Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaj się ze jednak był - jedna ze stron - choć wyników pozytywnych jest wiele ale wkleić i wyszukać wszystkie nie sposób :!:

http://auction.item.rakuten.co.jp/10110994/a/10000077/

czasem moze warto poszukać :idea: link oczywiście z Chin ;) :wink:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaj się ze jednak był - jedna ze stron - choć wyników pozytywnych jest wiele ale wkleić i wyszukać wszystkie nie sposób :!:

http://auction.item.rakuten.co.jp/10110994/a/10000077/

czasem moze warto poszukać :idea: link oczywiście z Chin ;) :wink:

 

Mnie sie rownież wydaje ze to oryginalny zegarek Casio i ba znalazłem ten sam link co Piotr ;) to nie będę wklejał , ale znalzłem instrukcje obsługi do niego : http://www.clockshop.ru/download/manual/casio/2355.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha! ale czad!

aukcja z Chin a instrukcja z Rosji :twisted: :twisted: :twisted:

i tak wygląda mi na tanią podróbę!

ciii, walczę z konkurencją na allegro hehehehe!

 

a właśnie... jak nie sprzedam mojego Protreka, to nijak nie uzasadnię księgowej zakupu jakiegoś fajnego mechanika :oops: ;)

 

pozdro,

 

Peacemaker.


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link z Japonii z tymi Chinami to był żart - było przecież " :wink: "


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sagitt
Witajcie Kochanie mam na sprzedanie świetny zegaredk Firmy JAEGER-LeCOULTRE chyba taki jedyny na allegro posiada 5 lat gwarancji w każdym firmowym sklepie dlatego że jest na nim numer seryjny i nie ma żadnego problemu z naprawa. Mam go tydzień dostałem go od Ciotki ze Szwajcari . Zegarek jest orginalny w idealnym stanie. Jego szacowana cena w Szwajcari to okolo 3300zł na Polskie. Chce go sprzedac tak za okolo 1000zł bo potrzebne mi są pieniądze . Zegarek jest z automatycznym naciągiem nie trzeba go nakręcać ani kupywać bateri. Posiadam duzo wiecej jego zdięć tylko nie mogę ich zmiejszyć . Wyślę każdemu kto chce go zobaczyć . Proszę dzwonić lub kontaktować się na gg 7678880 lub kom 662650111 OGÓLNIE: Mam do zaoferowania zegarek firmy JAEGER-LeCOULTRE przepięknie wykonany. Zegarek pochodzi z wyjątkowej kolekcji charakteryzującej się idealnym połączeniem elegancji oraz prostej i modnej formy Zegarek wykonany jest bardzo starannie wygląda dokładnie tak jak na zdjęciach na aukcji. Taki zegarek dostaniesz jeżeli zdecydujesz się na moją ofertę Zegarki które sprzedaje są w 100% oryginalne zakupione zostały całkowicie legalnie. Nie sprzedaje podróbek ani replik. Kupując u mnie masz gwarancje iż zegarek który nabywasz jest fabrycznie nowy w idealnym stanie technicznym który jest sprawdzany przed wysyłka Dzięki temu możesz być pewien, że zegarek będzie ci służył w doskonałym stanie przez długi, długi czas. CHARAKTERYSTYKA: • Automatyczny Mechanizm • Trzy małe tarcze z dniem miesiąca, tygodnia • Przezroczysty dekiel, ukazany mechanizmy automatyczny • Obracany pierścień ukazujący miasta świata na godzinie szóstej • Grawerowane logo na cyferblacie • Skórzany pasek WYMIARY: Szerokość - 42mm Grubość - 12mm

 

 

Dostał go od Ciotki ze Szwajcarii :)

 

 

Aktualna cena 580,00 zł

 

 

TU na forum już był koleś z "DŻAGEREM z limitowanej serii" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrab

nie ma jak dobry opis:

werk mechaniczny kwarcowy :oops:

:?: :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spójrzcie na zdjęcie. Nic, tylko kupować w ciemno! :shock:

"posiada lekkie ślady uzytkowania, które są mało widoczne" - dokładnie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"posiada lekkie ślady uzytkowania, które są mało widoczne" - dokładnie! :D

 

Rzekłbym, że przy tym zdjęciu zrobionym w "Makro" to nie zauważam żadnych śladów użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek1977

To nie wina zdjec, sa bardzo profesjonalne :D to ten zegarek tak wyglada na zywo...to limitowana Omega Seamaster "After-Jabol-Look Edition" numer referencji 12(vol.)07(ltr.)2.69(PLN)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie w allegro, tylko na ebay, ale też majstersztyk:

 

ENICAR CHRONOGRAF STAL VALJOUX 72 - NOS

Niby wszystko pięknie i nawet po wnikliwej lekturze nie każdy się domyśli, że chodzi nie o chronograf NA Valjoux, ale o chronograf DO Valjoux. :shock:

Hehe już widziałem to ogloszenie ale dokapowałem - bo na jednej z fot jest pusta koperta45213b33e95980dd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało się nie udusiłem ze śmiechu jak zobaczyłem seamastera i dalsze posty. Należałoby uprzedzić że przeglądanie grozi poważnymi obrażeniami. Chyba muszę częściej zaglądać na allegro :D:D:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek1977

http://www.allegro.pl/item249004846_breitl...azja_nowy_.html

 

----Witam wszystkich allegrowiczow odwiedzajacych moja strone!

 

W ofercie sprzedazy mam nowego BREITLINGA z mechanizmem chronomertycznym tzn. nie posiada baterii,nie pootrzeba go nakrecac lecz chodzi za pomoca wahadelka ktore sie samo napedza za pomoca ruchu biernago. Maly ruchu powoduje iz zegarek dziala bez zarzutow wiele godzin.

 

Parametry i zalety zegarak:

 

* srednica wyswietlacza wynosi 45 mm,

 

*model zagarka- WATER RESISTANT SWISS MOVT STAINLESS STELL,

 

*tarcza zegarka jest wielokolorowa co wplywa na jego nietypowosc i atrakcyjnosc,

 

*wskazowki i odnosniki godzin swieca sie w ciemnosci,

 

*posiada dodatkowo wskazowki dnia tygodnia i miesiaca.

 

Zegarek jest nowy i w 100% sprawny. Daje na niego gwarancje rozruchowa. Kolega kupil taki sam i dzial mu rok bez zarzutow.

 

Serdecznie polecam i zapraszam do licytacji------

 

 

 

Dlugo szukalem odpowiedniego cytatu aby podsumowac takie cudo i opis.....przyszedl mi na mysl Hugh Grant w pewnej romantycznej komedii zaczynajacej sie od jego slow......o zesz ty k.....wa!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.