Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Majowy Diabeł

chwalimy się swoimi eco-drive'am?

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, alpaczino napisał(-a):

Też World Chronograph - tylko że Red Arrows. emoji6.png
20220306_151737.jpg.272eb98217b62ec9d719cb521cec916d.jpg

Pozdrawiam

 

a tu Black Unadarek 

 

IMG_20210620_155728.thumb.jpg.5bcb0e5dab3c9a7a60678c904c8d006f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na nowe gacie 😎

Polish_20220306_185014329.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, beriam napisał(-a):

W oczekiwaniu na nowe gacie 😎

Polish_20220306_185014329.jpg

Po starszym bracie? 😜?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eddi87 napisał(-a):

Po starszym bracie? 😜?

 

Jedno wyklucza drugie ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
a tu Black Unadarek 
 
IMG_20210620_155728.thumb.jpg.5bcb0e5dab3c9a7a60678c904c8d006f.jpg
 
Gratuluję - jest piękny.
Ten model tylko potwierdza moją teorię o wyjątkowym wykonaniu modeli AT.... z kalibrem H800. B)
Aplikowane cyfry i giloszowanie świadczą o przynajmniej "niecodziennej" dbałości o szczegóły - jest moc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, alpaczino napisał(-a):

 

Gratuluję - jest piękny.

Ten model tylko potwierdza moją teorię o wyjątkowym wykonaniu modeli AT.... z kalibrem H800. B)

Aplikowane cyfry i giloszowanie świadczą o przynajmniej "niecodziennym" wykonaniu - jest moc. 💪

a... dzięki Twój też jest extra - ten mój troszczę za goły i biedny w indeksiki :) ale go lubię :) Ogólnie Wszystkie Citizeny są fajnie wykonane :) 

Niech Moc i Citizeny będą z Tobą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

IMG_20220311_091726.jpg

Ten mi się podoba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

Ten mi się podoba. 

Dzięki. Zacząłem z wysokiego C a potem zacząłem kupować chińczyki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Dzięki. Zacząłem z wysokiego C a potem zacząłem kupować chińczyki ;)

No ja odwrotnie najpierw chińczyki później coraz wyżej. Choć nadal nie wysoko 😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, revolta4 napisał(-a):

No ja odwrotnie najpierw chińczyki później coraz wyżej. Choć nadal nie wysoko 😋

Najważniejsze to kupować to co się podoba i nie rujnuje budżetu (kredytu na nie też nie popieram). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Najważniejsze to kupować to co się podoba i nie rujnuje budżetu (kredytu na nie też nie popieram). 

problem jest taki że jak człowiek się napali to nie ma pohamowań co do zakupów - żale przychodzą później :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie właśnie nie. Nie ma z tym. Problemu, podoba mi się nie stać mnie nie kupuje, rozsądek ponad wszystko, są sprawy ważne i ważniejsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, unadarek napisał(-a):

problem jest taki że jak człowiek się napali to nie ma pohamowań co do zakupów - żale przychodzą później :) 

Jest na to sposób. Kupować zawsze najtańsze z listy planów. I najlepiej pojedynczo! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Paulus57 napisał(-a):

Jest na to sposób. Kupować zawsze najtańsze z listy planów. I najlepiej pojedynczo! :) 

Sam wiesz że jak się coś planuje to mało z tego wychodzi - hehehh jak coś zobaczysz nowego i się napalisz  to i plany poszły w ...........to jest tak jak ktoś ma pasje - znam co nie maja i każdy grosz myszkują ale nie wiem co lepsze :) jest też efekt nie płacenia gotówką a wirtualnie - jakby stał i liczył setki to byłoby bardziej żal :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, unadarek napisał(-a):

Sam wiesz że jak się coś planuje to mało z tego wychodzi - hehehh jak coś zobaczysz nowego i się napalisz  to i plany poszły w ...........to jest tak jak ktoś ma pasje - znam co nie maja i każdy grosz myszkują ale nie wiem co lepsze :) jest też efekt nie płacenia gotówką a wirtualnie - jakby stał i liczył setki to byłoby bardziej żal :) 

Ja tam jak budżet słabszy, to skupiam uwagę na Timexach albo Casio. Jak było grubiej w portfelu, to przygarnąłem parkę Hamiltonów. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, revolta4 napisał(-a):

