Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LukasS

Vostok Amfibia Latin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zbyszek_73

Kiedyś pomiałem trochę Amfibię i się jej pozbyłem bo mnie wkurzała designem (zielony ceferblat "KGB"). Teraz żałuję , fajna była, chcę sobie odkupić, chyba wezmę na allegro od Irka Jarosza (user www-vostok-pl) za 150 na bransolecie ale taką bardziej "wodną" (z kotwicą na cyferblacie albo coś koło tego). Koperta stal ale luneta to mosiądz (ja swoją miałem krótko to mosiądz nie zdążył wyleźć spod chromu ale ostatnio oglądałem Amfibię u dziada na placurze i ząbki lunety już miały żółte czubki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coraz bardziej mysle o jakims diverku. ale mam mało kasy i sie zastanawiam nad amfibio. tylko mam pytania:

czy ten mechanizm jest w stanie pochodzic długie lata?

TAK

czy da się go wyregulowac ponizej 10s na dobe?

TAK

czy koperte jak i obrotowy bezel jest cały ze stali?

KOPERTA jest chromowana, BEZEL też ale pod spodem jakiś stop miedzi

czy amfibie majo jakies wady techniczno-jakosciowe?

Zdarzają się braki, to normalne...tym bardziej w zegarku za 150 zł :roll:

w Latinie przebarwia się czasem tarcza- z niebieskiego na fiolecik a w ekstremanych sytuacjach na róż.

.....ale dostęp do nowych pasujących jest spory(tyle, że to już nie LATIN będzie :(

 

Ogólnie za 170zł z lotniczą przesyłką trudno znaleźć lepszy zegrek w takim stylu- nowy i mochaniczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek_73

Co do konstrukcji koperty to dałbym sobie rękę uciąć , że moja była stalowa (chyba nawet drapałem ucho, zeby sprawdzić). Lunety nie drapałem ale wiem, że jest mosiężna bo widziałem przetartą u handlarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy moglibyście polecić jakiś pasek do latina, bo bransoleta to jednak za solidna nie jest :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, czy moglibyście polecić jakiś pasek do latina, bo bransoleta to jednak za solidna nie jest :lol:

Polecam jakiegoś Nato-strapa. Spójrz na drugą stronę tego wątku :lol:

Jak założyłem niebieskiego Nato do mojego Latina to miałem większą radość, niż po zakupie samego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden problem nato strapa w Polsce za rozsądne pieniądze się nie kupi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest tylko jeden problem nato strapa w Polsce za rozsądne pieniądze się nie kupi :lol:

Poświęć się dla swojego Vostoka! Ja kupiłem NATO Strapa za 50 zł, ale to żadna cena w stosunku do osiągniętej satysfakcji :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba trzeba będzie nato strapa kupić. Tylko pytanie gdzie oprócz ebaya dostanę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to chyba trzeba będzie nato strapa kupić. Tylko pytanie gdzie oprócz ebaya dostanę?

 

Trzeba było się decydować jak była okazja z zamówieniem klubowym :wink: faktem jest, że od załóżenia czarnego NATO innych nie zakładam....aczkolwiek jeśli Ci sie nie spieszy to poeksperymentuj z innymi parcianymi paskami - poszukaj u ZegarMistrza i w necie....Maro66 ma fajny paseczek...2 strony wcześniej :lol:

Lub:

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic....9&start=150

 

lub wątek:

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic....asc&start=0

 

Achhhh, na pierwszym planie ...i marzeniem niezrealizowanym do Amfibii będzie widoczny tam Pasek w wykonaniu MR@Wy - WIELKI StrapMaker Klubowy z niego Był :cry: Brakuje człowieka.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, po roku ociągania :smile: . Amfibia zamówiona. Jutro, tzn dzisiaj wysyła z rassiji :cool: . Wysyła lotnicza, nie mam nerwów na czekanie. Dokupiłem także czarny pasek NATO w russtime.com, bo wiadomo co z bransoletą się robi po zakupie :wink: . Teraz tylko czekać :???:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję decyzji - zegarka pogratuluję jak dojdzie i będą fotki :D

Mnie paski z podkładką nie kręcą - może trafiłem na kiepski model :smile: ale nie czuję się w nim.

