Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nagib

ROLEX cal.1215 - VINTAGE

Rekomendowane odpowiedzi

rozmarzyłem się.. chociaż chyba troszkę bardziej nad tym o wątek niżej.. Długo trzeba takich zegarków szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny :) grtauluje ;) ale cal. 1215 to ten z data na automacie!

pozdr

Rafal

 

 

wybacz - manulany!!! ale wyrzuca mi zarowno z data jak i bez - Nagib jak bedziesz mial czas prosze podladuj werk:)

 

pozdr

 

6466movel.jpg post-514-0-65829500-1331333588.jpg post-514-0-02715600-1331333589.pngpost-514-0-77948500-1331333620.png

post-514-0-84898900-1331333587.jpg

post-514-0-36304600-1331333620.jpg


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz - manulany!!! ale wyrzuca mi zarowno z data jak i bez - Nagib jak bedziesz mial czas prosze podladuj werk:)

 

Chyba, że popełniłem błąd w notatkach. Myślisz, że to seria 6xxx? Po otwarciu wykonam zdjęcie duszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to jest ROLEX Panowie, a nie to współczesne badziewie ;)

Gratuluję pięknego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagib,czlowieku,skad Ty tyle takich pieknych zegarkow wyczailes?

Wszystkie sa cudowne,ogromne gratulacje,niech sie dobrze nosza (lub tez niech ladnie wygladaja w gablotce jako obiekty kolekcjonerskie ;) )!


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagibie, wklej od razu wszystkie te cacka, bo palce od gratulacji mnie zabolą ;)

Gdybyś uznał, że masz ich za dużo i że Cię nudzą, to daj znać :)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagibie, wklej od razu wszystkie te cacka, bo palce od gratulacji mnie zabolą :)

Gdybyś uznał, że masz ich za dużo i że Cię nudzą, to daj znać ;)

 

Rozkosz będę stopniował. A co do Ciebie Przyjacielu mam wyrzuty sumienia za tą DOXĘ co licytowałeś (pamiętasz - 18karat - numer seryjny ok. 2600 - najstarszy naręczny jaki widziałem przez kilka lat ) ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozkosz będę stopniował. A co do Ciebie Przyjacielu mam wyrzuty sumienia za tą DOXĘ co licytowałeś (pamiętasz - 18karat - numer seryjny ok. 2600 - najstarszy naręczny jaki widziałem przez kilka lat ) ;-)

 

No to stopniuj, Nagibie, stopniuj... - naprawdę miło popatrzeć.

Co do doxy - jak to mówił Wołodyjowski "Nic to, Baśka...". Może jeszcze się trafi ;)

A Rolexy - piękne. Tak się składa, ze jakoś nigdy rolex mnie nie fascynował. Owszem - historia, legenda, image, ogólny szacunek itpd, ale te współczesne są w moim odczuciu po prostu brzydkie. Nie mają tego czegoś... (Tu oczywiście przepraszam wszystkich Kolegów, którzy to cos w nich widzą). Mimo technicznej doskonałości i powszechnego uznania, dla mnie wygladają jak z telezakupów. Żeby nie było, że mówię o niewidzianym - oglądałem, przymierzałem, przygladałem się i... nic. Staranne wykonanie, świetne mechanizmy i całkowity brak emocji..

A te Twoje... Piękne.. Naprawdę piękne!


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny. Daj zdjecia werku. A tarcza - oryginalna\czyszczona\odnawiana?


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.