Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

klapouch

A czy Ty kupiłeś już akcje Taurona ?!

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Co myślicie o tej inwestycji ;)? Zrobi 10% w dniu debiutu, czy nie zrobi :)?


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym, żeby kupić. Tak samo, jak w przypadku ostatniego pojawienia się na parkiecie PZU.

Ale w obu przypadkach brak kasy skutecznie zweryfikował pierwotne plany. Najpierw muszę się wybudować, a potem może pojawi się jakaś kasa.


Można bez końca patrzeć na ogień, wodę i parkującą kobietę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym, żeby kupić. Tak samo, jak w przypadku ostatniego pojawienia się na parkiecie PZU.

Ale w obu przypadkach brak kasy skutecznie zweryfikował pierwotne plany. Najpierw muszę się wybudować, a potem może pojawi się jakaś kasa.

 

A ja kupiłem. Zainteresowanie jest spore, sam widziałem kolejki w domach maklerskich. Oprócz tego ok 12% (piszę z pamięci więc mogę się mylić) jest w posiadaniu pracowników spółki. Może być w dniu debiutu niezły kocioł ;)


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

logo-aton.png

 

Musiałbym wywalić, a nie chcę. Więc znowu nie będę prywatyzować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

logo-aton.png

 

Musiałbym wywalić, a nie chcę. Więc znowu nie będę prywatyzować ;)

 

Za to będziesz nas uwalniał od azbestu. Czekasz na nową emisję?


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem... :);):)


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Za to będziesz nas uwalniał od azbestu. Czekasz na nową emisję?

Nie tylko od azbestu ;) Emisja w trakcie, teraz czekam na zapisy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jako osoba która nie zna się na tym nic a nic :) Czy szanse są duże, żeby zarobić czy liczycie na fart ?? :)

Pytam bo mam jakieś luźne środki które mogę zainwestować ale ... to, że są luźne nie oznacza że chce je szybko stracić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę że zarobie, albo po prostu mało stracę.

Wszystko super ale jeśli nie masz konta maklerskiego to już za późno


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale musisz mieć konto w aliorze i podpisać umowę online.


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc już po zapisach. Najbardziej optymistyczne prognozy mówią o wzroście do 0.88 zł :huh: Zobaczymy jak to będzie :huh:


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.