Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Podróba!

Ta czcionka od początku mi nie podchodziła a dekiel tylko to potwierdził.

Niechlujny grawer (krzywy, numer modułu w ramce najbardziej odjechał) i śrubki dekla nie takie jak trzeba (nie przecięta jedna strona po długości na płaski śrubokręt).

Kółko funkcyjne mniejsze niż w oryginale.

Z takimi zdjęciami wydaję się dobrą podróbką ale na żywo pewnie po kilku sekundach wyszło by wszystko  ^_^

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Specjaliści od odróżniania oryginałów od kopi już się wypowiedzieli.

Chwała im za to, gdyż przeciętnemu laikowi (takiemu jak ja), trudno jest wychwycić takie niuanse na jakie zwracają uwagę nasi forumowi specjaliści. Do tego trzeba wielu lat obcowania z marką i wielu zegarków obejrzanych, posiadanych, itp. :D

Ja chciałbym zwrócić uwagę na inną rzecz.

Cytat z ogłoszenia:

"Witam mam do sprzedania zegarek Casio G-shock. Jest nowy posiada oryginalne opakowanie i książeczkę serwisową..."

... a gdzie instrukcja obsługi w języku Polskim, dodawana do zegarka kupionego w np. w salonie TT lub innym sklepie <_<

 

"...brak jedynie paragonu gdyż zegarek dostałem w prezencie."

... takie wpisy mnie najbardziej drażnią :angry:

Jeśli dostałem od kogoś prezent to ta osoba powinna posiadać paragon na wypadek np. naprawy, reklamacji. Jeśli decyduje się na sprzedaż, gdyż jest to nietrafiony prezent to wypada poinformować o tym fakcie osobę obdarowującą i poprosić o paragon.

 

Uczciwa jest natomiast treść ogłoszenia, sprzedający nigdzie w ogłoszeniu nie napisał, że zegarek jest oryginalny. :D

 

Pozdrawiam

p.s

poniżej post kolegi, który pytał o omawiany wyżej zegarek.

 

Witam forumowiczów.

Chciałbym zapytać o autentyczność tego zegarka https://www.olx.pl/oferta/nowy-zegarek-casio-g-shock-ga-400gb-1aer-nietrafiony-prezent-CID87-IDjNNFD.html sprzedający napisał mi ,że nie może potwierdzić oryginalności bo się nie zna a zegarek dostał w prezencie.

Edytowane przez doc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra.Ludzie licytują to g....O a mogli wpierw neta odpalić.Żenada dać tyle za to coś.

 

Tapnięte z Mi5s Plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No neta to już odpalili, skoro licytują  ;)

Podejrzewam że część z tych osób doskonale wie że to podróbka i po prostu chcą ją mieć  ;)

Pewnie Ci co będą licytować powyżej 300 zł. mogą być nieświadomi ale te licytowane do 100-200 zł. pewnie wiedzą  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czepiacie sie ; ) sprzedajacy ma w ofercie tylko dobra luksusowe, poprzednie 3 jego aukcje dotyczyly dwoch Rolexow i jednego Patek Philippe ; )


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://olxpl-ring12.akamaized.net/images_tablicapl/477356353_5_1000x700_nowy-zegarek-casio-g-shock-ga-400gb-1aer-nietrafiony-prezent-wielkopolskie_rev006.jpg

 

Po pierwsze primo timer ustawiony na 21 minut a na manualnej wskazówce pokazuje 14, no i czywista sprawa ze wskazówkami (maja deczko inne malowanie niż orginalne).

Jestem posiadaczem wersji białej i musze powiedzieć że podróba z górnej półki B)

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam dużo tych podrób ale te GST widzę też pierwszy raz.

A z innej beczki-spotkaliście się z podróbkami MTG Waldzior ediszyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy części by pasowały do ori :D myślę o pierścieniu plastikowym :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację.

Coś mi się tak wydawało, ale wolałem zapytać fachowców.

Zapytałem sprzedającego o brakujący przycisk podświetlenia.

Odpisał,że przycisk podświetlenia jest z lewej strony !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz, że zapytam.

To co najbardziej rzuciło ci się w oczy to napis G-Shock, w czerwonym kolorze?

Mnie właśnie ten napis zastanowił, na zdjęciach oryginałów jest w kolorze białym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość wykonania, opisy przycisków funkcyjnych malowanych pewnie przez jakieś małe chińskie rączki na kolanie i literka G w oczku od baro :) to tak na pierwszy rzut oka :)

Data, dzień tygodnia... Kurcze tam jest wszystko tandetne zrobione.

Edytowane przez D1V1510N G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

To co najbardziej rzuciło ci się w oczy ...

To nie Riseman, nawet go nie przypomina ani żadnego innego G  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

w temacie Casio jestem zielony, dlatego chciałbym zapytać czy zegarek z tej aukcji jest autentyczny?

http://allegro.pl/zegarek-casio-protrek-sgw-1000b-4aer-salon-krakow-i6600583034.html

Szukam dla siebie Protreka, a ten wydaje się być w dobrych pieniądzach.


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.