Wolę nylonowe Nato Strapy- ten sam sprzedawca (chyba) - cena 25zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie ociągałem ale wrezczie zamówiłem model skate luxe . w ubiegło środe została wysłana z rosji jak sadzicie (pytanie do tych którzy juz zamawiali lotniczo) kiedy mogę się jej spodziewać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze zapytam za wczasu. kiedy juz wyjme z pudełka to co mam zrobic aby ją nakręcic?

-odkręcic zakręcono koronke i nakręcic recznie do oporu czy tez wystarczy troszeczke ruszyć i załozyć na ręke?

 

jeszcze nie miałem zegarka z zakrecano koronkoi ciekawi mnie czy po odkreceniu koronka która znajduje się poza zaworem ma tendencje do przechyłkii czy trzeba uwazac przy nakręcaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.......czy tez wystarczy troszeczke ruszyć i załozyć na ręke?

5 minut poruszasz nim i ...wystarczy.

Pozdr

G

[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję decyzji - zegarka pogratuluję jak dojdzie i będą fotki :)

Mnie paski z podkładką nie kręcą - może trafiłem na kiepski model :smile: ale nie czuję się w nim.

Wolę nylonowe Nato Strapy- ten sam sprzedawca (chyba) - cena 25zł

 

Ja zamówiłem właśnie parciaka NATO. Jeżeli skóra, to nie krój NATO, raczej zwykły pach. O fotki ze sweterkiem może być ciężko bo nie mam cyfry :sad: . Kumpel zamawiał dwa lata temu to w cztery dni niby ją maił. Zamawiał amfibie jak ja w poniedziałek, tzn wysyłka była w poniedziałek, może tak szybko doszło. Co tam. Ale rzeczywiście amfibia hartuje charakter, to czekanie mnie dobija ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paseczki niczego sobie, szkoda tylko, że nie mają jakiś akcentów niebieskich, bo bym zanabył do swojej amfibii latin. Noszę amfibię od chyba ponad pół roku i oprócz tego, że cały czas mi się podoba to ma dla mnie jeszcze jedną niepodważalną zaletę. Nie boję się, że mi się uszkodzi, porysuje itp. bo w razie czego kupię sobię drugą, co z pozostałymi moimi ruskami było raczej bardzo trudne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paseczki niczego sobie, szkoda tylko, że nie mają jakiś akcentów niebieskich, bo bym zanabył do swojej amfibii latin...

post-11367-0-02343500-1330810085.jpg

:grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mógłyś napisać gdzie do kupienia i za ile :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich !

 

Również zamówiłem latina - 3 dni temu dostałem maila z potwierdzeniem. Szczerze mówiąc nie mogę sie już doczekać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze amfibi w klubie przybywa :twisted:

do mnie niedawno doszła co prawda nie latin a skate lux ale to tez amfibia :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marslaw5

witam

a ja mam takie pytanko - czy ktoś korzystał z naprawy gwarancyjnej swojej amfibii kupinej od www-vostok-pl?

 

moja amfibia po kilki miesiącach przestała się sama nakręcać i mimo, że zegarek noszony non stop to musiałem go nakręcać 2 razy dziennie! po 5-10 minut. dziś zegar wysłałem do rosji, ciekawe co dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

a ja mam takie pytanko - czy ktoś korzystał z naprawy gwarancyjnej swojej amfibii kupinej od www-vostok-pl?

 

moja amfibia po kilki miesiącach przestała się sama nakręcać i mimo, że zegarek noszony non stop to musiałem go nakręcać 2 razy dziennie! po 5-10 minut. dziś zegar wysłałem do rosji, ciekawe co dalej...

 

...a zagadałeś do Vostok-pl?

Pytałeś zegarmistrza co to może być i ile kosztować?

Mnie tydzień temu coś nagle zaczęło gruchotać w zegarku....poszedłem do mojego Mistrza....otworzył, spojrzał, uśmiechnął się ...i dokręcił wachnik.

Za darmo.

Pozdrawaiam

GrzecH

PS

Ile kosztuje przesyłka do rosji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.