Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SIRLUKE1

STEINHART NAV-B CHRONO I NIE TYLKO TEN

Rekomendowane odpowiedzi

W kwestii oferty chciałbym jeszcze coś powiedzieć ;)

 

Zacząłem ten temat, ponieważ obiecałem sobie, że kupię Steinharat do końca roku. Zrobiłem to bo wiedziałem, że wspólny zakup przyniesie mi i pozostałym chętnym ewentualną większą korzyść. Nie robiłem tego po to, aby wydusić na maxa i potem olać sprawę. Nie zrozumcie mnie źle. Nie uważam, że zawiodłem, jestem z siebie zadowolony i bardzo dziękuje za pozytywne opinie.

 

Podsumowując ja dostałem to co chciałem plus coś jeszcze :) I to mi wystarczy. Chciałem kupić ten zegar i go kupię. Wiem, że inni negocjując sami dostali podobny rabat. Podobny ale czy ten sam. Już wiem, że drugi pasek od Steinharta to każdy wyrwie, ale ja wyrwałem jeszcze przesyłkę gratis, jakieś drobne modyfikacje, klamrę i mały rabacik na zegar. Pewnie sam otrzymał bym pasek i klamrę i byłbym zadowolony, a tak jestem zadowolony podwójnie. Szkoda, że nie dało się więcej, pewnie chętnych było by wielu, ale jest jak jest :)

 

I to tyle, ja jestem usatysfakcjonowany. Mam co chciałem, ten kto chciał kupić to kupi, kto chciał taniej niestety nie kupi, kto nie chciał - po co gada :lol:

 

Proszę chętnych o przesłanie do poniedziałku danych, o których pisałem wcześniej (Ci co wysłali to mam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jakie plany?

Do niedzieli zamykamy listę?

 

W środę mam wysłać do Steinharta, więc mozemy umówić się do wtorku do końca dnia. Oczywiście proszę szybciej o informację, bo muszę się w Exelu trochę pobawić z tymi danymi, a tu jeszcze praca, dzieci, żona, pies wiecie jak jest :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii oferty chciałbym jeszcze coś powiedzieć :)

 

Zacząłem ten temat, ponieważ obiecałem sobie, że kupię Steinharat do końca roku. Zrobiłem to bo wiedziałem, że wspólny zakup przyniesie mi i pozostałym chętnym ewentualną większą korzyść. Nie robiłem tego po to, aby wydusić na maxa i potem olać sprawę. Nie zrozumcie mnie źle. Nie uważam, że zawiodłem, jestem z siebie zadowolony i bardzo dziękuje za pozytywne opinie.

 

Podsumowując ja dostałem to co chciałem plus coś jeszcze :) I to mi wystarczy. Chciałem kupić ten zegar i go kupię. Wiem, że inni negocjując sami dostali podobny rabat. Podobny ale czy ten sam. Już wiem, że drugi pasek od Steinharta to każdy wyrwie, ale ja wyrwałem jeszcze przesyłkę gratis, jakieś drobne modyfikacje, klamrę i mały rabacik na zegar. Pewnie sam otrzymał bym pasek i klamrę i byłbym zadowolony, a tak jestem zadowolony podwójnie. Szkoda, że nie dało się więcej, pewnie chętnych było by wielu, ale jest jak jest :)

 

I to tyle, ja jestem usatysfakcjonowany. Mam co chciałem, ten kto chciał kupić to kupi, kto chciał taniej niestety nie kupi, kto nie chciał - po co gada :lol:

 

Proszę chętnych o przesłanie do poniedziałku danych, o których pisałem wcześniej (Ci co wysłali to mam).

 

Przecież wszyscy zainteresowani, i Ci, którzy podtrzymali chęć zakupu, i Ci, którzy zrezygnowali, są wdzięczni za Twoje zaangażowanie. Podobnie nikt nie ma pretensji do P. Ani. Nie za bardzo rozumiem czemu się tłumaczysz.

Ze Swojej strony, jeszcze raz wielkie dzięki za inicjatywę. Ja też myślałem o stenku, ale bez precyzyjnej daty zakupu, więc chętnie przyłączyłem się do wspólnego ataku na Steinharta. W grupie zawsze weselej :) .

A to, że P. Gunter podjął taką decyzję to jego sprawa. Czytający ten wątek sami podejmą decyzję co do swoich pomysłów na nowy zegarek i wydaje mi się, że wiele Steinhart na tym nie straci. Rabaty są jakie są, a nam pozostaje kwestia decyzji.

Poza tym, znając forumowe życie, i tak większość z tych 6 sikorów trafi do forumowej galerii i zachwytom nie będzie końca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tłumaczę siebie, bo nie czuje się z tymi rabatmi źle :lol:

 

Ja skorzystm i inni też i oto mi chodziło ;)

 

Napewno się znajdzie w galerii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze slowa KONIEC AKCJI STEINHART KONIEC AKCJI STEINHART zamyka temat i usta tym co narzekają. kto chce- bierze kto nie- trudno. ale podkreślę na sam koniec- nie tak droga firmo steinhart zdobywa sie lojalnych klientow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie nie ma co narzekac - jest jak jest. Niektorym wielkosc rabatu odpowiada niektorym nie. Niektorzy zegarek kupia bo po prostu im sie podoba bez wzgledu na to czy dostana rabat czy nie. Najwazniejsza sprawa jest zawsze satysfakcja z zegarka po kupnie - jesli odpowiada naszym oczekiwaniom to bedziemy z niego zadowoleni bez wzgledu na to czy kosztowal parenascie procent wiecej czy mniej. Wazniejsza sprawa bedzie dokladnosc chodu, jakosc wykonania itd.

