Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wolfun

Użytkownik
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

104 profile views
 1. Przepraszam, nie zauważyłem Proszę: A jednocześnie mam jak na zdjęciu drugim ale wrzuciłbym w bronz orienta - co polecacie?
 2. Stary, czyli roczny 😁 dobry Heimdallr, tylko ściągnąłem pierścień
 3. Dla mnie to + Spatynuje i będzie bardziej widoczna - ta prostota jest fajna. W ciemności się "świeci" ? A tu z jesieni:
 4. No ten jest fajny, z tym że dla mnie 😁 Tak, z naszego bazarku, kolega revolta4 był współpartnerem.
 5. Witam, To mój pierwszy Orient i jestem zachwycony. Nie przepadam za bransoletką stąd guma, mogła by być szersza, ale nie było w szufladzie. Chodzi i cieszy oko , a rezerwa chodu, jak mogłem bez niej żyć 😁?
 6. Mam na myśli zastąpienie napisu Auke napisem DIUNA i wtedy pasuje stylistycznie w 100% do klimatu Diuny
 7. Tak z innej strony - jako że Diuna jest "na fali", co mnie cieszy bo odkąd przeczytałem, to uważam że powinna to być lektura z któą warto się zaznajomić , ale ad rem - zstąpił bym AOUKE - DIUNA z użyciem czcionek z filmu -
 8. @renqien No czyli z grubsza coś takiego: O tak takkk surowość projektu na moje oko to ogromny plus - dla mnie - za typowymi pilotami nie przepadam, może musze po prostu dorosnąć? Ale nie, bo są takie same - a nie chciałbym nikogo potem urazić i usłyszeć że mam kradzioną własność intelektualną na ręce. Jestem na etapie surowości - dodałbym tylko od siebie - tarczę, nie wiem jak się nazywa - "zmieniającą" kolor zależnie od kąta padania oświetlenia - czerń, głęboka czerń? Koperta super - w ramach "marzeń" jakby grubość garniturowca???? a koperta z brązu 😍
 9. Dla mnie brak nazwy to akurat jest okej. Wskazówki wyglądają jakby było trzech różnych projektantów😁. Godzinową i minutową bym wyrzucił , a sekundowa jest fajna mi się widzi.
 10. wolfun

  GERLACH

  Jak i inni grtuluję 👍👍👍
 11. Ten z Warszawy to widzę - a pozostałe też mechaniki?
 12. CIeakwe - jak z zasilaniem?
 13. Dzięki wszytkim za odpowieź - PAM to wiem ale cena... Vostock nie ujął mnie trzeba poszukać
 14. Ale super - ma w sobie lekkość - brązowy a skromny Chodzi za mną taki aby miał widoczną tylko rezerwę chodu - tak sobie wymyśliłem coś polecacie?
 15. Taki kolor można powiedzieć "żabowaty" 😁 Mnie się widzi, fajny pasujący do marki, w bronzie bym go chciał z zobaczyć
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.