Nie ma kasy to się nic nie kupuje 😋

Gorzej, jak jest od kogo pożyczyć ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Paulus57 napisał(-a):

Ja tam jak budżet słabszy, to skupiam uwagę na Timexach albo Casio. Jak było grubiej w portfelu, to przygarnąłem parkę Hamiltonów. :) 

myślałem o Timexach ale dałem spokój zostaje napewno jako trzon  przy Citizenach a poboczne to także nowość w moich zbiorach Swiss Militarny w dobrych cenach  (tylko kupuje na Rondach ) - wykonanie dobre -  nurka ala Casio mdv-106 -można mieć w tej samej cenie - tylko przewaga bo ma szafir z antyrefleksem i Ronde 715  :)  o grubszym portfelu to nie wspominam :) 

7 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Nie ma kasy to się nic nie kupuje 😋

to nazywa się fachowo głodówka i wtedy wystaje się przed witryną z zegarkami śliniąc się ... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, unadarek napisał(-a):

myślałem o Timexach ale dałem spokój zostaje napewno jako trzon  przy Citizenach a poboczne to także nowość w moich zbiorach Swiss Militarny w dobrych cenach  (tylko kupuje na Rondach ) - wykonanie dobre -  nurka ala Casio mdv-106 -można mieć w tej samej cenie - tylko przewaga bo ma szafir z antyrefleksem i Ronde 715  :)  o grubszym portfelu to nie wspominam :) 

to nazywa się fachowo głodówka i wtedy wystaje się przed witryną z zegarkami śliniąc się ... :) 

Te moje zainteresowanie zagarka i trwa z 15 lat albo więcej. Przerabiałem różne opcje. 

Wielkie zagarki tylko (nadgarstek 20cm) 

Automaty 

Mecahniki i automaty 

Tylko divery

Kolekcja mieszaną 

Bezobsługowe 

Był czas że było ich około 50 szt w budżecie do 1000sl za każdy. 

Później sprzedane wszystko dla jednego zegarka. 

Nawet było tak 10 dni gdzie nie miałem wcale zegarka czekając na przesyłkę tego jednego który miał zastąpić wszystkie 

Mając ten jeden. No jak bez G shocka No i się zaczęło znów kolejny kolejny itd 

Teraz od 3-4 lat mam praktycznie stałe zegarki 6 szt. Jeden czasem rotuje i tyle. Może się coś znieni w głowie..... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Te moje zainteresowanie zagarka i trwa z 15 lat albo więcej. Przerabiałem różne opcje. 

Wielkie zagarki tylko (nadgarstek 20cm) 

Automaty 

Mecahniki i automaty 

Tylko divery

Kolekcja mieszaną 

Bezobsługowe 

Był czas że było ich około 50 szt w budżecie do 1000sl za każdy. 

Później sprzedane wszystko dla jednego zegarka. 

Nawet było tak 10 dni gdzie nie miałem wcale zegarka czekając na przesyłkę tego jednego który miał zastąpić wszystkie 

Mając ten jeden. No jak bez G shocka No i się zaczęło znów kolejny kolejny itd 

Teraz od 3-4 lat mam praktycznie stałe zegarki 6 szt. Jeden czasem rotuje i tyle. Może się coś znieni w głowie..... 

 

powiem tak do tego trzeba dorosnąć ale - odwieczny dylemat jeden lepszy czy kila średnich - ale w naturze człowieka jest i to każdego że mu taka kombinacja jednego zegarka po prostu w jakimś przedziale czasowym się nudzi i nie ważne ile kosztuje - i potem zaczyna się zbieractwo od nowa - tak  już maja pasjonaci i zbieracze :) - wiem że przedziałem dobry jest mieć jak Ty ok 6-8 zegarków max - ale do tego też trzeba dorosnąć i przejść swoją drogę od wielu do kilku  :)  

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem od dwóch eco-drive'ów a potem...poszło. Stan obecny - szuflada, ale z uszanowaniem (czyli nic luzem, wszystko w coraz ładniejszych pudełkach, obecnie już drewno z wykończeniem fortepianowym ;)). Każdy z nich wybrany nie bez powodu, dlatego obawiam się, że nie uda mi się nigdy zejść do tzw. rozsądnej ilości. Któż jednak z nas zna przyszłość? Może kiedyś zostanę sam na sam z jakimś Rolkiem? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.