Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Masakrowanie nazw zegarków zza naszej wschodniej granicy to na allegro norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może coś tam z podstawówki pamiętają, ale nie do końca, jeśli chodzi o cyrylicę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś fajnie zarąbał zdjęcia z czyjejś strony i pozaklejał w paincie swoim loginem na czarnym tle nazwy jakiegoś sklepu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@henio.w jak chcesz kupić C-Shocka to bierz ;) 

 

Żenująca podróba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Co Ty nie powiesz? Pewno że wezmę. Za samą wodoszczelność - całe 30 M! Toż to naprawdę szok! :rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadek jak dziadek,ale wnuczek podróby oferuje...nic nie warte śmiecie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze zdjęcia były odrobinę ostrzejsze... Ale co tam - przecież są oryginalne - dziadek tak mówił B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich aukcjach nigdy nie ma dobrych i ostrych zdjeć , takie są zasady :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliła mnie  :lol:

 

Przedmiotem aukcji jest zegarek męski LONGINES. Na metalowej bransolecie,bardzo efektownie prezentuje się na ręku.Zegarek jest używany,w bardzo dobrym stanie,pozostałość po byłym mężu ;-) Dla jasności nie wiem czy jest to oryginał czy replika,znając jednak skąpstwo mojego "byłego" stawiam na to drugie :-) .

Polecam i zapraszam do rozważnej licytacji.

http://allegro.pl/zegarek-meski-bransoleta-automatic-longines-i4331947904.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest? :blink:

---  http://allegro.pl/zegarek-dowodcy-alfonsa-kotowskiego-glycine-unikat-i4333851718.html ---

"

Witam, posiadam do sprzedania rodzinną pamiątkę - zegarek szwajcarskiej firmy Glycine, która jest znana z produkcji zegarków wojskowych. 

 

Zegarek odziedziczyłam po dziadku który twierdził odkąd pamiętam że był on własnością Dowódcy grupy Kampinos która stoczyła bitwe pod budami zosinymi ( miejscowość pare kilometrów od mojego zamieszkania ). Zaciekawiona opowieścia dziadka zaczerpnełam troche informacji w internecie i faktycznie taka bitwa miała miejsce... niżej odsyłam do strony na której jest opisany Alfons Kotowski i jego grupa. 
Nie znam dokładnej historii jak mój dziadek wszedł w posiadanie zegarka a sam dzidziuś już nie żyje wiec raczej sie juz tego nie dowiem, wiem natomiast że był wojskowym. 

Na temat samego zegarka, oddałam go do zegarmistrza który go gruntownie przeczyścił, wymienił szkło i pasek, tak że zegarek jest 100% sprawny. 
Na deklu zegarka widnieje grawerunek DOWÓDCY 5VIII 42 - 5  II 43 PODKOMENDNI OFICEROWIE

gorąco zachęcam do licytacji tego unikatowego zegarka, chętnie odpowiem na każde pytanie o ile oczywiście będę w stanie :) '

 

 

http://wrzucaj.net/images/2014/06/14/IMG3341.jpg

 

 

Zegarek zdjęty z ręki wroga - grawerek i dla kochanego dowódcy - pewnie przy wielki wódcy    ...  :wacko:


Tempus fugit - ... zegarek manet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.