Przy okazji tego zamowienia dowiedzielismy sie jakich mniej wiecej znizek mozna oczekiwac ze strony Steinharta - informacja sama w sobie bardzo pozyteczna na przyszlosc.

Tak apropo - co powiecie o tym nowym chrono steinharta przygotowywanym na nastepny rok:

164675d1286981340-steinhart-aviation-chrono-aviation-chrono.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jlw swietny jest ! :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale żeś teraz pokazał fotę ;) Powiem szczerze że bardzo sympatyczny :)

Ale w tej chwili to dla mnie GMT jest ok.

A czy coś JlW wiesz więcej o tym zegarze??

pisz bracie pisz... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

164675d1286981340-steinhart-aviation-chrono-aviation-chrono.jpg

 

No ten model bardzo ciekawy...kojarzy mi się z kokpitem w samolocie wojskowym...a i pasek ze szlufką wraz z puncą markową...warto się zainteresowac jak już będzie w sprzedaży...chociaż miałem się tą marką więcej nie interesowac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pułka mi opadła :) może w przyszłym roku :) Miodny był by w PVD.

 

Czy robimy już listę chętnych na niego ? ;)

 

Pani Aniu a co to za cudo ? Czekamy na informacje.

 

Cieslak wchodzi w zakup, czyli jest nas 7 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli tego można zamówic to jestem skłonny zmienic zdanie i przystac na te rabaty... :(;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No No....chciałbym taki pasek do swojego przyszłego GMT ;) Pani Aniu czy to możliwe?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę jedynym, który mówi, że wygląda jak "idź stąd i nie wracaj" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem czy beda mieli wkrotce wiekszy wachlarz srednicy kopert- nie kazdy ma LAPE i moda na 40-47 kiedy\s przeminie....ja jestem zakochany w marinach- ale ten model, ktory przestawil jlw- calkiem calkiem. Z drugiej strony nigdy nie bylem zwolennikiem tak rozbudowanych chrono. procz kunszty zegarmistrzowskiego, rozbudowanych funkcji etc . nie zapomijanmy do czego sluza zegarki- maja wskazywac godzine! czy naprawde wykorzystujecie wszystkie funkcjie w swoich chrono?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do chrono to także swego czasu chciałem sobie nabyć ale jak przemyślałem, że wykorzystam stoper raz na 4,5 roku to właściwie nie jest mi potrzebny :) a teraz to już mi chrono jakoś wizualnie nie leży...ale to rzecz gustu oczywiście :)

 

Przyznam się szczerze, że na firmę Steinhart natknąłem się przypadkowo niedawno (na forum jestem dopiero gdzieś od miesiąca)...i spodobał mi się Aviation GMT. Postanowiłem go kupić a gdy zobaczyłem, że akurat w tym czasie pojawił sie temat wspólnego tańszego zakupu to aż niewierzyłem jaki zbieg okoliczności ;)

Więc podobnie jak SPIRLUKE w rabatach szału nie ma ale i tak jest radość że jest co jest :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No No....chciałbym taki pasek do swojego przyszłego GMT :) Pani Aniu czy to możliwe?? :)

Znalazłem...jest oczywiście ten fajny pasek ale ma tylko jedną grubą szlufkę ;) i przy moim małym nadgarstku to by kiepsko wyglądało :(

A może jest Pani Aniu możliwość wsadzenia tam dwóch wąskich szlufek??.....wziąłbym od razu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj lub jutro bedzie mozna zamowic Marine Chronometer II arabisch i römisch.

Prosze obserwowac nasza strone, kto byl zainteresowany tym zegarkiem.

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Pani Aniu,

 

spisałem ustalenia i przesłałem koledze i dziś chce złożyć zamówienie u Państwa na stronie.

Czy również mogę wybrać pasek o 4 euro droższy?

Zależy mi na pasku: STEINHART "Armband CHESTER FIELD old vintage" - Art.Nr. band139

 

pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem...jest oczywiście ten fajny pasek ale ma tylko jedną grubą szlufkę :) i przy moim małym nadgarstku to by kiepsko wyglądało :D

A może jest Pani Aniu możliwość wsadzenia tam dwóch wąskich szlufek??.....wziąłbym od razu :)

 

 

:) jednak ten pasek ma tylko jedna szlufke. Ten zegarek bedzie w sprzedazy w nastepnym roku ;)

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Pani Aniu,

 

spisałem ustalenia i przesłałem koledze i dziś chce złożyć zamówienie u Państwa na stronie.

Czy również mogę wybrać pasek o 4 euro droższy?

Zależy mi na pasku: STEINHART "Armband CHESTER FIELD old vintage" - Art.Nr. band139

 

pozdrawiam i czekam na odpowiedź

 

Tak moze Pan.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam P. Aniu ;)

Czy oprócz paypal'a i przelewu jest możliwa inna forma płatności - mam na myśli kartę kredytową?

 

Bezposrednio nie jest to mozliwe. Jest mozliwe jezeli bedzie odpisane z konta przez PayPal.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Aniu próbuję dokonać płatności przez paypala ale mam wymuszoną z góry kwotę transakcji 445 euro plus 15 euro transport.

Czy dostanę jakiś inny link od Państwa do konkretnej operacji??

 

 

PS

Dziękuje za zgodę na wybrany pasek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.