Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Racja , przydałyby się certyfikaty, te podróby są ohydne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

Czesc ;)

Oryginal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym jest spowodowana ta niższa cena? ;) poprostu mnie to zastanawia ;p aaa i dziękuję za szybką odpowiedz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

Zapewne tym iz sprzedawca ten nabywa je z zagrancznego importu po nizszej cenie a i tak jeszcze na tym zyska, jest to starszy prosty model z datownikiem. Jak podaje producent bateria trzyma 10 lat wiec prawdopodobnie nigdy w nim baterii nie wymienisz... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

...a jeszcze predzej to sie znudzi i kupisz sobie inny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Sianownych forumowiczów;) Mam ogromną prośbę...Czy możecie mi doradzić odnośnie kilku aukcji z ebay'a? Czy w ogóle jest cień szansy, że któryś z tych casio jest oryginalny:) ? Trochę niepokoją mnie lokalizacje sprzedających ( hong kong, singapur), brak własnych fotek oraz NISKA cena w porównaniu z polskimi realiami...

 

http://cgi.ebay.com/New-Casio-G-Shock-G-Glide-Watch-GLX-5500-7-/330553178064?pt=UK_Jewelery_Watches_Watches_MensWatches_GL&hash=item4cf68137d0#ht_3880wt_1139

 

http://cgi.ebay.com/LATEST-CASIO-G-LIDE-WORLD-TIME-G-SHOCK-GLX-5500-7DR-/160542736966?pt=Wristwatches&hash=item256117c246#ht_1224wt_905

 

http://cgi.ebay.com/Casio-Men-G-SHOCK-G-Lide-Sport-Watch-GLX-5500-7D-/260763140124?pt=Wristwatches&hash=item3cb6b1c01c#ht_2885wt_1139

 

http://cgi.ebay.com/NEW-CASIO-G-SHOCK-OPAL-FACE-WHITE-GLX5500-7-SUPER-SIZE-/190523317788?pt=Wristwatches&hash=item2c5c131e1c#ht_815wt_1140

 

Z góry WIELKIE DZIĘKI za pomoc:)))

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. według mnie straszna podróba a osiągneła już cene 275zł. Najsmieszniejsza jest metka za zegarkiem na której pisze: G-Shock, China

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadają również konto na allegro pod tą samą nazwą

na Ty forum jestem od niedawna i u zegarkowy_pl kupiłem pierwszego Casio G (8dni temu)

mogę polecić sprzedającego uczciwy.

Warto wcześniej jednak dopytać czy zegarek posiada wszystkie wymienione funkcje.

W moim przypadku nie miał databanku dowiedziałem się o tym wcześniej od sprzedającego a na aukcji było w opisie że posiada (po prostu błąd w opisie aukcji gdyż GW-2310 występuje i w takiej i takie wersji przy czym różnice w wyglądzie są bardzo małe)

Tak że o wszystko warto spytać.

Szybka przesyłka 3lata gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc :blink: Znalazłem identycznego w polskim sklepie za mniej niż 300 pln!

Pozdrawiam!

Edytowane przez olsza18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam jeszcze,że konto calineczka-15, zegarkowy.pl, oraz rolem to sprzedawcy reprezentujący tę samą firmę, która ma stronę internetową: www.zegarkowy.pl .

Edytowane przez Takeshi

Casio Gw 9200 Riseman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc :blink:


Seiko SNM033 | Casio EF-524SP-1AVDF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.