Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Temption

Witam,

mam dziś do sprzedania zegarek firmy Breitling Bentley (czarna tarcza).

 

Zegarek kolekcjonerski z własnej kolekcji.

Zegarek jest nowy, z czarnym paskiem (wygląd extra).

Zegarek mechaniczny, automatyczny (samo nakręcający się)

Zegarek, który oferuję jest doskonałym odwzorowaniem oryginalnego produktu, jednak posiada inne, niż on mechanizm. Zachęcam do kupna oryginalnych zegarków, replika moja - mimo, iż w pełni spełnia funkcje zegarka (działają jego funkcje), ma przeznaczenie kolekcjonerskie i nigdy nie zastąpi oryginalnego produktu. Mój zegarek kolekcjonerski jest w pełni funkcjonalnym czasomierzem i nadaje się do codziennego użytku.

Producentów oryginałów zapewniam, iż nie mam na celu konkurowania z nimi pod żadnym względem. Wszystkie modele, jakie posiadam zostały wyprodukowane i wprowadzone na teren Polski przed lipcem 2007 roku zgodnie z obowiązującym do tego czasu prawem.

 

Jak ładnie zachęca B)

Edytowane przez Temption

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widzisz że to Patek? B) B) koleś będzie miał patka i bedzie szczęśliwy do końca życia :)

Raczej za kilka dni pojawi się nowy temat w odpowiednim dziale: "Witam! Niedawno dostałem w prezencie od bogatej cioci taki oto zegarek..." :)


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Temption

Kup teraz - 499 zł

Instrukcja OMEGA Seamaster 007 Zegarek

 

post-276-0-98395300-1331640833.jpg

 

Aukcja dotyczy nowej instrukcji obsługi do zegarków marki Omega Seamaster.

Instrukcja w 8 językach, w tym angielskim.

Znajdziemy instrukcje obsługi różnych zegarków m.in. zegarków kwarcowych.

Tolerancji dokładności.

Ponadto znajdziemy informacje ogólne dotyczące specyficznych zagadnień.

+ GRATIS ZEGAREK

Dla kupującego książeczkę dodaję w GRATISIE zegarek męski OMEGA seria: Omega Seamaster Limited Edition 007 - Planet Ocean Quantum Of Solace

 

Zegarek jest nowy, zapakowany, zafoliowany nigdy nie używany. Piękne soczewkowe szkiełko przebłyskujące fioletowym odcieniem, chronometr, stoper, datownik. Wszystkie wskazówki oraz godziny powleczone fluorescencyjną farbą świecą w ciemności. Model z serii limitowanej, wykonanie bardzo wysokiej jakości. Jest to reedycja wysokiej klasy wykonania. Poniżej rzeczywiste zdjęcia zegarka.

Zdjęcia zegarków są moją własnością i nie zezwalam na ich kopiowanie.

 

Gorąco polecam!

 

 

Kontakt: GG: XXXXXXX (niewidoczny), GSM: XXX YYY ZZZ

 

Wysyłka: W ciągu 7 dni po odebraniu przeze mnie przelewu (ale zwykle od razu). Koszt wysyłki pocztowej ekonomicznej 20zł. Koszt wysyłki pobraniowej 35zł. Możliwość wysyłki paczki pobraniowej ze sprawdzeniem zawartości 40zł.

 

Bezpieczna wysyłka kurierem DHL EXPRESS 50zł (koszt wysyłki zależny od strefy). Nie odpowiadam za uszkodzenia przesyłek pocztowych. Prosimy o sprawdzenie stanu i zawartości przesyłki w obecności listonosza/kuriera.

 

Płatność: Przelew na konto w PKO (numer konta wysyłam w e-mailu, który otrzymasz po wygraniu aukcji), płatne przy odbiorze.

 

Proszę o rozważne oferty. Nie przyjmuje zwrotów.

