Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedawca przynajmniej nie szuka jelenia i nie krzyczy 400 zł jak to niektórzy co sprzedaja swojego gw 1400 na aukcjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat z wysyłką nie ma problemów bo mieszkam w tym samym mieście. Wysłałem prośbę o dokładniejsze zdjęcia i dodatkowe informacje, zobaczymy co z tego wyjdzie. Na tę chwile wiem tylko tyle ze nie posiada dokumentów i jest czteroletni.
Ogólnie zainteresowałem się tą oferta bo potrzebuje jakiegoś taniego g-shocka na co dzień a ten wygląda dosyć solidnie.
Pozdrawiam
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat z wysyłką nie ma problemów bo mieszkam w tym samym mieście. Wysłałem prośbę o dokładniejsze zdjęcia i dodatkowe informacje, zobaczymy co z tego wyjdzie. Na tę chwile wiem tylko tyle ze nie posiada dokumentów i jest czteroletni.

Ogólnie zainteresowałem się tą oferta bo potrzebuje jakiegoś taniego g-shocka na co dzień a ten wygląda dosyć solidnie.

Pozdrawiam

 

4 lata to malo jak na ten model, Najlepiej podejść i obczaić samemu jak w tym samym mieście mieszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena raczej w normie jak za 5600.

Pewnie kupiony jeszcze po starej cenie zielonych.

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"G-Shock z folią".

Niesamowite.

Jeszcze w tytule dodał "warto".

Ludzie są bezczelni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ciekawe, czy faktycznie kupiła za pińcet, czy taka ściema. Ja stawiam na to drugie, choć pierwszego nie można wykluczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że ściemnia,bo raczej te podróbki to takie drogie nie są ;) Szuka jelenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej jeszcze nie widziałem ale widać, że podróba.

Napisy, indexy, przyciski, bransoleta, wskazówki, w zasadzie wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem pod wrażeniem, możnaby się nabrać. Bransa inna, ogólne niedoróbki i chyba znany hologram edifice na deklu ale przynajmniej nie ma koronki tak jak ana digi Range . Chętnie bym go obejrzał z bliska z ciekawości.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.