Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SIRLUKE1

STEINHART NAV-B CHRONO I NIE TYLKO TEN

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się, MAM GO, krótki reportaż z rozpakowywania przesyłki miałem wrzucić wczoraj, ale forum przeżywało zawał, więc robię to dopiero teraz.

Zacięcia fotograficznego nie mam, ale starałem się jak mogłem:)

 

paczuszka

post-31721-0-46104900-1331629977.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

zawartość

post-31721-0-07112100-1331629979.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

głębsza zawartość

post-31721-0-73320500-1331629980.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

pokazał twarz

post-31721-0-53618900-1331629982.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

"sedno tarczy"

post-31721-0-28580400-1331629984.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

w zbliżeniu

post-31721-0-05303400-1331629986.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

dekielek

post-31721-0-01424900-1331629988.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

plecy

post-31721-0-97112300-1331629989.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

plecy cd

post-31721-0-19553500-1331629992.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

grubasek już na ręce

post-31721-0-99478000-1331629993.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

nadal na ręce, podoba mi się coraz bardziej ;)

post-31721-0-80687600-1331629995.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

nocą

post-31721-0-57571700-1331629997.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Zegarek jak najbardziej spełnił moje oczekiwania, a jako, że jest to mój pierwszy STEINHART, to od razu mówię, że nie ostatni.

Co do dokładności, to trochę za szybko, żeby to oceniać, ale jak na razie, a mam go 24 godziny - odchyłki brak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze kreseczki farby luminescencyjnej nie sa rownomiernie szerokie (kreseczki podzialki minutowej miedzy 10-a a 11-a wydaja sie byc nieco szersze od pozostalych).

Czy to jest tylko jakies zludzenie optyczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trebor jak u Ciebie sytuacja.....są szanse, że będziesz miał swojego GMT jutro na ręku? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny skurczybyk. A jak to się stało, że przez weekend dotarł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny skurczybyk. A jak to się stało, że przez weekend dotarł??

patrz post wyżej

 

a co z Twoimi fotkami? czekamy i czekamy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ja wsiadłem w auto i sam go odebrałem w sobotę :)

Sympatyczny ten Twój nowy zegaros :lol: Taki "zadymiony" jakby żywcen wzięty z lat dwudziestych B) Dobrze, że nie wziąłeś niebieskiego wykończenia wskazówek...tutaj nie pasują.

Wojtekimarco jak to jest z kurierem...czy umawiasz się na jakąś godzinę na przesyłkę czy czekasz cały dzień w ciemno w domu????!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat u mnie jest taka sytuacja, że znam kuriera z DPD, a że od czasu do czasu coś mi przywozi, to gość do mnie dzwoni i umawia się ze mną w domu albo w pracy. Ale nie wiem czy jest to praktyka ogólnokrajowa :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak mimo wszystko z forum ponieważ dopiero teraz ukazały sie dodatkowe posty pod zdjęciami a w nich zawarta odpowiedź na moje pytanie. Tak więc pytania nie bylo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat u mnie jest taka sytuacja, że znam kuriera z DPD, a że od czasu do czasu coś mi przywozi, to gość do mnie dzwoni i umawia się ze mną w domu albo w pracy. Ale nie wiem czy jest to praktyka ogólnokrajowa :) .

Rozumiem, masz fajnie z tym znajomym kurierem.

A czy jest szansa żeby od firmy kurierskiej zdobyć tel gościa który by do mnie miał przyjechać?? Ciężko rzucić pracę i cały czas siedzieć w domu...pytanie do wszystkich którzy mają doświadczenie w zakupie zegarów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, masz fajnie z tym znajomym kurierem.

A czy jest szansa żeby od firmy kurierskiej zdobyć tel gościa który by do mnie miał przyjechać?? Ciężko rzucić pracę i cały czas siedzieć w domu...pytanie do wszystkich którzy mają doświadczenie w zakupie zegarów :)

No i z tym jest kłopot, jedne firmy jak ich pomęczysz to dadzą Ci namiary na konkretnego kuriera inne nie.

A tak naprawdę wszystko zależy od samego kuriera, jak gościowi się chce, to nie zastając Cię w domu, zadzwoni, bo przecież ma numer do Ciebie z przesyłki, ale większość ma to w d..., szczególnie jeżeli nie jest to przesyłka pobraniowa, zostawi Ci awizo i można się z nimi bujać przez kilka dni (czego Ci oczywiście nie życzę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurier jak przyjedzie do Ciebie i cię nie zastanie zostawi avizo z nr kom. Zadzwonisz wtedy i się umówisz na konkretną godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zadzwonić do centrali DPD i poprosić konsultanta o kontakt z kurierem. Konsultant zadzwoni na tel. kom. kierowcy i zapyta, czy może przekazać ten numer tobie. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z odmową . Wtedy mając numer możesz zadzwonić do kuriera i umówić się na dostawę o przybliżonej godzinie dostawy i miejscu. Pod tym względem DPD jest bardzo elastyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurier jak przyjedzie do Ciebie i cię nie zastanie zostawi avizo z nr kom. Zadzwonisz wtedy i się umówisz na konkretną godzinę.

Jasne, mnie się kiedyś zdażyło, że kurier zostawił mi awizo z nr telefonu do mnie :) . Nie jest to żart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtku gratuluje pięknego sikora :) No i wichajster do zmiany paska jest :lol:

 

Nie wiedziałem, że on ma złote wykończenie wskazówek B)

 

Jest piękny. Czekam na więcej fotek w galerii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtku gratuluje pięknego sikora :lol: No i wichajster do zmiany paska jest B)

 

Nie wiedziałem, że on ma złote wykończenie wskazówek :)

 

Jest piękny. Czekam na więcej fotek w galerii

Dzięki wszystkim za podpowiedzi co do kurierów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtku gratuluje pięknego sikora B) No i wichajster do zmiany paska jest :)

 

Nie wiedziałem, że on ma złote wykończenie wskazówek :)

 

Jest piękny. Czekam na więcej fotek w galerii

:)

Jeszcze raz wielkie dzięki Łukasz za zorganizowanie całego przedsięwzięcia.

Wskazówki są srebrne, tylko fotograf ze mnie mizerny :)

 

A przy okazji podziękowania dla P. Anii za zaangażowanie i szybkie załatwienie tematu, i za pozdrowienia również :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociesze was drodzy koledzy ze zdarzyło się i tak ze kurier który przywiózł mi zegarek za około 10 tys zł zostawił paczke ulice dalej u obcej osoby. Oczywiscie po fakcie poinformowal mnie o tym telefonicznie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27475-0-84325200-1331630756.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyż te zegarki nie są po prostu piękne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są, ale mogą je nosić raczej więksi goście :)

Nie wiem, jaki nadgarstek ma Carlito, ale 47 na jego ręce wygląda jak 44 na moim nadgarstku. Ja mam łapę jakieś 18.5 cm i na pewno nic większego nie mógłbym już nosić.

Oprócz tego oryginalne paski Steinharta są ogromne, w moim musiałem sobie "dorobić" jeszcze jedną dziurkę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj nadgarstek to 21 cm


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.