 

post-276-0-59978800-1331640835.jpg

 

Kurczę... jak on dba o prawa autorskie. Zaryzykowałem... pewnikiem będę miał proces B)

 

Po drodze podniósł zbyt niską (za taką instrukcję B) ) cenę do 549 zł

Edytowane przez Temption

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna ciekawostka z jeBaya

 

to się nazywa prawdziwa ręczna manufaktura B):) się chłopina musiała namęczyć przy wydłubaniu napisu i loga Omega na werku B):)

 

http://cgi.ebay.pl/Omega-seamaster-gents-wristwatch-/280592853857?pt=UK_Jewelery_Watches_Watches_MensWatches_GL&hash=item4154a32b61

 

 

pzdr

 

:) Mam taką samą.

Dostałem od znajomego zegarmistrza. W rzeczywistosci wygląda jeszcze gorzej.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu ciekawe ustalenie ceny:

 

http://allegro.pl/zloty-elegancki-zegarek-dla-gentelmena-80zl-g-i1356706289.html

 

"Gustowny złegarek na rękę - mechaniczny, średnica 35 mm .Złoto próba 0,585 , waga 20,36 g .Nie używany. tel. 697 010 910 . Aukcja dotyczy ceny za jeden gram wagi zegarka . Wartość zegarka wynika z pomnożenia wagi zegarka przez 80 zł/g złota. "

 

Można i tak... :blink:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiarygodne, ktoś za to coś z rotorem i baterią daje 1900 pln :blink:

 

 

Zgłaszałem tą aukcję kilkukrotnie i nic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszałem tą aukcję kilkukrotnie i nic :/

Również wielokrotnie zgłaszałem tę aukcję. Z wiadomym skutkiem. Allegro ma to po prostu w d....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - zegarek po przeglądzie zegarmistrzowskim ,nowa bateria. Oryginalna podróbka znanej marki , prezentuje się zaskakująco dobrze.Spokojnie polecam!

 

 

Spokój to podstawa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna ciekawostka z jeBaya

 

to się nazywa prawdziwa ręczna manufaktura :) :) się chłopina musiała namęczyć przy wydłubaniu napisu i loga Omega na werku :) :)

 

http://cgi.ebay.pl/Omega-seamaster-gents-wristwatch-/280592853857?pt=UK_Jewelery_Watches_Watches_MensWatches_GL&hash=item4154a32b61

 

 

pzdr

 

nawiązując do tematu zauważyłem że i na alledrogo robótki ręczne są w cenie :D;)

 

http://allegro.pl/omega-seamaster-zegarek-meski-i1356257907.html

 

...aż ten dekielek ...te logo te 18 karat ...robi wrażenie nie moge się powstrzymać i go wklejam :) :) :)

 

 

post-28643-0-55702400-1331641870.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, ktoś kupił ten Patko-niepodobny paździeż za dwa kafle. Ale wtopa blink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, ktoś kupił ten Patko-niepodobny paździeż za dwa kafle. Ale wtopa blink.gif

 

Alledegro zdjelo aukcje ;)


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alledegro zdjelo aukcje ;)

Jak to zdjęło? Cały czas sledziłęm i została normalnie zakończona. I ciągle można ją obejrzeć. Po co mieli by ją zdejmować.... przecież mogli na niej jakieś 10 czy 20 pln zarobić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to zdjęło? Cały czas sledziłęm i (...)

 

 

Musiałeś na chwilę przymknąć oczy, wtedy to nastąpiło. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś na chwilę przymknąć oczy, wtedy to nastąpiło. ;)

Sprawdziłem przed chwilą w historii obserwowanych ofert na allegro, ta aukcja skończyła się normalnie zakupem, za 1975pln, i nadal jest widoczna w zakończonych aukcjach. Więc moim zdaniem allegro jej w cale nie zdjęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to zdjęło? Cały czas sledziłęm i została normalnie zakończona. I ciągle można ją obejrzeć. Po co mieli by ją zdejmować.... przecież mogli na niej jakieś 10 czy 20 pln zarobić :/

 

a żeby to 10 czy 20. kiedyś za sprzedane 600zł miałem prawie 20zł prowizji, więc z 60 pewnie im wpadło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

http://allegro.pl/prestizowy-zegarek-gino-rossi-new-trendy-fashion-i1354173740.html

 

PRESTIŻOWY ZEGAREK GINO ROSSI- NEW TRENDY FASHION

 

Gino Rossi to popularna marka zegarków o innowacyjnym design-ie oraz wytrzymałej konstrukcji. Modele dla aktywnych mężczyzn, którzy nie boją się podejmowania ryzyka oraz nowych wyzwań.

