolnych chwilach między własnymi projektami mogę Wam coś przerysować.
 6. Dzięki. Najwyższy był czas jak zwykle na ostatnią chwilę
 7. Jest ok. Wreszcie napisałem pracę dyplomową i się obroniłem. Będę miał czas, żeby wykorzystać umiejętności nabyte na kursie autocad'a.
 8. Pobrałem wszystko, dzięki. Jakby się kiedyś okazało, że będzie komuś potrzebne, to można się zgłaszać. Dodatkowo powiem, że tutaj można znaleźć dokumentację techniczną mechanizmów ETY.
 9. Przeczytane w necie. Dieta cud! Mam psa labradora i właśnie kupiłem worek Pedigree Pal w supermarkecie, po czym czekałem w kolejce do kasy. Kobieta za mną zapytała czy mam psa?(!) Bez zastanowienia odpowiedziałem, że nie i że właśnie ponownie rozpoczynam dietę Pedigree Pal, chociaż nie powinienem, bo ostatnio wylądowałem w szpitalu. Ale zdołałem zgubić ponad 20 kg zanim obudziłem się na oddziale intensywnej terapii z rurami w większości moich otworów i z igłami w obydwu ramionach. Powiedziałem jej, że jest to w sumie idealna dieta i należy mieć zawsze wyładowane kieszenie bryłkami Pedigree Pal i zjadać jedną lub dwie gdy poczujesz głód. Jest to żywność zawierająca wszystkie składniki niezbędne do życia i mam zamiar znowu ją zastosować. Musze zaznaczyć, że teraz wszyscy w kolejce byli oczarowani moją opowieścią. A zwłaszcza wysoki facet za tą kobietą. Zszokowana, zapytała, czy dlatego wylądowałem na intensywnej terapii, bo zatrułem się pożywieniem dla psów? Powiedziałem jej, że nie - że usiadłem na ulicy, by wylizać sobie jajka i samochód mnie uderzył... Myślałem, że trzeba będzie pomóc facetowi za nią wyjść ze sklepu,bo ze śmiechu prawie stracił przytomność...
 10. Chomik o podanej nazwie nie istnieje. Może wstawisz w innym miejscu? Jestem zainteresowany tymi materiałami.
 11. Pomysł bardzo mi się podoba (choć nie mam zegarków, które mogłyby startować). Co do instytucji weryfikującej dokładność, to można by zgłosić się do tej, która oficjalnie zajmuje się czasem w Polsce, czyli GUM. Nawet jeśli Urząd odmówi, to można ich będzie pociągnąć za język z kim współpracują (sami sobie wszystkiego nie wymyślają ).
 12. Oto wczorajszy zakup. kosztował mnie 120 złociszów, ale nie sądzę, żebym przepłacił. Stan "szufladowy" Jak znajdę trochę czasu, to wstawię więcej fotek. Brzęczyk jest super (mój pierwszy)
 13. Dziękuję za gratulacje (zupełnie niezasłużone z resztą ) Tymczasem potomek bardziej męczy swoją mamę niż mnie. Do braku snu raczej jestem wprawiony, za to czasu coraz mniej
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.