Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest 110010000010011001

Instrukcje obslugi w jezyku polskim

Recommended Posts

Poszukuję instrukcji polskiej (może być też wersja angielska) do zegarka DB-520GA moduł 675.

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Pozdrawiam wszystkich

Nie wiem, czy zależy Ci na polskiej czy też na angielskiej instrukcji, ale tutaj znajdziesz tę drugą wersję językową:

7700: http://ftp.casio.co.jp/pub/world_manual/wat/en/qw3095.pdf

9000: http://ftp.casio.co.jp/pub/world_manual/wat/en/qw3031.pdf

Jeśli potrzebujesz polskiej, to w wolnej chwili mogę zeskanować instrukcję do 7700. W przypadku Mudmana niestety nie poratuję...

szukam polskiej instrukcji do Casio prg-500 dzięki za wszelkie info. podaję maila anulka05200@o2.pl

PRG-500-1.jpg

To jest model PRW-5000

Dzień Dobry !!!

Poszukuję polskiej instrukcji do G-Shock Gulfman G-9100, w ramce obok nazwy modelu znajduję się ciąg cyfr 3088. Może to jakieś specjalistyczne oznaczenie, będę wdzięczny za pomoc.

Próbowałem się skontaktować w tej sprawie z importerem firmą Zibi, kazano mi dostarczyć paragon i kartę gwarancyjną. Niestety nie posiadałem tych dokumentów. Kilka przeprowadzek i pożar pozbawiły mnie tych zresztą nie tylko tych "papierków" Moje prośby i tłumaczenia nie pomogły, w końcu firma przestała odpisywać na moje maile.

Witam wszystkich prosiłbym o polską instrukcje obsługi do Casio EF-528 moduł 5034. Strasznie trudno dostac instrukcje do tego modelu a jeżeli nikt nie bd w stanie przesłac takiej instrukcji to prosze przynajmniej opisac jak ustawic godzine i date. Z Góry Dziękuje

Witam wszystkich. Szukam instrukcji do GW-9110 moduł 3217 w wersji pl. Gdyby ktoś mógł mnie poratować proszę o info na pw. Będę zobowiązany.

MOJE ZEGARKI: CASIO OCEANUS 108D-1A, ORIENT DB08004B, SEIKO SNA113, SEIKO SKX779, CASIO GW-9110-1AER, CASIO MDV-102, SECTOR 600, TIMEX T46451, BAŁTYK, BŁONIE, BLONEX....

Gdyby ktoś potrzebował mogę udostępnić PDF z instrukcją do GW-9200 PL

MOJE ZEGARKI: CASIO OCEANUS 108D-1A, ORIENT DB08004B, SEIKO SNA113, SEIKO SKX779, CASIO GW-9110-1AER, CASIO MDV-102, SECTOR 600, TIMEX T46451, BAŁTYK, BŁONIE, BLONEX....

Witam.

Poszukuję instrukcji w języku polskim do zegarka Casio PRW-1300 moduł 3070 - lub ewentualnie podobny.

Z góry dzięki.

babrak@mp.pl

Guest slav

WITAM POSZUKUJE INSTRUKCJI W JEZYKU POLSKIM DO CASIO PRO TREK PRW5000t 7ER PROSZE O ODPOWIEDZ JEZELI KTOS TAKA POSIADA

Guest slav

Witam. Jak zdobyć instr.pl do CASIO PROTREK PRW-5000? Szukam już miesiąc ! Nie do zdobycia !!!Za wszelką pomoc wielka wdzięczność :rolleyes:Aha - moduł 5114 .

Guest slav

Witam. Jak zdobyć instr.pl do CASIO PROTREK PRW-5000? Szukam już miesiąc ! Nie do zdobycia !!!Za wszelką pomoc wielka wdzięczność :rolleyes:Aha - moduł 5114 .

do wszystkich ktorzy szukajainstrukcji w jezyku polskim do casio modul 5114 prosze http://docs5.chomikuj.pl/793113395,PL,0,0,SHARP---LC32RD8E.pdf na dole strony

Edited by slav