Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dante100

Enicar Ocean Pearl - nowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

w ostatnim czasie uległem fascynacji zegarkami Enicar.Zauroczył mnie zegarek nurek Ocean Pearl w wersji automatycznej, o oznaczeniu 2528.40.01aT. Jest on b. trudno dostępny, jeden z nielicznych sklepów, który oferuje ten model jest w Hongkongu. Oto ten model :

http://www.seiko5ers.com/Enicar%20Ocean%20Pearl%20WR%20500m%20~%201666ft%20Diver%20w%20Display%20Back%20BLUE%20Dial.htm

Pytałem już o ten zegarek w dziale "Poszujkuję", ale wszyscy mi odradzają zakup tego zegarka. Z informacji jakie posiadam, to jest na werku ETA, ma oba szkła szafirowe, wysoką wodoszczelność i świetny design. Wiem, że to już nie ten Enicar co dawniej, bo firma się sprzedała Chińczykom, ale w zasadzie jakie są racjonalne przesłanki, aby negować ten model? Czy warto płacić za ten zegarek 700 USD i czy ktoś z Was miał do czynienia z tym sklepem, bo nie ukrywam,że wysłać 2000,-zł. do Hohgkongu w ciemno, to chyba trochę ryzykowne? Z góry dziękuję za każdą informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bardzo Ci się podoba to nie ma powodów abyś go sobie nie kupił.

Jeśli juz jednak pytasz to dla mnie racjonalny powód jest taki

 

700 USD + wysyłka ze 30 USD = 730 USD + 22% vat = 890,6 x 2,85 = 2538,21 PLN

No i łączenie bransolety z kopertą blink.gif

 

smile.gif


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bardzo Ci się podoba to nie ma powodów abyś go sobie nie kupił.

Jeśli juz jednak pytasz to dla mnie racjonalny powód jest taki

 

700 USD + wysyłka ze 30 USD = 730 USD + 22% vat = 890,6 x 2,85 = 2538,21 PLN

No i łączenie bransolety z kopertą blink.gif

 

smile.gif

 

 

Vat Vatem, ale zapomniałeś jeszcze o cle, zapewne 10%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dante a widziales wogole ten zegarek na zywo? wez to pod uwage ze w rzeczywistosci moze duzo stracic w Twoich oczach co sie czesto zdaza wiec zastanow sie 2 razy zanim przeplacisz za ten zegarek. W cenie 2.5 tys zl dostaniesz naprawde dobry zegarek i MOIM ZDANIEM duzo ladniejszy. Ale to Twoja decyzja - zycze powodzenia.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie widziałem - tylko real foto. Panowie macie rację,odpuszczę sobie, bo dodająć cło i VAT zbliżam się do Longinesa Hydroconquesta :-), a to już inna bajka. Poza tym, dowiedziałem się od jednego kolegi z forum, że jakosć bardzo mierna. Trzeba ochłodzić emocje i popatrzeć realistycznie na temat. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalny Enicar... kupiony jeszcze zanim firma zbankrutowała... ale mi nie działa... znaczy działa... jak nim mocno potrząsne ale za chwilę przestaje działać.

Chcę go naprawić...

czy ktoś wie gdzie mogę naprawić taki zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w środku jest pewnie ETA, bardzo popularny mechanizm - dobry zegarmistrz da radę :lol:


Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalny Enicar... kupiony jeszcze zanim firma zbankrutowała... ale mi nie działa... znaczy działa... jak nim mocno potrząsne ale za chwilę przestaje działać.

Chcę go naprawić...

czy ktoś wie gdzie mogę naprawić taki zegarek?

 

Po pierwsze już nim nie potrząsaj,wiesz ze jest kompletny,ale najprawdopodobniej zabrudzony.Po drugie wrzuc zdjecie co w nim siedzi lub chociaz numery z dekla. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.