Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Recommended Posts

:shock: Dawno się tak nie uśmiałem! Allegro potrafi poprawić humor, choć w istotcie jest to poniekąd mniej może śmieszne, a bardziej absurdalne...

Ludzie naprawdę są tacy głupi ,czy to jakiś chwyt marketingowy? a może to mi się śni ?

Tako rzecze Einstein:

''Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości."

:)

"Dopóki nie miałem internetu, nie zdawałem sobie sprawy ilu jest głupców na świecie" Stanisław Lem

Guest
Jest to naturalnie piękna replika nie jest to złoty zegarek a jedynie imitacja złota ale za to bardzo wierna nikt z moich znajomych nie wierzy, że to tylko złoto.
To świetna imitacja złota! Tak dobra, że każdy myśli, że to nie jest złoto! Yeah! :) 8)

Guest mrov@

omwga seamaster chronometr cd-axidl nowy na stalowej branzolecie z carnym cyferblocie z boku datownik. na pokrentle znak omegi, po wewnencznej stronie koperty grawer i na zapieńciu też grawer zegarek nowu nie noszony!!!! wrazie pytań dzwoń 513 856 499 szarak777

Nie wiem co o tym myśleć :shock:

Może mam wirusa.... :roll:

WITAM MAM NA SPRZEDAŻ ZEGAREK STAN IDEALNY RAZ NOSZONY NIE UŻYWAM GO PONIEWAŻ MAM TELEFON ZEGAREK JEST NA WSKAZÓWKI MYŚLĘ ŻE JEST PODOBNY ODROBINE DO ROLEKSA MA FOSFOROWANE WSKAZÓWKI , KTÓRE ŚWIECĄ PO CO MI ON JAK LEŻY I SIĘ KURZY ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAM DO LICYTACJI KONTAKT NA MEILA : MILENIUM25@WP.PL FOTKA NIEBAWEM NAPRAWDE BARDZO GORĄCO ZAPRASZAM NAZWA ZEGARKA TO FRONDINI QUARTZ GRATIS pudełko oryginał z okularami ciemnymi oraz smycz do kluczy marki monroe

Ja bym go kupił dla samych gratisów :P

Guest reyu

MAM DO ZAOFEROWANIA PANSTWU ORGINALNA OMEGE . POSIADA MECHANIZM DO NAKRECANIA. NIGDY NIE BYLA OTWIERANA ANI ROZKRECANA!!! I JA NIE MAM ZAMIARU TEGO CZYNIC!!!!!WIEC PROSZ BARDZO NIE PISAC IDIOTYCZNUCH IMELI PT.PROSZE ROZKRECIC ZEGAREK I ZROBIC ZDJECIE.!!!! ZEGAREK JEST BEZ JAKIEJKOLWIEK SKAZY POSIADA SZKLO SZAFIROWE I CHODZI DO SEKUNDY.ZACHECAM DO LICYTACJI!!!!!! PRAWDZIWY RARYTAS!!!!!!!! TAKA OKAZJA JUZ SIE NIE POWTURZY!!!!!!

"Jak nie przestaną robić takich dobrych replik, to niedlugo bedzie sie tez repliki podrabiać."

Jędrek!! kapitalny komentarz!!!!!!!!!!! uśmiałem się do łez.:D:D:):)

Zresztą, gratuluje pomysłu aby wyszukiwać takich rzec zy i zamieszczać na forum. Dziękuje wszystkim - czytając mam doskonałą zabawe. Postaram sie też coś znaleźś, bo jestem dość często na allegro i innych aukcjach.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Klubowczów:):):)

zegarek jest firmy rolex bardzo ładny szybka bardzo ładnie sie mieni.

Niezły, niebywale precyzyjny opis. I jaka argumentacja! :D

Guest Julian
Mam do sprzedania zegarek męski światowej marki PATEK PHILIPPE (nie mylić z PATEXEM).

Tak! Zegarków Patek Philippe nie wolno mylić z Patexami!

tak jak obiecałem szukam iszukam ciekawych żeczy na aukajch:):D

Może coś takiego..???

"OMEGA CORHTELLALION - ORGINAŁ

WITAM DO SPRZEDANIA MAM ZEGAREK OMEGA -ORGINAŁ ZEGAREK DOSTAŁEM W PREZENCIE ALE NIE BARDZO JEST W MOIM STYLU STAD TA AUKCJA.ZEGARECZEK JEST ZAFOLIOWANY I NIGDY NIE NOSZONY -NÓWKA CENA SKLEPOWA TO 480 ZŁ .AUKCJA BEZ MINIMUM KOSZT PRZESYŁKI TO 6,50 ZŁ ,WPŁATA NA KONTO"

i co mślicie..??:D:), i jeszcze fotka tego "markowego" zegarka - bo jesli nówka Omegi- oryginał kosztuje w sklepie 480 PLN to pierwszy ja kupuje!!!!!:D:):):):):):):)

http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/1...61146/110611460

Pozdrawiam wszyskich gorąco!!:):)

w porzednim poście wkradł się błąd nie "żeczy" - tylko RZECZY- rzecz jasna:):D

Pozdrawiam