Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

:):):):):D

 

Za coś takiego powinni ręce obcinać :twisted: :twisted:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaszko

 

"Firma Bugatti wyprodukowała łącznie około 2500 samochodów"

;)

 

Dlaczego to jest zabawne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego to jest zabawne?

 

:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"Firma Bugatti wyprodukowała łącznie około 2500 samochodów"

;)

 

Dlaczego to jest zabawne?

 

Firma Bugatti,Kolego Michaszko ,wyprodukowała troszkę wiecej niz 2500 samochodów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item239711100_vacher...ny_zobacz_.html

warto to uwiecznić...

Przedmiotem aukcji jest zegarek Vacheron Constantin !! Zegarek nie powtarzalny i wyjątkowy. Wykonany jest z wyjątkową precyzją, jest to ręcznie wykonana replika która swym wykonaniem nie odbiega od oryginału. Mechanizm nie zawodny, nie ma żadnych opóźnień i dobrze trzyma godzinę. Na zegarku widać całą pracę mechanizmu. Jest wyjątkowo piękny i wiele ludzi zwraca na niego uwagę.

post-330-0-42169400-1330691671.jpg

post-330-0-09122800-1330691673.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ręcznie wykonana replika która swym wykonaniem nie odbiega od oryginału. wyjątkowo piękny i wiele ludzi zwraca na niego uwagę.

 

:lol:

 

 

w sumie jak na minutowego repetiera całkiem tanio :lol:

Nie jestem pewien ale to chyba miało byc podobne do tego cacka

 

post-11280-0-30500400-1330691722.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochanie mam na sprzedanie świetny zegaredk Firmy JAEGER-LeCOULTRE chyba taki jedyny na allegro posiada 5 lat gwarancji w każdym firmowym sklepie dlatego że jest na nim numer seryjny i nie ma żadnego problemu z naprawa. Mam go tydzień dostałem go od Ciotki ze Szwajcari . Zegarek jest orginalny w idealnym stanie. Jego szacowana cena w Szwajcari to okolo 3300zł na Polskie. Chce go sprzedac tak za okolo 1000zł bo potrzebne mi są pieniądze . Zegarek jest z automatycznym naciągiem nie trzeba go nakręcać ani kupywać bateri. Posiadam duzo wiecej jego zdięć tylko nie mogę ich zmiejszyć . Wyślę każdemu kto chce go zobaczyć . Proszę dzwonić lub kontaktować się na gg 7678880 lub kom 662650111 OGÓLNIE: Mam do zaoferowania zegarek firmy JAEGER-LeCOULTRE przepięknie wykonany. Zegarek pochodzi z wyjątkowej kolekcji charakteryzującej się idealnym połączeniem elegancji oraz prostej i modnej formy Zegarek wykonany jest bardzo starannie wygląda dokładnie tak jak na zdjęciach na aukcji. Taki zegarek dostaniesz jeżeli zdecydujesz się na moją ofertę Zegarki które sprzedaje są w 100% oryginalne zakupione zostały całkowicie legalnie. Nie sprzedaje podróbek ani replik. Kupując u mnie masz gwarancje iż zegarek który nabywasz jest fabrycznie nowy w idealnym stanie technicznym który jest sprawdzany przed wysyłka Dzięki temu możesz być pewien, że zegarek będzie ci służył w doskonałym stanie przez długi, długi czas. CHARAKTERYSTYKA: • Automatyczny Mechanizm • Trzy małe tarcze z dniem miesiąca, tygodnia • Przezroczysty dekiel, ukazany mechanizmy automatyczny • Obracany pierścień ukazujący miasta świata na godzinie szóstej • Grawerowane logo na cyferblacie • Skórzany pasek WYMIARY: Szerokość - 42mm Grubość - 12mm

 

post-11280-0-85820900-1330692065.jpg

 

 

 

Dostał go od Ciotki ze Szwajcarii :)

 

 

Aktualna cena 580,00 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Paneraje" :lol:

 

.........ten sam koleś ma "armaniego" - droższy o 30% od "Paneraji"

:lol::D:):lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Paneraje" :D :?

 

Oczywiście, że Paneraje, po prostu "Zdjęcia nie oddają jakości i wyglądu zegarka" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SzymonJ

"Zdjęcia nie oddają jakości i wyglądu zegarka." Moze to i dobrze.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie szczęka opada ;) a biedni ludzie płacą ..

wszyscy sprzedający to nie maja wiecej jak 10 transakcji , zdjęcia że narysował bym lepiej :evil: , a ci biedni naiwni ludzie licytują ;)

 

http://www.allegro.pl/item242442088_rolex_uzywany.html

 

http://www.allegro.pl/item240981997_rolex.html

 

 

http://www.allegro.pl/item240953080_rolex.html

 

http://www.allegro.pl/item244535651_rolex_..._mezczyzny.html

 

Gdzie oni mają oczy ??

Przecież akukcja takiego zegarka powinna wygladać tak :

http://www.allegro.pl/item242873083_rolex_..._precision.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za..biste paneraje! Chyba kupie se tego czerwonego ;)

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal

..będziesz miał pod kolor bryki :wink:

 

pozdr,

shakal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item244906932_a_lang...y_dla_vipa.html

Witam wszystkich mam na sprzedaz wspanialy zegarek firmy A. Lange & Sohne z p paskiem ze skory piekny wyglad dla prawdziwego vipa pytania pod nr 5xxxxxxxx prosze dzwonic przed licytacja a napewno sie dogadamy aukcja trwa do godziny 24 w niedziele. pozdrawiam real foto Automat mechanizmszwajcarski eta!!! KONTAKT TYLKO TELEFONICZNY NIE ODPISUJE NA MEILE JESLI KOGOS STAC NA TAKI ZEGAREK TO STAC GO NA TO ZBY ZADZWONI

post-330-0-08305000-1330693086.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Oooo, a ja głupi myślałem, że widziałem większość kolekcji jednej z moich najbardziej ulubionych firm, a tu niespodzianka - takiego Lange jeszcze nie widziałem ;). Chyba sobie kupię :wink: :wink: :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.