Seria ELEGANCE, którego częścią jest prezentowany model wyróżnia się wyjątkową dbałością o szczegóły, oraz wyrafinowaną stylistyką.

 

NOWA KOLEKCJA

 

Zegarek o wyjątkowym sportowo-eleganckim designie, który dostosuje się do każdego rodzaju stroju. Nowoczesny niepowtarzalny, wyróżniający się design, męski wygląd, oraz nowoczesna stylistyka to największe atuty prezentowanego modelu.

 

Małe tarcze, oraz przyciski boczne stworzone zostały dla podkreślenia oryginalnego designu i są atrapami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/prestizowy-zegarek-gino-rossi-new-trendy-fashion-i1354173740.html

 

PRESTIŻOWY ZEGAREK GINO ROSSI- NEW TRENDY FASHION

 

Gino Rossi to popularna marka zegarków o innowacyjnym design-ie oraz wytrzymałej konstrukcji. Modele dla aktywnych mężczyzn, którzy nie boją się podejmowania ryzyka oraz nowych wyzwań.

Seria ELEGANCE, którego częścią jest prezentowany model wyróżnia się wyjątkową dbałością o szczegóły, oraz wyrafinowaną stylistyką.

 

NOWA KOLEKCJA

 

Zegarek o wyjątkowym sportowo-eleganckim designie, który dostosuje się do każdego rodzaju stroju. Nowoczesny niepowtarzalny, wyróżniający się design, męski wygląd, oraz nowoczesna stylistyka to największe atuty prezentowanego modelu.

 

Małe tarcze, oraz przyciski boczne stworzone zostały dla podkreślenia oryginalnego designu i są atrapami.

 

Najsmutniejsze jest to, że już dwie osoby się skusiły na te zegarki co wyznaczają trendy mody.. :rolleyes:

 

A te "małe tarcze i przyciski co są atrapami dla podkreślenia designu" to powinny być we wszystkich zegarkach montowane. :rolleyes:

Edytowane przez Mateusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najsmutniejsze jest to, że już dwie osoby się skusiły na te zegarki co wyznaczają trendy mody.. :rolleyes:

 

 

Oj tam ale za to daja gwarancje oryginalności :rolleyes:

 

To takie coś trudne do osiągnięcia na innych zegarkach

 

a tu ta gwarancja nawet wiarygodna się wydaje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, człowiek orkiestra przeniósł się z beretami i zegarkami z bazaru na allegro..

 

..fakt, na bazarze w takie mrozy trudno wystać.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/pr...1354173740.html

 

PRESTIŻOWY ZEGAREK GINO ROSSI- NEW TRENDY FASHION

 

 

Pisałem już to gdzieś - czego spodziewać się po polskiej firmie robiącej buty, która udaje, że jest włoska?

Poza tym ta choroba mówienia o zegarkach "prestiżowy" została tu w niezamierzony sposób ośmieszona, i bardzo dobrze tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony sprzedawca od Patek Philippe wystawił kolejne cudo:

Beitling?! :)

Równie piękny, ciekawe czy też pójdzie za dwa tysiące :)

...antyzadrapaniowe szkiełko :):D:) ...czyli ludzie z długimi paznokciami mogą spokojnie kupować ? :D:D:) ...booooomba !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to absurdalne pytanie ale ... po czym poznajecie, że ten Breitling ( i ten Patek co gość sprzedał

można jeszcze zobaczyć jak się kliknie w info o sprzedającym i zobaczy szczegóły ostatniej aukcji )

to są podróbki ?

 

Za tego Patka gość zapłacił 2000 i dał pozytywny komentarz...

 

Pewnie w przypadku Omegi z pomocą internetu bym umiał stwierdzić oryginalność zastanawiam się

po jakich szczegółach poznajecie te 2 marki ?

 

Bo chyba nie chodzi wyłącznie o zwyczajowy asortyment tego sprzedającego ( berety czapki szaliki ) ?

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.