Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wasyl

Stowa Flieger z logo i datą

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie którzy chcą zamówić Stowe , musze Was pocieszyć.

Moją Marysię, Jorg wysłał wczoraj FedEx'em, a dziś o 13:15 juz była u mnie w domciu :)

Niebywałe ! :)


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie którzy chcą zamówić Stowe , musze Was pocieszyć.

Moją Marysię, Jorg wysłał wczoraj FedEx'em, a dziś o 13:15 juz była u mnie w domciu :)

Niebywałe ! :)

 

Koniecznie fotki do galerii wrzuć, alb recenzję napisz jakomś.

Będę bardzo wdzięczny, bo,się łamię czy Marina czy Flieger ma być ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wasyl - dzięki ogromne. Zegar "dziarski" jest bardzo ;)

 

Powiedz jeszcze yle masz w nadgarstku B)

 

edit: ten pach, co to na nadgarstkowych fotach jest, to też z oferty Stowy?

Oba paski (z nitami oraz nappa) są z oferty Stowy. Moim zdaniem świetne paski

a nadgarstek mam malutki - 16,5 cm. Dlatego szukam zegarków, w których nie wyglądam, jakbym się z nagła skurczył :)

Pozdrawiam


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zupełnie z innej beczki.Pan Schauer uruchamia specjalnie limitowanego fliegera w ilości 100 egzemplarzy,którego pokaz odbył się w tym miesiącu w Nowym Jorku.Zegarek jest nakręcany ręcznie, jest na unitasie 6498, nie ma sekundnika ani datownika.Dekiel zakryty przedstawia statuę wolności i flagę USA.Za opłatą można zamówić szafirowy dekiel.Cena 850 euro.Jak dla mnie bomba.

post-33544-0-26779200-1348047590_thumb.jpg

post-33544-0-91017900-1348047600_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacja FL 23283 (nr wygrawerowany na boku koperty) wyraźnie mówiła o centralnym sekundniku. I jego brak go w moich oczach dyskwalifikuje. Poza tym stracił lekkość formy. No ale bracia Amerykanie w swojej większości też stracili tę lekkość, więc dla nich powinno być w sam raz ;)

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby nienajgorzej, gdyby nie ta "statuja swabody" :o


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy miejcie litość :blink:

 

@zetore, @Wasyl, fotki super!!!!!


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby Ci się lepiej myślało ;)

 

 

9096582_x.jpg

 

 

9096756_x.jpg

 

 

9096474_x.jpg

 

 

piotrek

ciekaw jestem dlaczego flieger z logo bez daty ma inną koronkę niż pozostałe.Bardziej podoba mi się z modelu Wasyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to takie małe porozumienie z Joergiem.

Marina Automatic też w takiej konfiguracji nie występuje (taka koronka, polerowana koperta, tarcza ze srebra)

Ja jakoś tych "cebulowych" koronek nie lubię.

 

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

........... Zegarek zamawia się przez Internet i do pewnego stopnia ma się wpływ na jego kompletację ......

 

Czy możesz przybliżyć jaki miałeś wpływ na kompletację zegarka?


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz przybliżyć jaki miałeś wpływ na kompletację zegarka?

Kiedy ja go zamawiałem wybór był mały - bez logo i bez daty, z customowym rotorem Joerga, oraz z logo z datą i bez daty. I paski do wyboru. co i tak daje spory moim zdaniem wybór w ramach jednego modelu. No i zapomniałbym - był wariant maszyny z certyfikatem chronometru i bez, co zresztą zostało do dzisiaj.

Jeśli chciałeś datę - musiał być z logo, ale mógł być z rotorem od wersji bez logo - w ofercie nie było, ale szło sie dogadać, Joerg powiedział, że można dać :). jak napisałem w recenzji - nie wziąłem go, bo mieli tylko jeden wzór z grawerem FL/OL/AUT bodajże czyli flieger/ohne logo/automatik. Mój, jako, że chciałem datę - musiał mieć logo (dobrze, że mi sie podoba), musiałby mieć "ML" czyli "mit Logo" a takiego wariantu nie było.

teraz można oprócz powyższych zamówić bez logo z datą a także na życzenie customizowany rotor z okolicznościowym grawerem. No i paski w dalszym ciągu w szerokim wyborze.

Reasumując - trochę decyzji dotyczących wyboru wersji było do podjęcia i przyznam, było miłe :)

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja dopiero teraz trafiłem na recenzję :(

 

Sama recenzja jak i zegarek bardzo ok. Muszę też potwierdzić że w moim przypadku zakup Marka XVI również był największym moim rozczarowaniem zegarkowym,na szczęście firma chodliwa więc szybko się go pozbyłem.

 

Za to teraz mam coraz większą chęć na zegarek z Niemiec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.