Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

michalop

POMOCY !!! aktualizacja witryny internetowej

Rekomendowane odpowiedzi

Microsoft nie ma tu nic do rzeczy. Word jest edytorem tekstu i założenia jakie przyświecały temu produktowi były zupełnie inne niż tworzenie stron internetowych. Skoro już poruszamy się w obrębie aplikacji Microsoftowych to do tego celu lepiej użyć FrontPage.

 

Wybacz, ale ja nie wnikałem w to, do czego został stworzony Word.

Napisałem jedynie, ze strona od której zaczął się ten wątek została wygenerowana przez Worda. A jakość kodu html-owego owej strony jest efektem "dziwnej" konwersji formatu doc do html-a. A za to IMHO odpowiedzialni są ludzie z Microsoftu. Skądinąd sympatyczni faceci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

@MAVERICK

Wiem jak to jest, gdy ktoś wsiądzie na moj ulubiony program, wiec gwoli ścisłosci przyznaję, że Pajączek jest fajnym nażędziem, dającym możliwośc pisania 'na czysto' jak i z ułatwiaczami.

 

A EditPlusa wole, bo jest bardziej purystyczny :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...szybko sie młodzian uczy- brawo :!: :wink: :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

mam dobrego nauczyciela :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wink: :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
@MAVERICK

Wiem jak to jest, gdy ktoś wsiądzie na moj ulubiony program, wiec gwoli ścisłosci przyznaję, że Pajączek jest fajnym nażędziem, dającym możliwośc pisania 'na czysto' jak i z ułatwiaczami.

 

A EditPlusa wole, bo jest bardziej purystyczny :twisted:

 

:D Pajączek nie jest moim ulubionym programem. Zresztą ja nie mam takich sentymentów. W zależności od tego jaki chcę uzyskać efekt, to dobieram sobie odpowiednią aplikację.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
serdeczne dzięki !!!!

 

P.S. nie wiem kto robił tę stronę - ale uczniom le cobusieura się wszystko wybacza :D

 

piotrek

 

Le Corbusier wykombinował betonowe bloki wielorodzinne i teorię, że dom ma być maszynką do mieszkania.

 

Tego mu ani jego uczniom nie wybaczam :twisted:

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ale i kaplicę w Ronchamp i inne świetne realizacje... a blokom bardziej 'winny' jest cały Bauhaus, a nie sam LC (i to 'winny' do pewnego stopnia oczywiście)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że wtykam kij w mrowisko :D

 

Ale zdania o "mistrzu" nie zmienię. Wizjonerem LC może i był, ale Marks też był wizjonerem i podobno chciał dobrze, tylko ludzie zawinili :D

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.