Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DarekK

Pokój lub miejsce w pokoju dla studenta w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jak w temacie. Może ktoś z kolegów ma informację lub ....proszę o prv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jak w temacie. Może ktoś z kolegów ma informację lub ....proszę o prv.

 

Teraz w wakacje chyba nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem lokum. Ja chce wynająć mieszkanie i obecnie brak chętnych..dzwonią...gadają że przyjadą zobaczyć ale nikt nie przyjechał jeszcze. Gorączka zacznie się w Październiku jak studenci wrócą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie podłaczyć się pod temat. Też szukam mieszkania dla córki w Krakowie. Pewnie tak, jak wszyscy - sensowna lokalizacja, dobre warunki i rozsadna cena. Docelowo interesuje mnie raczej zakupup mieszkania, ale przynajmniej przez rok chciałbym, zeby się córka zaaklimatyzowała, no i okresliła, czy studia bedą jej odpowiadac. jesli którys z Kolegów ma namiary, godne polecenia adresy itp to bedę szczerze zobowiazany


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w wakacje chyba nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem lokum. Ja chce wynająć mieszkanie i obecnie brak chętnych..dzwonią...gadają że przyjadą zobaczyć ale nikt nie przyjechał jeszcze. Gorączka zacznie się w Październiku jak studenci wrócą.

 

Niekoniecznie-Panowie lepiej działajcie teraz bo potem może być krucho-ja co prawda już pare lat po studiach i z Kraka, ale wiem, że koleżanki i koledzy to już w lipcu zaczynali mieszkania szukać, a teraz jest jeszcze gorzej. Nie dysponuję kwaterą co prawda ale w razie jakiś pytań o lokalizację etc służę pomocą. Pozdrawiam ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Zaman nie dysponuję lokum, ale jeżeli będzie potrzebna jakaś pomoc to czekam na kontakt B) no i oczywiście jeżeli usłyszę o lokalu do wynajęcia to się odezwę.


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkania szukajcie zdecydowanie teraz, a nie we wrześniu.

 

Pierwsza rzecz jaką należy prześledzić przy wyborze, to: http://krakow.jakdojade.pl - odległość od przystanków itp. Najlepiej szukać czegoś w pobliżu tramwajów. Autobusy potrafią być masakrycznie zapchane i stać w korkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grizz to tys chyba z Krakowa nie jest.

tramwaje sa czesciej zapchane a juz na pewno stoja w korkach.

przejechac o 15 przez tydzien przez karmelicka...szybciej na nogach.

 

a mieszkania sa zawsze, rowniez szukam, ale wiem ze we wrzesniu jeszcze sa.


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tramwaje stoją w korkach w centrum, ale poza nim mają zazwyczaj wydzielone torowiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autobusy nie sa przeciez takie zle. Maja swoj pas na alejach, mozna szybko przejechac.

W centrum zawsze korki sa, poza juz jest lepiej


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza na ruczaju z rana/wieczorem <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem cos o tym jak na ruczaj dojechac.. po krakowsku by to powiedzieli miazga <_<


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączając się pod temat:

 

 

poszukujemy mieszkania lub pokoju w mieszkaniu studenckim do wynajęcia dla dwóch osób (studenta agh i studentki uj). oczywiście w rozsądnej cenie, bez złośliwego właściciela na karku oraz wskazana byłaby "przyzwoita" lokalizacja : )

imprezowanie odpada, jeśli już to poza kwaterą. o, nikt z nas nie pali!

 

szczerze się polecamy :]

i dziękujemy za jakiekolwiek informacje i porady!


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem w tym temacie rozmowę stymulującą, więc nie zaszkodzi napisać. Może też się dowiem czegoś o aktualnej kondycji rynku.

 

Za jakieś 2-3 tygodnie będziemy chcieli zacząć akcje wynajmowania. Póki co za dużo spraw na głowie.

 

26metrów, w nowych blokach, mniej więcej tu. Łazienka, przedpokój, pokój z aneksem kuchennym +balkon. Na wyposażeniu kuchenka, pralka, lodówka. Dwa lata temu zostało wynajęte w -10minut za 1200 złotych (umieściliśmy ogłoszenie w niedziele wieczorem na gumtree*, z prośbą, żeby dzwonić od 9tej. Pierwsza osoba zadzwoniła o 8.50, wyprowadziła się na początku wakacji).

 

Jak zaznaczyłem - nie wiem jak się teraz kształtują ceny. Od razu chciałbym zaznaczyć, że nie jest to oferta póki co. Ot, informacja, wybadanie rynku oraz skromna zachęta do kontaktowania się, jeśli ktoś byłby zainteresowany. Mam nadzieję, że przy okazji nie łamię regulaminu :lol:

 

*swoją drogą, mimo wielu niedogodności, całkiem sprawny sposób na szukanie mieszkania.

 

Pozdrawiam serdecznie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy szuka ktos jeszcze z klubowiczow mieszkania badz pokoju w mieszkaniu w Krakowie

na okres tego roku akademickiego?


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za offa...ale nie mogę się powstrzymać

 

A jak tak tutaj dużo studentów z Krakowa to może by jakiś studencki podstolik przy piwie zorganizować na początku października?


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za offa...ale nie mogę się powstrzymać

 

A jak tak tutaj dużo studentów z Krakowa to może by jakiś studencki podstolik przy piwie zorganizować na początku października?

 

jestem jak najbardziej za : )

My już znaleźliśmy mieszkanie, wczoraj dostaliśmy klucze, w czwartek wprowadzamy się już z rzeczami : ]


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nas juz trzech, co prawda nie wiem ile bede mial zegarkow

przy sobie w pazdzierniku ale chetnie przyjde :)

Mozna zalozyc temat w Spotkaniach juz taki :)


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za offa...ale nie mogę się powstrzymać

 

A jak tak tutaj dużo studentów z Krakowa to może by jakiś studencki podstolik przy piwie zorganizować na początku października?

 

Hmm.. A byli studenci, a obecni ojcowie studentek też się mogą załapać? :)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytasz :) taka postac jak Ty zawsze mile widziana.

Zalozy ktos temat w Spotkaniach czy mam sie pokusic o to ja,

choc nie lubie organizowac... :)


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę założyć jakiś temat, choć spotkanie to raczej pod koniec września, bo wcześniej to mnie w Krakowie praktycznie nie ma


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nawet od pazdziernika proponuje bo wczesniej to za duzo tego,

egzaminy jeszcze, przeprowadzki.


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkanie stolika krakowskiego we wstępnym zarysie zaplanowane na 22 października.

 

A ja mam mieszkanie dla zainteresowanych.

Uprzejmie zapraszam na priv ;)


Że tak wprawdzie jest obecnie, jak jest, ale nikt nie powiedział, że tak koniecznie być musiało ani że tak zawsze być musi, ten wyścig opętańczy, w którym człowiek, który sobie siądzie i się zagapi, stał się przestępcą wobec epoki swojej, bo nie powinien ani posiedzieć na przyzbie, ani się zagapiać, ani herbatkę wypić spokojnie, tylko zaraz lecieć i coś rozwijać.

Mrożek do Lema AD 1963 (sic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.