Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy ci z lombardu wiedzą że sprzedają chamską podróbę czy sami dali sobie wcisnąć. Kiedyś sam osobiście w jednym z lombardów w Legnicy widziałem podróbę gw-9400 z oryginalnymi papierami i puszką. Ktoś był na tyle perfidny że kupił gw-9400 potem jego podróbę włożył ją do puszki że niby oryginał i tak opchną niczego nie świadomej dziewczynie. Tak tylko przypuszczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak, bo ten model jest trudno dostępny i albo trafiają się drogie nówki albo tanie zajechane na śmierć. Zegar ma wszystko na pokładzie co jest potrzebne. Metalowy ring nie jest porysowany więc jest duże prawdopodobieństwo, że szkło też ok, a co do bezela i paska to tylko szlufka wygląda na przebarwioną ale jest jasna więc to musiało się zdarzyć

. Ja bym brał ale mam już 2 GWXy ;)

Edytowane przez DamianDe

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten też oryginalny ale w gorszym stanie za 250 Góra można wziąć o ile szkło czyste i chce Ci się zmieniać bezel, pasek (ewentualnie, bo jest czarny i może się jeszcze trzyma) i guzik podświetlenia. Brałbym niebieskiego, bo jest w lepszym stanie i niebieski jest ładniejszy


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znana jest współforumowiczom marka SANDA? Bo w szukajce nie znalazłem... To homary raczej, a nie podróbki... ale...   :huh:

 

post-43549-0-21995100-1484828615_thumb.jpg

post-43549-0-24029600-1484828708_thumb.jpg

post-43549-0-05360700-1484828757_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Chciałbym zapytać o autentyczność tego zegarka https://www.olx.pl/oferta/nowy-zegarek-casio-g-shock-ga-400gb-1aer-nietrafiony-prezent-CID87-IDjNNFD.html sprzedający napisał mi ,że nie może potwierdzić oryginalności bo się nie zna a zegarek dostał w prezencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę mieszane uczucia, oczywiście papiery, pucha OK ale sam zegar w oryginale wygląda jak podróbka G a tutaj dodatkowo zdjęcia nie za dobre i nie widać dekla  <_<

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę mieszane uczucia, oczywiście papiery, pucha OK ale sam zegar w oryginale wygląda jak podróbka G a tutaj dodatkowo zdjęcia nie za dobre i nie widać dekla  <_<

Hmmm no to może ktoś jeszcze dorzuci swoje trzy grosze dla pewności. Co masz na myśli że w oryginale wygląda jak podróbka? W sensie że ten model akurat jest kiepski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproś o zdjęcie drugiej strony metki zawieszki z zegarka :)

 

Na każdym ze zdjęć metka tag ustawiona jest tak żeby nie było widać modelu i kodu kreskowego , dotyczy to również instrukcji z modułem , wszędzie jest to obrócone , najczęściej takie foto robi ktoś kto ma coś do ukrycia ( na podróbkach tych lepszych metki nie mają właśnie kodów i zdjęcia są robione w ten sposób , lub jest cały komplet z oryginalnego innego modelu/modułu ) nie twierdzę że tak jest ale zwrócił bym na to uwagę.

Edytowane przez Arthoor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli że w oryginale wygląda jak podróbka? 

Miałem na myśli to że model ten wygląda bardzo zabawkowo, zresztą nie tylko ja miałem takie wrażenie jak wyszedł jako nowość, ale inni Koledzy również.

Widziałeś go na żywo?

Oglądałem go w salonie i rzeczywiście wygląda dość tandetnie, chociaż nie twierdzę że jest kiepski, czy tam źle złożony ale tak wygląda, trochę tak podróbkowo  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda miałem w rękach wersje 4A i jego kolory jeszcze bardziej potęgowały wrażenia zabawkowości. :P


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie kiepskie te zdjęcia.  I faktycznie jest to podroba i to dość niezła bo sam się nabrałem. 

Po dokladnym przyjrzeniu sie zdjecią z ogłoszenia moją uwagę przykuła litera M w trybie timer. Wyświetla się inaczej niż w oryginale. 

Powinna wyglądać tak jak poniżej

Screenshot_20170119_233902_02.jpg

 

 

A wyglada tak

Screenshot_20170119_233555_01.jpg

 

Cyfry też są jakby nje dokonca takie jak powinny być.. 

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.